Jak czyścić moją gondolę Graco Dream Suite?

Gondola Graco Dream Suite to stylowa i funkcjonalna gondola dla Twojego dziecka. Ale jak to rozbierasz? W tym artykule pokażemy, jak rozebrać tę gondole na części, aby móc wyczyścić tkaninę, usunąć plamy z materaca lub po prostu cieszyć się większą przestrzenią w domu.

Kroki czyszczenia gondoli Graco Dream Suite

Krok 1. Rozepnij prześcieradło wokół materaca gondoli Graco – Odłącz przewody od zasilacza, wyciągając je jedną ręką, jednocześnie przytrzymując każdą wtyczkę drugą ręką – Zdejmij każdą stronę pościeli z pasków z rzepami po ich całkowitym odłączeniu cztery rogi – Złóż obie strony arkusza.

Krok 2. Odłącz wszystkie paski od materaca – Wyjmij materac z gondoli. Prać pościel w pralce na delikatnym cyklu zimną wodą i łagodnym detergentem. Nie wybielaj, nie używaj płynu do zmiękczania tkanin i nie praj chemicznie, ponieważ może to uszkodzić powierzchnię snu.

Krok 3. Złóż ponownie gondole, wykonując czynności w odwrotnej kolejności: najpierw połącz ze sobą paski z rzepami, a następnie przymocuj je z powrotem w ich pierwotnym położeniu po bokach gondoli Graco Dream Suite.

Kroki, jak wyczyścić starą wiklinową gondolę

Potrzebujesz: Wiklinowe gondole Bugaboo Fox Gondola Szczotka do czyszczenia Odkurzacz Opaski zaciskowe do ponownego montażu Butelka ze spryskiwaczem Wąż i szorowanie Mop Swiffer lub stary ręcznik.

Krok pierwszy: Wyjmij materac z wiklinowej gondoli. Jeśli utknie, użyj płaskiego śrubokręta, aby oddzielić przyklejone kawałki tkaniny po obu stronach miejsca, w którym styka się siatka.

Niektóre starsze modele będą miały zamiast tego śruby mocujące te sekcje. Po rozdzieleniu wszystkiego wyciągnij odkurzacz i zassaj wszystkie resztki wewnątrz (zwłaszcza jeśli coś pozostało w szczelinach). Następnie przetrzyj mokrą szmatką używając ciepłej wody i łagodnego mydła.

Krok drugi: Całkowicie rozebrać gondolę.

Krok trzeci: Użyj szmatki i wyszoruj ją, aby pozbyć się dodatkowego brudu. Jeśli zauważysz żółknięcie na materacu, dodaj trochę białego octu do ciepłej wody w sprayu i lekko spryskaj wierzch przed wytarciem czystą szmatką.

Pozostaw do wyschnięcia na noc lub soda oczyszczona też się sprawdzi! Umieść z powrotem w wiklinowej ramie gondoli, upewniając się, że wszystkie krawędzie są dobrze połączone (usuń brud ze szczelin za pomocą wykałaczki) . Zmontuj ponownie, dokręcając śruby w razie potrzeby za pomocą śrubokręta w przypadku starszych modeli. Teraz jesteś gotowy do dalszej pracy!

Jak prać gondolę Ingenuity Dreams Grow?

Usuń śruby pod pokrowcem z tkaniny – Rozpakuj i zdejmij materac – Użyj odkurzacza, aby usunąć brud Kroki dotyczące wyjmowania gondoli: Znajdź wszystkie ukryte śruby Podnieś pokrowiec tak, jakbyś zdejmował go jak poszewkę na poduszkę.

Będą zatrzaski trzymające go razem, ale powinny łatwo rozpaść się po wykręceniu każdej śruby. Maszyna była zimna w podobnych kolorach. Nie wybielać. Połóż na płasko do wyschnięcia w temperaturze pokojowej z dala od elementów grzewczych lub bezpośredniego światła słonecznego.

Kroki, jak przymocować gondolę sypialną do łóżka

Krok pierwszy: przymocuj szynę adaptera do łóżka.

Krok drugi: Umieść na nim śpiwór Bugaboo Fox. Upewnij się, że nie ma między nimi przerwy. Współśpiąca powinna być umieszczona plecami do materaca i odwrócona od Ciebie. Patrząc prosto, będzie wyglądać jak mała litera „L”! Nie wkładaj pod spód dodatkowych poduszek ani kocyków, ponieważ może to spowodować śmiertelne uduszenie Twojego dziecka!

Krok trzeci: Teraz przymocuj jedną stronę ramy gondoli do łóżka za pomocą dwóch klipsów znajdujących się po obu stronach miejsca, w którym wcześniej leżałeś (po jednym klipsie na stronę).

Krok czwarty: Następnym krokiem jest przymocowanie drugiego końca ramy. Aby to zrobić, pociągnij w dół po obu stronach, aż usłyszysz kliknięcie i zobaczysz, że jest przymocowany!

Jak czyścić kołyskę Fisher-price do uspokajania ruchów

Odwróć podkładkę materaca i wyjmij. Usuń wszystkie elementy. Części plastikowe umyć ciepłą wodą z mydłem. Wysuszyć metalowe elementy ramy przed ponownym złożeniem gondoli.

Jak zdjąć podkładkę na materac Graco Pack n Play

Upewnij się, że nie ma żadnych skręceń ani sprzączek, które uniemożliwią Ci ponowne założenie. Połóż rękę pod każdą stroną ramy gondoli z rogiem w każdej dłoni. Podnieś pokrowiec i wyciągnij tkaninę spod materaca

Jak zmienić pokrowiec z tkaniny?

Jeśli jest to materac dwuwarstwowy, oznacza to, że nie ma żadnego problemu; po prostu zamów materace zastępcze tylko dla tej drugiej warstwy i gotowe.

Jeśli mój lis ma jedną warstwę siatki, a drugą z płótna: w takim przypadku zalecamy usunięcie obu warstw przed założeniem nowych, aby nie zostały porysowane lub uszkodzone podczas procesu demontażu.

Jak umyć pokrowiec gondoli bez jej niszczenia?

Jeśli Twój Fox jest starszym modelem z tylko jedną wyściółką na wierzchu (siatka + pianka), zalecamy usunięcie obu nakładek przed praniem ich osobno, ponieważ jeśli ich połączenie byłoby zbyt ciężkie dla maszyny, mogą się rozerwać, co spowoduje, że Twoja gondola nieprzydatny,