Ile lat musi mieć dziecko, aby znaleźć się w kojcu do zabawy? Pomysły

Ile lat musi mieć dziecko, aby znaleźć się w kojcu? Dziecko niekoniecznie musi być w określonym wieku, aby korzystać z kojca.

Dzieje się tak dlatego, że może również służyć jako miejsce do bezpiecznego snu i odpoczynku, z dala od innych domowników lub zwierząt, które w przeciwnym razie mogłyby im zaszkodzić.

Ile lat musi mieć dziecko

Jednak kojce są zazwyczaj przeznaczone dla dzieci, które jeszcze nie chodzą samodzielnie, ponieważ mogą próbować wydostać się z ogrodzenia, gdy zostaną pozostawione bez opieki, nie zdając sobie sprawy, jak wysoko nad ziemią się znajdują.

Z tego powodu chcesz, aby Twoje dziecko po raz pierwszy korzystało z jednej z tych osłon, dopóki nie zacznie samodzielnie chodzić, zamiast czołgać się wszędzie, jeśli to możliwe.

Jeśli Twoje dziecko już zaczęło odkrywać swoje otoczenie, wstając i próbując samodzielnie wykonać kilka kroków, kojec może być świetnym sposobem na uchronienie go przed potencjalnie niebezpiecznymi przedmiotami gospodarstwa domowego, które w przeciwnym razie mogłyby wyrządzić krzywdę .

Jak długo maluch może spać w paczce i bawić się?

Maluch zwykle śpi od 12 do 16 godzin dziennie. Właśnie dlatego pakiet n play może być bardzo przydatny dla rodziców z niemowlętami i małymi małymi dziećmi, ponieważ ich dzieci mogą nie potrzebować tak dużej przerwy, zanim się obudzą.

Na przykład, jeśli Twoje dziecko śpi przez około 15 godzin każdej nocy, ale robi tylko dwie 30-minutowe drzemki w ciągu dnia, możesz spać w paczce n bawić się bez zbyt wielu przerw przynajmniej do pierwszej lub drugiej po południu !

Jeśli nadal wydaje się, że będzie to dobrze działać dla Twojej rodziny, poświęć trochę czasu na zbadanie różnych stylów, aby mieć pewność, który z nich najlepiej odpowiada Twoim potrzebom oraz potrzebom Twojego dziecka.

Pack n play są dostępne w standardowych rozmiarach, ale ważne jest, aby upewnić się, że ten, który wybierzesz, będzie pasował do Twojego domu. Nie chcesz, aby opakowanie i zabawę zajmowały zbyt dużo miejsca lub otaczały go meble zasłaniające widok!

W czym śpią małe dzieci po zabawie w plecaku?

Po paczce i zabawie maluchy śpią w łóżeczku. Jednak nie zostają tam długo, ponieważ wkrótce przechodzą do samodzielnego spania. Przejście od spania z rodzicami i bez rodziców jest ważną częścią samodzielnego dorastania.

Oznacza to, że musimy upewnić się, że w pewnym momencie zakończymy nocne karmienie piersią lub wspólne spanie, nawet jeśli sprawia to, że nasze dzieci płaczą, gdy kładziemy je same do łóżka! Z biegiem czasu staje się to łatwiejsze, a maluch będzie gotowy na tę zmianę, bez względu na to, co myślisz (lub ile łez wyleje)!

Jak długo dziecko może spać w łóżeczku?

Średni czas, przez jaki dziecko śpi w kołysce, wynosi około trzech i pół do czterech godzin. Może się to zmienić, jeśli miejsce, w którym śpią, jest różne, na przykład różne pokoje lub lokalizacje. Jeśli używasz gondoli w nocy, powinna ona pozostać w zasięgu słuchu, ponieważ może to ułatwić rodzicom opiekę nad noworodkami przez noc (i nad sobą).

Niektóre dzieci mogą spać do siedmiu godzin na dobę, ale inne mogą nie być gotowe do szóstego miesiąca życia. Ważne jest, aby zwracać uwagę, aby wiedzieć, jak długo maluch może wytrzymać, zanim się obudzi, ponieważ może się to zdarzyć również podczas drzemki!

Nie ma dokładnej liczby, jak często dzieci powinny się budzić, ale niektóre zalecenia mówią, że od dwóch do trzech godzin.

Czy dziecko może spać w paczce i bawić się każdej nocy?

Rodzice często pytają mnie, czy ich dziecko może spać w paczce i bawić się każdej nocy. Mówię im, że są plusy i minusy, to samo powiedziałbym w przypadku każdego rodzaju miejsca do spania.

Jednak każdy potrzebuje różnych rzeczy w zależności od tego, co najlepiej działa dla jego rodziny, więc każdy ma swoją opinię na ten temat!

Niektórzy ludzie mogą uznać, że radzą sobie lepiej z większą dostępną przestrzenią; potrzebują miejsca, aby rozłożyć różne rodzaje pościeli (koce do pieluch, nagłośnienie) oraz dodatkowe przedmioty, takie jak balsamy i krem ​​do pieluch gdzieś w pobliżu.

Inni mogą czuć się zdenerwowani, jeśli w nocy widzą cokolwiek poza swoim maluchem — chcą tyle zazębienia, co między nim a światem.

Czy możesz umieścić materace w Pack N Play?

Otrzymujemy pytania dotyczące położenia materaca Pack N Play na podłodze w pokoju Twojego dziecka. Nie jest to zalecane, ponieważ są one przeznaczone do podróży, a podczas snu dzieci powinny być kładzione na plecach, co oznacza, że ​​i tak trzeba je umieścić w łóżeczku lub łóżeczku.

Zalecamy używanie tego bardziej jako centrum aktywności niż czegokolwiek innego, aby zapewniło ono wartość rozrywkową, podczas gdy dziecko zostanie tam z tobą, zamiast być pozostawione samo bez nadzoru w innym miejscu domu, z którego może wyjść i zrobić sobie krzywdę (co my w ogóle nie polecam).

Jeśli rodzice chcą używać go tylko podczas zabawy, może wystarczy odłożenie jednej strony do dołu bez wyjmowania jakichkolwiek części, ale nawet wtedy nadal uważamy, że nie jest to zbyt bezpieczne.