Ile czasu to za dużo w kojcu? Przewodnik

Ile czasu jest za dużo w kojcu? Amerykańska Akademia Pediatrii (AAP) zaleca, aby dzieci poniżej drugiego roku życia nie spędzały w kojcu dłużej niż godzinę dziennie.

W przypadku dzieci powyżej drugiego roku życia AAP sugeruje nie więcej niż trzy godziny dziennie. Ważne jest, aby pamiętać o tych wskazówkach przy podejmowaniu decyzji, ile czasu pozostawić maluchowi w kojcu.

Ile czasu to za dużo w kojcu? Przewodnik

Zbyt dużo czasu spędzanego w kojcu może prowadzić do opóźnień rozwojowych, a także problemów z socjalizacją i zachowaniem. Małe dzieci potrzebują dużo czasu na poznanie swojego otoczenia i uczenie się poprzez interakcję z innymi.

Kojec może ograniczać tę interakcję, dlatego najlepiej używać go oszczędnie. Kiedy umieszczasz dziecko w kojcu, upewnij się, że jest to bezpieczne środowisko.

Jak naprawić zepsuty kojec

Jeśli masz zepsuty kojec, możesz zrobić kilka rzeczy, aby go naprawić. Pierwszą rzeczą, którą powinieneś zrobić, to spróbować znaleźć fragmenty kojca, których brakuje lub są uszkodzone.

Po znalezieniu wszystkich elementów możesz zacząć składać kojec z powrotem. Jeśli brakuje jakichkolwiek śrub lub śrub, możesz użyć wiertarki, aby wykonać nowe otwory w kojcu, aby śruby i śruby pasowały prawidłowo.

Upewnij się, że wszystkie śruby i śruby są dokręcone przed ponownym użyciem kojca. Jeśli nie możesz znaleźć żadnego z elementów lub jeśli niektóre z nich są uszkodzone, być może będziesz musiał kupić nowy kojec. Pamiętaj, aby kupić taki, który jest wysokiej jakości i będzie służył przez długi czas.

Jak naprawić łóżeczko Baby Trend?

Jeśli masz łóżeczko Baby Trend, możesz zrobić kilka rzeczy, aby je naprawić. Najpierw upewnij się, że śruby na wsporniku materaca są dokręcone. Jeśli tak nie jest, dokręć je śrubokrętem krzyżakowym. Następnie sprawdź, czy metalowe wsporniki po bokach łóżeczka są bezpieczne.

Jeśli są luźne, dokręć je kluczem. Na koniec upewnij się, że wszystkie śruby i śruby w łóżeczku są prawidłowo dokręcone. Jeśli nie, użyj śrubokręta lub klucza, aby je dokręcić. Jeśli nadal nie możesz naprawić swojego łóżeczka, skontaktuj się z obsługą klienta Baby Trend w celu uzyskania pomocy. Chętnie Ci pomogą!

Jak zamknąć bezpieczny kojec?

Proces zamykania pierwszego bezpiecznego kojca jest bardzo prosty. Wszystko, co musisz zrobić, to złożyć panele do środka, a następnie użyć dołączonego paska, aby je zamknąć. Upewnij się, że nie uszczypniesz przy tym żadnych palców! Pomocne może być posiadanie dodatkowej pary rąk podczas składania kojca, ale nie jest to konieczne.

Gdy kojec jest zamknięty, możesz go przenieść w dowolne miejsce, niosąc podstawę. Całość waży tylko około piętnastu funtów, więc nawet dzieci mogą pomóc w przenoszeniu jej! A jeśli szukasz rozwiązania do przechowywania, po prostu złóż długopis i schowaj do następnego razu. Bezpieczeństwo przede wszystkim, zawsze!

Jak sprawić, by kojec się zawalił?

Aby złożyć kojec, pociągnij za zatrzask znajdujący się w jednym z kilku punktów po obu stronach.

Kojec można również złożyć, składając go na pół i unosząc w górę przez ramę obiema rękami, aż zatrzaśnie się na swoim miejscu. Wszystkie cztery boki automatycznie złożą się do siebie, tworząc kompaktowy futerał, który rodzice mogą łatwo nosić lub przechowywać, gdy nie są używane.

Umieść kciuk pod jednym uchwytem, ​​a palcami przytrzymaj drugi uchwyt i unieś do góry, aż usłyszysz kliknięcie wskazujące, że wysuwane nóżki zostały bezpiecznie zablokowane w pozycji otwartej.

Ostatni krok przed całkowitym zamknięciem kojca polega na naciśnięciu jednocześnie w dół wszystkich czterech rogów obiema rękami, aż zatrzasną się na swoim miejscu.

Dlaczego moja paczka i gra się nie spasują?

Może być kilka powodów, dla których twoja paczka i gra się nie spasują. Jedną z możliwości jest to, że zawiasy są zardzewiałe lub wygięte i wymagają wymiany. Innym powodem może być rozdarcie lub wystrzępienie tkaniny, co utrudnia składanie. Jeśli rama plecaka i zabawy jest wypaczona, trudno będzie ją złożyć.

Jeśli masz problemy ze złożeniem paczki i graniem, spróbuj skorzystać z instrukcji producenta, aby uzyskać wskazówki. Jeśli nadal nie możesz go prawidłowo złożyć, zabierz go do naprawy. Ważne jest, aby mieć funkcjonalne opakowanie i bawić się, aby Twoje dziecko miało bezpieczne miejsce do spania, gdy jesteś poza domem!

Pack and play może uratować życie, gdy musisz podróżować z maluchem. Upewnij się, że Twój jest w dobrym stanie, aby mógł Ci dobrze służyć!

Jak naprawić siatkę na paczce i zabawie?

Najlepszym sposobem na naprawienie siatki na opakowaniu jest użycie igły i nici. Możesz również użyć pistoletu do klejenia na gorąco, ale nie jest on tak wytrzymały jak użycie igły i nici. Najpierw znajdź otwór w siatce, a następnie zawiąż węzeł wokół otworu.

Po zawiązaniu węzła upewnij się, że mocno przylega do tkaniny. Następnie weź igłę i nić i zacznij szyć od jednej strony dziurki do drugiej. Upewnij się, że przechodzisz przez obydwa kawałki materiału, aby był dobrze zabezpieczony.

Po zszyciu otworu odetnij nadmiar nici, a następnie szybko go pociągnij, aby upewnić się, że jest bezpieczny. Jeśli są jakieś luźne nitki, możesz je przeciąć nożyczkami.

Jeśli masz problemy z siatką, najlepiej skontaktuj się bezpośrednio z Graco, ponieważ mają one wzory szycia, które pokażą Ci, jak prawidłowo naprawić dziurę w plecaku i zabawie.