Instrukcja montażu gondoli Snoo

Niedługo zostaniesz dumnym nowym właścicielem gondoli Snoo! Możesz być podekscytowany, ale jak powinieneś go złożyć? Cóż, nigdy się nie bój, mamy cię przykryte.

Kroki, jak złożyć gondolę Snoo

Najpierw połącz cztery panele, wkładając każdą nogę do szczeliny ze wszystkich trzech stron jednego panelu, jak pokazano na rysunku powyżej w kroku 11. Nogi powinny być skierowane w stronę wewnętrznej krawędzi, aby mogły wsunąć się w inny panel, aby utworzyć X kształt z dwoma nogami.

Instrukcja montażu gondoli Snoo

Po drugie, przymocuj drugi panel boczny do dwóch nóg jednocześnie, wkładając każdą nogę w szczelinę po obu stronach jednego panelu, ponownie skierowaną w stronę tej wewnętrznej krawędzi. Po przymocowaniu wszystkich czterech paneli po prostu odwróć je tak, aby były w pozycji pionowej i powtórz ten proces z innym zestawem nóg i drugim panelem bocznym.

Po trzecie, w podobny sposób przymocuj górny panel do dwóch nóg jednocześnie. Włóż każdą nogę w szczelinę po obu stronach jednego panelu skierowaną w stronę wewnętrznej krawędzi, a następnie ponownie przymocuj kolejny zestaw nóg do drugiego panelu bocznego. Gondola Snoo jest już prawie gotowa!

Na koniec wsuń materac na miejsce i gotowe!

Gdzie powinienem położyć moje pierwsze łóżko dla noworodka?

Miejsce obok własnego łóżka może być świetne, jeśli nie chcesz iść daleko podczas nocnych zmian lub karmienia, ale może nie zawsze pasować do małych przestrzeni, takich jak sypialnia.

Niektórzy rodzice decydują się na umieszczenie gondoli w innym pokoju i używanie jej jako głównej przestrzeni do spania dla dziecka, podczas gdy inni śpią razem ze swoimi pociechami, dopóki nie będą gotowe na własne łóżka.

W jakim wieku można używać fotelika Bugaboo Cameleon?

Fotelik może być używany od urodzenia do ważenia przez dziecko 12 kg (około 15 miesięcy).

Jak złożyć gondolę Bugaboo Fox 2?

Najpierw wyjmij wkładkę z osłony. Następnie otwórz materiałowe klapki gondoli i oddziel je od ramy.

Złóż jedną stronę klapek obu tkanin, aby utworzyć płaską powierzchnię do złożenia, a następnie podciągnij środek każdej klapki, jednocześnie wpychając klapkę w siebie, aż będzie leżała płasko na drugiej połowie złożonego materiału, który spoczywa przed to.

Na koniec złóż razem tak, jak właśnie utworzyłeś dwie sekcje i zabezpiecz je metalowymi klipsami zabezpieczającymi umieszczonymi w różnych odstępach wzdłuż tego środkowego szwu, aby wszystko było bezpiecznie zamknięte, gdy nie jest używane lub transportowane. Po zamknięciu umieść w bagażniku, abyś mógł wrócić do przytulania dziecka po zwiedzaniu zakupów!

Jaka jest różnica między Bugaboo Fox a Fox2?

Fox i Fox² są prawie identyczne, z wyjątkiem kilku kluczowych różnic. Największą z nich jest to, że Fox ma regulowaną kierownicę z czterema poziomami wysokości, podczas gdy drugi model ma dwie stałe wysokości.

Oprócz tej różnicy aspektu istnieje kilka innych, w tym dostępne kolory, a także układy siedzeń.

Jaka jest różnica między Bugaboo Chameleon a B-Lively?

Bugaboo Chameleon jest dostępny w kolorze czarnym, zielonym/srebrnym i brązowym, podczas gdy B-Lively jest oferowany tylko ze srebrną obudową. Co więcej, możesz spersonalizować swojego Chameleona, dodając akcesoria, w tym skórzane siedzenia lub zmieniając kolor kół na niebieski lub czerwony za dodatkową opłatą.

Jaka jest różnica między wózkiem a gondolą?

Wózek może być używany dla niemowląt do 38 funtów, podczas gdy gondola jest odpowiednia tylko dla niemowląt o wadze poniżej 22 funtów.

Co więcej, oba modele są dostępne w różnych kolorach.

Spacer & Gondole Go B-Agile i B-Free Gondoli są dostępne w trzech kolorach do wyboru, w tym mandarynkowym, zielonym lub srebrnym; jednak pierwszy z nich ma cztery regulowane wysokości, podczas gdy ta różnica w aspektach nie istnieje między drugim modelem a jego odpowiednikiem.

Dodatkowo oba produkty charakteryzują się trwałą konstrukcją oraz wyściółką, która zapewnia dziecku dodatkowy komfort podczas podróży.

Co jeszcze powinieneś wiedzieć o tych przedmiotach?

Oba oferują proste instrukcje czyszczenia, dzięki czemu możesz utrzymać je w najlepszym stanie.

W szczególności Spacer & Gondola Go można prać w pralce, podczas gdy model B-Free ma wyjmowany materiał, dzięki czemu można go również wrzucić do pralki.

Oba te elementy są również kompatybilne z większością wózków dostępnych obecnie na rynku, w tym z modelami Graco Classic Connect i SnugRide Click Connect 30/35 firmy Baby Jogger City Mini GT Double Deluxe

Czyszczenie gondoli Snoo

Krok 1. Aby wyczyścić gondole Snoo, musisz zdjąć tkaninę i wyprać ją w pralce łagodnym mydłem. Po oczyszczeniu upewnij się, że wszystkie części ramy są suche przed ponownym złożeniem, jak były pierwotnie (upewnij się, że nie pozostały żadne ostre krawędzie).

Krok 2. Po wykonaniu tych kroków po prostu odłóż wszystko na właściwe miejsce, tak jak było, gdy po raz pierwszy otrzymałeś Snoo. Pamiętaj: instrukcje dotyczące prania dla tego produktu będą dołączone do osobnego opakowania, ponieważ nie każdy decyduje się na czyszczenie gondoli po każdym użyciu.

Jeśli jednak zdarzy się jakiś wypadek wewnątrz lub wokół jednostki bazowej, na przykład rozlane płyny lub cząstki jedzenia na elementach z tworzywa sztucznego, które z czasem mogą prowadzić do rdzewienia kawałków metalu – zalecamy, aby rozwiązać te problemy za pomocą gorącej wody z mydłem.