Jak przekształcić wózek dziecięcy Graco w gondolę?

Niedługo będziesz mieć dziecko i szukasz idealnego wózka. Znalazłeś to! Wózek Graco to doskonały wybór — ale poczekaj… nie jest dostarczany z przystawką do gondoli? Nie martw się! Oto kilka prostych kroków, jak w kilka minut zmienić wózek Graco w gondole.

Kroki, jak przekonwertować wózek Graco na gondolę

Krok pierwszy: Przymocuj gondolę do wózka Graco, rozkładając jej nóżki i mocując je do drążka wózka.

Jak przekształcić wózek dziecięcy Graco w gondolę?

Krok drugi: Otwórz tył gondoli, rozpnij ją prosto w dół od góry do dołu, a następnie wyjmij element, który łączy dwa długie paski, gdzie na jednym pasku znajdują się rzepy, a na drugim statyczne pętle.

Przenieś koniec z rzepem na bok pętli, aby mogły się połączyć, abyś mógł bezpiecznie zamocować wokół prętów ramy. Ponownie zapiąć torbę na suwak, wsunąć pod uchwyt podłokietnika i zapiąć niezapięte zamki lub zatrzaski.

Krok trzeci: Włóż niemowlę do nowej kołyski jak zwykle, ale zamiast opierać grzbiet ich pleców o twardą powierzchnię, będzie on przylegał do miękkiego rzepu.

Krok czwarty: Umieść wózek Graco, aby pchał dziecko jak zwykle, ale teraz Twoje dziecko odpoczywa wygodniej i możesz je lepiej widzieć bez konieczności podchodzenia zbyt blisko dzięki dużemu okienku z przodu!

Krok piąty: Do zakupu dołączony jest długi pasek, który może służyć jako osłona przeciwsłoneczna lub w razie potrzeby nawet jako dodatkowa warstwa ochrony przed żywiołami.

Jakie są korzyści?

Głowa niemowlaka nie będzie się podskakiwać podczas jazdy w wózku (eliminuje chorobę lokomocyjną). Będziesz mógł łatwiej śledzić swoje dziecko dzięki większemu okienku podglądu.

Jak umieścić fotelik samochodowy w wózku Graco

Umieść wózek Graco, aby pchał dziecko jak zwykle, ale teraz Twoje dziecko leży wygodniej i możesz je lepiej widzieć bez konieczności podchodzenia zbyt blisko, dzięki dużemu okienku z przodu! Krok piąty: Do zakupu dołączony jest długi pasek, który może służyć jako osłona przeciwsłoneczna lub w razie potrzeby nawet jako dodatkowa warstwa ochrony przed żywiołami.

Krok pierwszy: Włóż boczną stronę fotelika najpierw do siedzenia wózka, popychając go, aż zatrzaśnie się na miejscu, aby nie przesuwał się ponownie do przodu.

Głowa niemowlaka nie będzie się podskakiwać podczas jazdy w wózku (eliminuje chorobę lokomocyjną). Będziesz mógł łatwiej śledzić swoje dziecko dzięki większemu okienku podglądu.

Krok drugi: Otwórz kosz do przechowywania pod siedzeniem i wsuń fotelik dla niemowląt Graco.

Istnieją dwie elastyczne pętle, dzięki którym można go przytrzymać w miejscu, aby nie przesuwał się do przodu podczas otwierania lub zamykania wózka.

Bardzo ważne jest, aby jakikolwiek ciężar (np. torba na pieluchy, artykuły spożywcze) nie miał wpływu na szczelność fotelika, ponieważ może to uszkodzić jego zabezpieczenia!

Krok trzeci: Przypnij tylny pasek mocujący z klapki bocznej kieszeni znajdującej się pod kierownicą, wyciągając pętelkę z materiału z dołączoną na końcu czerwoną zakładką, która odczepi klips, aby ułatwić dostęp, gdy dziecko usiądzie wygodnie, gdy następnym razem otworzysz tylną saszetkę pokrowiec, a następnie przełóż górną część sprzączki przez pętelkę

Krok czwarty: weź jeden koniec paska i przewlecz go pod elastycznymi pętlami, a następnie przymocuj do metalowego haczyka na bocznej klapie kieszeni za pomocą czerwonej zakładki przymocowanej na końcu, która uwolni klips, aby ułatwić dostęp, gdy dziecko usiądzie wygodnie

Krok piąty: Powtórz krok czwarty z drugą przeciwną stroną

Pamiętaj, że w ten sposób możesz również używać wózka Graco jako gondoli w przypadku, gdy masz bliźnięta lub więcej.

Warto zauważyć, że w przypadku korzystania z wózka Graco jako gondoli, przed otwarciem osłony tylnej kieszeni należy zdjąć fotelik samochodowy, podnosząc tylny pasek mocujący ze szpuli znajdującej się obok drzwiczek pokrowca na zamek błyskawiczny (wyciągnij pętelkę z materiału z czerwoną wypustką) . Zapobiega to uszkodzeniu fotelika

Czy mogę używać fotelika samochodowego Graco z wózkiem Chicco?

Tak, o ile jest to fotelik samochodowy Graco. Jeśli posiadasz fotelik samochodowy Chicco KeyFit 30 z technologią ClickTight, będzie on kompatybilny z ramą i podstawą wózka Chicco.

Należy pamiętać, że w przypadku korzystania z wózków dziecięcych Graco w trybie ciasnego klikania, nie należy używać ich na pochyłości (tj. gdy są przechylone do tyłu), ponieważ może to spowodować uszkodzenie głowy lub szyi dziecka z powodu nadmiernego obciążenia siły grawitacji. ciężkie ciało przeciwko wszelkim podnoszeniu się kości w kręgosłupie podczas snu, co skutkowałoby skręceniem lub gorszym urazem, takim jak złamane kręgi, z powodu zwiększonej siły potrzebnej mięśniom, które próbują utrzymać głowę w górze.

Jakie są wady?

Gondola jest ładna, ale niezbyt duża (podtrzymuje tylko dzieci do siedmiu funtów). Można go używać tylko przez krótki czas, zanim paski będą musiały zostać poluzowane, a dziecko musi usiąść w nim prosto”.

Najlepsze zastosowania: Gondola do wózka Graco sprawdza się najlepiej, gdy potrzebujesz opcji mniej obszernej niż pełnowymiarowy wózek lub jeśli szukasz czegoś z większą wyściółką, a nie tylko plastikowej tacki. Jest to również znacznie łatwiejsze dla ramion rodziców, ponieważ nie będą musieli ściągać tego ciężaru z ramion przez cały dzień!”