Jak czyścić łóżeczko Simmons

Gondola to świetny sposób, aby dziecko było blisko i było bezpieczne. Jednak, tak jak w przypadku każdego innego mebla, ważne jest jego regularne czyszczenie. Na tym blogu dowiesz się, jak czyścić gondolę Simmons.

Wykonaj te kroki, aby wyczyścić swoją gondolę Simmons

Jak czyścić łóżeczko Simmons

Krok 1: Wyjmij podkładkę na materac lub prześcieradło z kompletu pościeli

Krok 2: Spryskaj chusteczkami dezynfekującymi Lizol

Krok 3: Użyj przystawki próżniowej, aby usunąć brud i cząsteczki włosów z podstawy materaca

Krok 4: Użyj wody z mydłem zmieszanej z białym octem na szmatki lub ręczniki papierowe, aby wyczyścić wszystkie powierzchnie.

Krok 5: Po zakończeniu czyszczenia dokładnie osusz każdą powierzchnię przed odłożeniem.

Jak usunąć brud z wiklinowej gondoli

Umieść 1/2 szklanki mydła w olejku dla dzieci w 1 galonie ciepłej wody. Przed praniem należy zdemontować gondole, aby łatwiej było ją prać. Delikatnie wyszoruj wszystkie powierzchnie za pomocą szczotki o miękkim włosiu, aż będą czyste. Umyj wszystkie części ręcznie lub umieść je pod prysznicem i odkręć wodę, aż resztki mydła zostaną zmyte. Osusz ręcznikiem lub pozostaw do wyschnięcia na powietrzu.

Jak czyścić gondole Boori?

Pamiętaj, aby regularnie czyścić meble, aby zapobiec gromadzeniu się kurzu. W razie potrzeby użyj miękkiej, wilgotnej ściereczki i delikatnie wytrzyj do wyschnięcia po oczyszczeniu z powierzchni mydła. Następnie wytrzyj do sucha inną miękką ściereczką.

Jak czyścić baldachim gondoli Simmons?

Aby wyczyścić baldachim Gondoli, umyj powierzchnię łagodnym mydłem i zimną wodą. Aby usunąć wszelkie plamy z spódnicy gondoli lub samej ramki, należy je wyprać ręcznie w bardzo delikatnym detergencie, a następnie delikatnie zetrzeć pozostałości z tkaniny, aby jak najdłużej wyglądały jak najlepiej.

Jak złożyć razem gondole

Wskazówka 1

Wyjmij gondoli z pudełka i umieść ją na płaskiej powierzchni nogami skierowanymi do góry. Większość z nich jest zaprojektowana tak, aby można je było przykręcić, chociaż niektóre muszą być przymocowane tylko za pomocą oznaczeń producenta lub sprzętu.

Czasami pojawią się również instrukcje montażu, które mogą obejmować kilka etapów łączenia części ze sobą w celu zapewnienia stabilności podczas ustawiania gondoli; te wskazówki różnią się w zależności od modelu w zależności od tego, jak są zapakowane w momencie przybycia.

Wskazówka 2

Rozłóż nogi, ciągnąc je na zewnątrz i do góry. Większość gondoli ma jeden lub dwa stawy na nogę, przy czym każdy staw składa się z stopy i głowy. Przegub głowy blokuje się za pomocą składanej klamry, która zatrzaskuje się na swoim miejscu.

Wskazówka 3

Ortezy na nogi powinny być umieszczone między nogami gondoli dziecka i zabezpieczone śrubami lub w konfiguracji z nacięciem i otworem. Te szelki zapewniają wsparcie dla gondoli, dzięki czemu może bezpiecznie utrzymać każdy ciężar.

Wskazówka 4

Odwróć gondole. Włóż pościel do gondoli, dopasowując otwory w pościeli do otworów w gondoli. Najłatwiej to zrobić, wkładając pościel do elastycznego materaca, który właśnie włożyłeś do gondoli.

Przeciągnij dodatkowe falbany z tkaniny przyszyte do materaca z tyłu pościeli, aby nie było zbyt wielu luźnych warstw lub worków powietrznych, które mogą być niebezpieczne dla oddychania dziecka.

Wskazówka 5

Umieść materac w dobrze dopasowanej kołysce dla noworodka. Umieść materac wewnątrz prześcieradła z gumką przed umieszczeniem go w gondoli, aby kończyny i głowy nie utkwiły w szczelinach. Nie używaj materaca, który nie pasuje ciasno do gondoli, ponieważ kończyny lub głowa niemowlęcia mogą nadal utknąć między materacem a bokiem gondoli

Porada 6

Naciągnij pokrowiec na gondole. Kaptur, znany również jako kaptur, ma ozdobną stronę i zewnętrzną stronę. Upewnij się, że założyłeś bardziej wymyślną stronę pokrowca na zewnątrz kołyski lub łóżeczka Twojego dziecka. Kaptur ma wiele otworów lub nacięć, które pasują do haczyków na podstawie łóżeczka.

Wskazówka 7

Gondola czasami ma zdejmowany kaptur, jeśli tak, to zmontuj ramę zgodnie z instrukcjami producenta. Kaptur jest zwykle mocowany za pomocą wycięć lub otworów, które są umieszczone wzdłuż górnej krawędzi gondoli po stronie głowy. Dół kaptura musi spoczywać na górnej linii powierzchni do spania, aby Twoje dziecko nie miało żadnych przeszkód ani guzków, gdy odpoczywa w nocy lub gdy jest karmione w ciągu dnia.

Która jest lepsza gondola czy łóżeczko?

Łóżeczka przeznaczone są dla noworodków do ok. 3 lub 4 roku życia. Gondole przeznaczone są dla noworodków do ok. 6 miesiąca życia, gdy zaczną się zwijać lub siadać. Ponieważ niemowlęta nie wyrastają z łóżeczek, dopóki nie osiągną odpowiedniego wieku, aby się z niego wydostać, będziesz potrzebować jednego dla nich, dopóki nie osiągną wieku trzech lub czterech lat – w zależności od tego, jak prawdopodobne jest, że będą próbowały uciec.

Wskazówki dotyczące bezpieczeństwa, o których należy pamiętać podczas korzystania z gondoli

Wskazówka 1

Ważne jest, aby pamiętać, że przenoszenie lub noszenie gondoli nie jest bezpieczne, gdy dziecko jest jeszcze w gondoli.

Wskazówka 2

Zablokuj koła w gondoli lub trzymaj ją poza zasięgiem schodów lub innych dzieci.

Wskazówka 3

Nie wieszaj zwierząt, zabawek ani żadnych innych materiałów na metalowych prętach gondoli.

Wskazówka 4

Spróbuj wybrać prześcieradło i koc. Lekkie prześcieradła i koce ułatwiają ich chowanie – a i tak nie chcesz niczego ciężkiego.