Jak połączyć średni kojec „Ty i ja”?

Jak złożyć kojec You and Me Medium? Średni kojec Ty i Ja to świetny sposób na zapewnienie dziecku bezpieczeństwa, gdy musisz zrobić coś w domu. To także łatwe do złożenia!

Oto kroki, aby to złożyć:

Krok 1. Rozłóż podstawę kojca. To będzie dolna część, na której stanie Twoje dziecko. Upewnij się, że jest w dobrym miejscu, w którym nie mogą się przetoczyć ani czołgać.

Jak połączyć średni kojec „Ty i ja”?

Krok 2. Następnie umieść cztery boki kojca wokół podstawy. Panele powinny ściśle przylegać do siebie, aby Twoje dziecko nie mogło przedostać się przez żadne szczeliny.

Krok 3. Teraz połącz dwie górne części, wpasowując je w szczeliny na obu końcach kojca. Można je dopasować do wzrostu dziecka.

Krok 4. Na koniec zablokuj dwa elementy razem, wsuwając metalowy kołek na górze każdego gniazda. Dzięki temu pozostanie na swoim miejscu i zapobiegnie wypadkom!

Jak umieścić pakiet pomysłowości i zagrać?

Aby złożyć pakiet pomysłowości i grać razem, najpierw ułóż podstawę pakietu i graj. Jest to duży kawałek tkaniny, który uformuje spód i boki konstrukcji. Na tym kawałku są cztery paski – po dwa na każdym końcu.

Następnie weź jeden z paneli bocznych i umieść go tak, aby górna krawędź była równa z górną surową krawędzią podstawy. Panel posiada dwa zatrzaski; powinny być wyrównane z zatrzaskami na podstawie. Przymocuj je, zatrzaskując je.

Zrób to samo dla drugiego panelu bocznego. Teraz masz podstawową prostokątną ramę utworzoną przez podstawę i panele. Następnym krokiem jest dodanie wysokości do tworzenia ścian.

Jak mogę podnieść kojec?

Kojec można podciągnąć na kilka sposobów. Jednym ze sposobów jest użycie uchwytu do przenoszenia znajdującego się na górze kojca.

Możesz również użyć dołączonej torby podróżnej, aby zabrać ze sobą kojec, gdziekolwiek się wybierasz. Dodatkowo nóżki kojca można złożyć, co ułatwia przechowywanie i transport.

Wreszcie, w podstawie kojca znajdują się wbudowane kółka, które ułatwiają poruszanie się po domu. Bez względu na to, jak go podniesiesz, nasz wszechstronny i wytrzymały kojec jest idealny do każdego miejsca!

Jak długo dziecko może spać w łóżeczku?

Jeśli dziecko dobrze śpi, można bezpiecznie trzymać je w kołysce do pięciu godzin. Jeśli jednak budzą się przed upływem tego czasu, powinieneś rozważyć wcześniejsze umieszczenie ich w łóżeczku.

Jeśli Twoje dziecko ma więcej niż sześć miesięcy i nadal potrzebuje karmienia w nocy lub pocieszenia w nocy, prawdopodobnie nie potrzebuje już gondoli – ale zamiast tego może przejść bezpośrednio do łóżka! Ostatecznie jednak większość dzieci przesypia całą noc do trzeciego miesiąca życia.

Jak wyczyścić pomysłowość, sprytny i prosty playard?

Kroki czyszczenia pomysłowości inteligentnego i prostego playarda:

Krok pierwszy — wytrzyj go miękką szmatką zwilżoną wodą z dodatkiem łagodnego mydła.

Krok drugi – Użyj innego suchego ręcznika, aby dokładnie go wysuszyć. Staraj się nie zostawiać tam wilgoci, ponieważ jeśli Twoje dziecko zetknie się z nią podczas zabawy lub snu, może się zdarzyć coś złego!

Powtarzaj te czynności, aż cały brud zostanie usunięty z obu stron produktu, w tym spod spodu, pod którym może złapać się jedzenie, co oznacza, że ​​nadszedł czas na krok trzeci!

Teraz wyjmij starą szczoteczkę do zębów (jeśli nie masz takiej, zdobądź nową) i użyj włosia, aby dostać się między wszystkie szczeliny, które są trudne do wyczyszczenia. Gdy uznasz, że jest wystarczająco czysty, ponownie wytrzyj go suchą szmatką!

Jakiego rozmiaru jest pomysłowy materac gondoli?

Pomysłowy materac do gondoli ma standardowy rozmiar. Mierzy 27 cali na 51,625 cali. Dzięki temu masz dużo miejsca, aby wygodnie dopasować swoje dziecko.

Materac ma również około dwóch cali grubości, dzięki czemu maluch będzie miły i wygodny. Dodatkowo pokrowiec można zdjąć i wyprać w pralce, dzięki czemu łatwo utrzymać go w czystości.

Jeśli szukasz bezpiecznego i wygodnego miejsca do spania dla Twojego dziecka, pomysłowy materac do gondoli jest świetnym rozwiązaniem. Jest wykonany z wysokiej jakości materiałów, które wspierają ciało Twojego dziecka podczas snu. A co najważniejsze, jest niedrogi! Więc nie czekaj – zamów już dziś!

Jak złożyć łóżeczko przy łóżku?

Jest kilka rzeczy, których potrzebujesz do złożenia gondoli nocnej. Pierwszym z nich jest sama gondola. Potrzebne będą również śruby, wiertło i klucz imbusowy.

Pierwszym krokiem jest otwarcie gondoli i przymocowanie do niej czterech nóg za pomocą śrub. Po przymocowaniu nóg użyj wiertła, aby zrobić otwory w każdym rogu górnej części gondoli. Otwory te powinny pokrywać się z otworami na dolnym kawałku.

Następnie weź klucz imbusowy i włóż go do jednego z otworów po obu stronach miejsca, w którym spotykają się dwie części. Przekręć, aż będzie ciasno, a następnie zrób to samo po drugiej stronie. To zabezpieczy je razem.

Teraz weź górny kawałek i połóż go na dolnym kawałku. Z górnego elementu powinny wystawać cztery śruby. Te śruby wejdą w otwory, które wywierciłeś w rogach dolnej części.

Dokręć je kluczem imbusowym, aż będą bezpieczne. Otóż ​​to! Złożyłeś już swoją łóżeczko przy łóżku. Korzystaj z niego przez wiele lat!