Jak cofnąć kojec

Jak cofnąć kojec? Więc Twój maluch wyrósł z kojca i czas go odłożyć na dobre. Ale jak to rozebrać?

Oto przewodnik krok po kroku, jak cofnąć kojec

#1. Najpierw wykręć śruby u podstawy każdego panelu.

Jak cofnąć kojec

#2. Następnie odłącz panele od siebie, rozsuwając je. Uważaj, aby przy tym nie zranić dłoni ani palców!

#3. Na koniec złóż panele i odłóż je, dopóki nie będziesz ich ponownie potrzebować. Gratulacje – pomyślnie rozwiązałeś swój kojec!

Czy dzieci korzystają już z kojców?

Nie, dzieci nie korzystają już z kojców. Uważa się, że pióro tworzy środowisko podobne do łóżeczka, ale bez wszystkich jego zalet. Kojce mogą pogorszyć sytuację Twojego dziecka, ponieważ w kojcu nie ma bezpiecznych przedmiotów, co oznacza, że ​​zaczną gryźć takie rzeczy, jak druty i zasłony!

Może to być dla nich niebezpieczne, a także stworzyć więcej pracy dla rodzica, który musi teraz śledzić wszystko w swoim domu.

Niemowlęta potrzebują wielu bodźców wokół siebie, więc tak, powinny spać tylko w łóżeczku lub gondoli, jeśli to możliwe, zamiast zamykać się w tych mniejszych przestrzeniach, w których nic ciekawego się wokół nich nie dzieje!

Jak utrzymać ciepło paczki i zabawy?

Jest kilka rzeczy, które możesz zrobić, aby utrzymać swoją paczkę i zabawę w cieple. Możesz użyć grzejnika, przykryć go kocem lub umieścić w pobliżu źródła ciepła. Jeśli używasz grzejnika, postępuj zgodnie z instrukcjami bezpieczeństwa i miej oko na dziecko.

Nie chcesz, żeby zrobiły się zbyt gorące! Pack n play to także świetne miejsce do spania dla noworodków, ponieważ jest małe i przytulne. Ważne jest, aby upewnić się, że temperatura w pomieszczeniu jest dla nich komfortowa.

Noworodki nie powinny spać w temperaturach poniżej 65 stopni lub powyżej 74 stopni Fahrenheita. Upewnij się, że w pomieszczeniu jest dużo świeżego powietrza. Niemowlęta potrzebują dużo tlenu, aby prawidłowo rosnąć i rozwijać się.

Ważne jest również, aby dziecko ubrało się odpowiednio do temperatury panującej w pomieszczeniu. Możesz użyć podkładu lub śpiwora, jeśli jest zimno, a ubierać je lekko tylko wtedy, gdy jest ciepło.

Jeśli potrzebujesz pomocy w ustaleniu, jakiego rodzaju odzieży Twoje dziecko potrzebuje w danym dniu, skonsultuj się z pediatrą! Będą w stanie ocenić, czy jest im za gorąco lub za zimno, a także zalecić odpowiednie opcje ubioru w zależności od tego, gdzie mieszkasz i ile masz lat.

Jaki jest limit wagi dla pakietu n play?

Limit wagi dla paczki n play wynosi 30 funtów. Oznacza to, że najcięższy przedmiot, który można umieścić w opakowaniu bez powodowania jego uszkodzenia lub ryzyka obrażeń dziecka, nie powinien przekraczać 30 funtów. Cokolwiek cięższego niż to może spowodować problemy z integralnością strukturalną produktu i może stanowić zagrożenie dla dziecka.

Upewnij się, że zawsze przestrzegasz limitu wagi określonego przez producenta podczas korzystania z pack n play, ponieważ przekroczenie tej ilości może prowadzić do niefortunnych konsekwencji. Zawsze bierz pod uwagę, co jeszcze będzie w pobliżu Twojego dziecka podczas zabawy w jego paczce; jeśli w pobliżu znajdują się ciężkie przedmioty, które mogą ściągnąć na siebie, najlepiej w ogóle nie używać produktu. Wybierz mądrze i bądź bezpieczny!

Pack n play to świetny sposób na zapewnienie dziecku bezpieczeństwa i rozrywki podczas wykonywania różnych czynności w domu. Przy limicie wagi 30 funtów możesz być pewien, że nawet najbardziej pulchne maluchy będą mogły przez jakiś czas cieszyć się tym produktem.

Tylko pamiętaj, aby zawsze przestrzegać limitu wagi określonego przez producenta, aby zapewnić bezpieczeństwo. Pamiętaj, że lepiej być bezpiecznym niż żałować – zwłaszcza jeśli chodzi o Twoje dziecko! Szczęśliwego rodzicielstwa!

Jak mogę sprawić, by mój kojec był wygodniejszy?

– Dodaj miękki koc lub poduszkę na spód długopisu.

– Jeśli Twoje dziecko może stać, dodaj małe ogrodzenie wokół zewnętrznej krawędzi kojca, aby nie wstawało i nie wypadało.

– Umieść kilka zabawek w kojcu, aby Twoje dziecko mogło się nimi bawić.

– Upewnij się, że jest wystarczająco dużo miejsca, aby Twoje dziecko mogło wygodnie się poruszać.

Jak blokujesz boki paczki i grasz?

Aby zablokować boki paczki i grać, musisz użyć mechanizmu blokującego. Mechanizm blokujący znajduje się w prawym dolnym rogu opakowania i graj.

Aby go odblokować, unieś klapkę i pociągnij na zewnątrz zamki. Po zwolnieniu blokad wciśnij po obu stronach ramy, aż zatrzasną się na swoim miejscu. Możesz teraz złożyć paczkę i grać!

Podczas pakowania paczki i zabawy upewnij się, że wszystkie elementy są w środku. Zamknij zamki błyskawiczne na obu końcach, a następnie dociśnij z każdej strony, aż zatrzasną się na swoim miejscu. Teraz Twoja paczka i gra są gotowe! Powyższe kroki pomogą zapewnić Twojemu dziecku bezpieczeństwo podczas zabawy i spania wewnątrz plecaka i zabawy.