Jak przechowywać wannę dla dziecka w podzielonym zlewie?

Jak trzymać wanienkę w dzielonej umywalce? Jeśli masz dzieloną umywalkę do kąpieli dziecka, polecamy nasz rozdzielacz do kąpieli Baby Dam.

Jesteśmy przekonani, że będzie to najlepsze rozwiązanie na zatrzymanie wody z jednej strony dzielonego zlewu, a jednocześnie umożliwienie mycia i płukania maluchów z drugiej strony.

Jak przechowywać wannę dla dziecka w podzielonym zlewie?

Oto kilka powodów, dla których:

Baby Dam tworzy natychmiastową wannę w dowolnej wannie o standardowym rozmiarze, więc nie jest ograniczona przez „dziecięce” umywalki z półściankami lub innymi przeszkodami.

Jeśli między dwiema stronami podzielonego zlewu nie ma przeszkód (innych niż tylko oddzielenie), korzystanie z tego produktu powinno być dla Ciebie dobre! Mocuje się mocno do obu końców większości wanien i może stworzyć idealne miejsce do kąpieli dziecka w głównej wannie.

Koferdam jest wykonany z elastycznego materiału i można go łatwo dopasować do każdej wanny. Jeśli masz dzieloną umywalkę, wystarczy, że ustawisz ją z jednej strony, aby woda z drugiej połowy mogła przepływać, nie powodując przelewania się w strefie kąpieli Twojego malucha!

Ten produkt był również opisywany przez wiele głównych magazynów dla rodziców, takich jak Parents Magazine, a także Good Housekeeping UK ze względu na innowacyjną technologię projektowania, która pomaga utrzymać wodę w miejscu, w którym należy – na ich maleńkich ciałach zamiast na całej podłodze w łazience (i TY). .

Dopóki nie ma przeszkód oddzielających dwie strony podzielonego zlewu, korzystanie z tego produktu powinno być dla Ciebie dobre!

Jak często kąpać dziecko w wieku 7 miesięcy

Codzienne kąpanie dziecka nie jest konieczne, ale ważne jest, aby było czyste. Większość lekarzy zaleca kąpanie dziecka raz lub dwa razy w tygodniu. Jeśli dziecko ma problemy z suchą skórą, należy je częściej kąpać. Podczas kąpieli dziecka używaj letniej wody i łagodnego mydła.

Delikatnie pocieraj skórę dziecka okrężnymi ruchami, uważając, aby nie szorować zbyt mocno. Zmyj całe mydło i delikatnie osusz dziecko ręcznikiem. Upewnij się, że są ciepłe i odpowiednio ubrane po kąpieli.

Jeśli masz pytania dotyczące tego, jak często kąpać dziecko, skonsultuj się z pediatrą. Będą w stanie udzielić Ci spersonalizowanych porad w oparciu o specyficzne potrzeby Twojego dziecka.

Jak mogę sprawić, by moja skóra dziecka była nieskazitelna?

Aby skóra Twojego dziecka była gładka i nieskazitelna, musisz zastosować kilka bardzo ważnych wskazówek, o których wspomnimy w tym poście na blogu. Te wskazówki pomogą Ci zachować gładką skórę dziecka, a także zapobiegną jej wysuszeniu lub pojawieniu się wszelkiego rodzaju wysypki na twarzy. Więc zacznijmy!

Pierwszą rzeczą jest zawsze umycie rąk przed przytrzymaniem dziecka, aby nie pozostały na nich zarazki, które mogą przenieść się na jego twarz podczas zabawy z nim.

Następnie należy użyć łagodnego mydła do kąpieli, ponieważ nie spowoduje ono wysypki na wrażliwej skórze niemowląt ani podrażnienia oczu, gdy spryska je wodą podczas kąpieli. Po trzecie, do kąpieli nie używaj gorącej wody, ponieważ może to wysuszyć i łuszczyć skórę. Zamiast tego używaj letniej wody, aby uniknąć wszelkiego rodzaju problemów skórnych.

Po czwarte, delikatnie poklepuj skórę dziecka po kąpieli, zamiast pocierać ją ręcznikiem, ponieważ pomoże to w utrzymaniu wilgoci na skórze i utrzymaniu jej nawilżenia.

Po piąte, codziennie, szczególnie po kąpieli, nakładaj na skórę dziecka krem ​​nawilżający lub wazelinę, aby skóra pozostała miękka i gładka. I na koniec skonsultuj się z pediatrą, jeśli zauważysz wysypkę lub inne problemy na skórze dziecka, ponieważ może ono wymagać leczenia.

Które mydło jest najlepsze dla noworodka?

Ze względu na delikatną skórę i wrażliwą naturę noworodków wielu rodziców zastanawia się, jakie mydło jest najlepsze dla ich dzieci. Ważne jest, aby zachować szczególną ostrożność podczas mycia noworodka mydłem, ponieważ ma bardzo wrażliwą skórę, która może łatwo wysychać lub być podrażniona agresywnymi chemikaliami.

Zalecamy używanie mydeł organicznych w domu, jeśli chcesz uniknąć potencjalnych zagrożeń dla zdrowia związanych z powszechnymi produktami gospodarstwa domowego zawierającymi składniki syntetyczne, takie jak ftalany parabeny triklosan, które mogą powodować raka zgodnie z niektórymi badaniami naukowymi (patrz poniżej).

Wybierając między różnymi rodzajami mydła, zastanów się, jak często planujesz używać ich codziennie, co tydzień lub co miesiąc. Jeśli codziennie używasz mydła u noworodka, polecamy mydło organiczne, które jest delikatne i bezpieczne dla skóry.

Dr Bronner’s Magic Soap to jedno z najpopularniejszych mydeł organicznych, które może być używane jako płyn do mycia ciała, szampon i płyn do mycia naczyń! Występuje w postaci płynnej, a także w formie batonika, dzięki czemu można go łatwo używać w dowolnym miejscu.

Jeśli szukasz bardziej naturalnej opcji, która nadal zawiera pewne sztuczne składniki, mydło Weleda Baby Calendula to kolejny dobry wybór dla noworodków.

To mydło składa się w 99% z certyfikowanych składników organicznych, w tym ekstraktu z nagietka, który ma właściwości przeciwzapalne, które pomagają uspokoić i ukoić skórę.