Jak otworzyć wózek dziecięcy Trend Twin

Baby Trend to firma działająca w branży wózków dziecięcych od ponad 30 lat. Oferują wiele różnych modeli wózków, ale jednym z ich najpopularniejszych produktów jest wózek Double Snap N Go. W tym poście na blogu dowiesz się, jak otworzyć dziecięcy model wózka bliźniaczego, aby był gotowy do użycia!

Kroki, jak otworzyć wózek dziecięcy Baby Trend

Krok 1. Najpierw otwórz schowek po jednej stronie wózka Baby Trend Double Snap N Go. Jest zamek błyskawiczny, który umożliwi ci dostęp do tego obszaru, i jest on zapinany dookoła, więc bez względu na kierunek, z którego idziesz obiema rękami, każdy powinien łatwo go otworzyć!

Jak otworzyć wózek dziecięcy Trend Twin

Krok 2. Wewnątrz znajduje się elastyczny pasek, który przytrzymuje dodatkowy materiał, aby wszystko wyglądało schludnie, gdy nie jest używane.

Krok 3. Przedni panel spacerówki powinien być teraz na tyle luźny, aby po podniesieniu za pasy naramienne mógł z łatwością zsunąć się do przodu ze stelaża. Schowanie ich zapewnia, że ​​nie zostaną złapane pod spodem podczas późniejszego składania, jeśli zostaną pominięte.

Jak podnieść uchwyt mojego wózka Baby Trend Twin?

Możliwe jest użycie dowolnej strony rączki, w zależności od tego, która jest dla Ciebie wygodniejsza.

Regulowany drążek znajduje się w pobliżu każdego końca (lewego lub prawego) wózka – jest jeden zestaw przy każdym przednim kole, które powinno teraz obracać się na tyle, aby wskazywało przeciwne kierunki w zależności od tego, w którym kierunku chcesz przyłożyć uchwyty bliżej lub dalej od siebie w zależności od tego, co jest dla Ciebie najlepsze!

Gdy wszystko zostanie ustawione na swoim miejscu, ponownie zapiąć środkowy zamek błyskawiczny i gotowe!

Jak podzielić wózek Baby Trend tango?

Krok 1. Zdejmij oponę z miejsca przed wózkiem i odłóż na bok.

Krok 2. Podnieś po obu stronach ramy i zbliżaj się do siebie, aż się spotkają, tworząc kształt „v”. Gdy to zrobisz, zablokuj je na miejscu, przesuwając jeden tył na drugi (otwarty koniec będzie skierowany od ciebie).

Krok 3. Od tego momentu użyj siły ręki, aby rozerwać się od razu, jednocześnie naciskając rękoma, aby wszystko zatrzasnęło się na sobie!

Krok 4. Po zablokowaniu wszystkich trzech elementów ustaw wszystkie cztery koła w linii, przekładając je przez odpowiednie otwory – dwa z każdej strony ramy – a następnie zamknij tylny panel.

Jak zamknąć wózek dziecięcy Baby Trend

Krok 1. Po zakończeniu korzystania z wózka bliźniaczego Baby Trend należy wykonać kilka czynności, aby go zamknąć. Przede wszystkim podnieś i otwórz jedną boczną rączkę w kształcie litery „v” tak, aby ponownie była równoległa do podłoża – tym razem z drugiej strony.

Krok 2. Teraz, naciskając uchwyt, drugą ręką pociągnij w górę i do siebie, tak aby zatrzasnął się bezpiecznie. Powtórz ten proces dla drugiej strony rączki wózka w kształcie litery „v”.

Krok 3. Teraz ustaw wszystkie cztery koła w linii, wsuwając je przez odpowiednie otwory – dwa po obu stronach wózka. Popchnij koła do góry, aż zatrzasną się na swoim miejscu, a następnie popchnij uchwyty w kształcie litery „v” po obu stronach, tak aby były równoległe do podłoża – tym razem drugą ręką.

Ponownie użyj drugiej ręki, aby pociągnąć w górę i do siebie, tak aby oba uchwyty zatrzasnęły się bezpiecznie.

Jak złożyć podwójny wózek Baby Trend w pozycji siedzącej i stojącej?

Wózek Baby Trend z funkcją siedzenia i stania jest zaprojektowany tak, aby można go było złożyć w celu łatwego przechowywania. Aby złożyć wózek, będziesz musiał jednocześnie nacisnąć oba jego uchwyty, aż zatrzasną się na swoim miejscu.

Korzystając z tej metody, upewnij się, że na siedzeniu lub na platformie nie ma dzieci. Po zablokowaniu obu uchwytów, naciśnij je rękami, aby złożyły się w siebie i leżały płasko, co ułatwia ich przechowywanie lub przenoszenie.

Jak złożyć wózek spacerowy Baby Trend?

Krok 1. Aby złożyć wózek spacerowy Baby Trend, musisz najpierw odblokować przednie koło, naciskając przycisk zwalniający.

Krok 2. Następnie przechyl kierownicę do góry, tak aby znajdowała się w pozycji pionowej. Powinno to również spowodować uniesienie się tylnych kół wózka do biegania z ziemi.

Krok 3. Gdy tylne koła oderwą się od ziemi, sięgnij do tyłu i znajdź jeden z czerwonych zaczepów zwalniających wózka do biegania. Będzie on znajdować się po obu stronach ramy siedzenia, w pobliżu miejsca, w którym łączy się z kierownicą.

Trzymając tę ​​zakładkę dłonią, drugą ręką ściśnij przycisk zwalniający wózek znajdujący się po jego drugiej stronie.