Gdzie mogę kupić tanie pieluchy? Przewodnik

Gdzie mogę tanio kupić pieluchy? Istnieje kilka różnych miejsc, w których można tanio kupić pieluchy. Możesz udać się do sklepu takiego jak Walmart lub Target lub zamówić je online ze strony takiej jak Amazon.

Niezależnie od wybranej trasy, porównaj ceny i znajdź najlepszą możliwą ofertę. Pieluchy mogą być drogie, dlatego ważne jest, aby uzyskać najlepszą możliwą cenę!

Inną opcją jest zarejestrowanie się w usłudze subskrypcji, takiej jak Diapers.com. Dzięki temu co miesiąc zaoszczędzisz pieniądze na pieluchach i nie będziesz musiał się martwić, że zabraknie ich w ostatniej chwili. Pamiętaj tylko, aby anulować subskrypcję, jeśli uznasz, że już jej nie potrzebujesz. W przeciwnym razie opłaty będą naliczane co miesiąc!

Jak używać pieluch bumGenius?

Pieluszki BumGenius są dostępne w trzech rozmiarach: noworodkowym, niemowlęcym i małym. Można ich używać jako pieluszki kieszonkowej lub pieluszki typu „wszystko w jednym” (AIO). Pieluszki kieszonkowe mają wodoodporną warstwę zewnętrzną i warstwę wewnętrzną, która pozostaje sucha.

Wkładki chłonne trafiają do kieszeni z tyłu pieluszki. Pieluchy typu „wszystko w jednym” mają chłonną wkładkę, która jest przymocowana do wewnętrznej strony wodoodpornej warstwy zewnętrznej.

Aby używać pieluch kieszonkowych bumGenius, musisz najpierw wybrać rozmiar odpowiedni do wagi i wieku dziecka. Aby dowiedzieć się, jaki rozmiar kupić, zapoznaj się z poniższą tabelą:

Po wybraniu odpowiedniego rozmiaru wkładkę chłonną należy włożyć do kieszeni z tyłu pieluszki. Wkładkę należy złożyć tak, aby była około dwa razy grubsza od samej pieluszki.

Następnie załóż pieluszkę dziecku i zapnij ją wokół pasa za pomocą zakładek. Upewnij się, że wkładki są na swoim miejscu i nie wystają z górnej lub dolnej części pieluszki.

Aby używać pieluch all-in-one (AIO) bumGenius, po prostu załóż je na dziecko i zapnij w pasie za pomocą zakładek. Nie ma potrzeby składania ani dostosowywania czegokolwiek innego — są gotowe do pracy!

Jak używać pieluch bum genius

-Jeśli używasz pieluch materiałowych po raz pierwszy, dobrym pomysłem jest zacząć od pieluch bumenius. Są jedną z najpopularniejszych i najbardziej niezawodnych marek na rynku.

– Dostępnych jest kilka różnych rodzajów pieluszek bumenius, dzięki czemu możesz znaleźć idealne dopasowanie dla swojego dziecka.

-Wszystko w jednym stylu to jednoczęściowa pielucha, która nie wymaga żadnych dodatkowych wkładek ani wkładek. To dobry wybór, jeśli szukasz prostej, łatwej w użyciu opcji.

-Pieluszka kieszonkowa ma wewnętrzną warstwę, która utrzymuje chłonny materiał i zewnętrzną warstwę, która chroni ubrania dziecka przed przeciekaniem. Ten styl jest uniwersalny i można go używać z wkładkami jednorazowymi lub materiałowymi.

-Dopasowana pielucha to bardziej tradycyjna pielucha z tkaniny, którą należy zabezpieczyć szpilkami lub zapięciem Snappi. Oferuje dużo chłonności i może wytrzymać wiele zmian.

-Bez względu na to, jaki rodzaj pieluszek bumenius wybierzesz, wszystkie są wykonane z wysokiej jakości materiałów, które są miękkie dla skóry Twojego dziecka. Mają również regulowany krój, dzięki czemu będą rosły wraz z dzieckiem.

Jeśli szukasz niezawodnej, wygodnej opcji pieluchowania tkanin, pieluchy bumgenius to doskonały wybór! Wypróbuj jeden z różnych stylów, aby znaleźć idealne dopasowanie dla swojego dziecka. Pokochasz, jak łatwe są w użyciu!

Ile pudełek pieluch potrzebujesz na baby shower?

Wiele osób zastanawia się, ile pudełek pieluch kupić na baby shower. Odpowiedź zależy od wielkości zgromadzenia i tego, ile każda osoba prawdopodobnie zużyje.

Na małą imprezę możesz potrzebować tylko jednego pudełka. Ale na większe wydarzenie możesz potrzebować kilku pudełek. upewnij się, że masz pod ręką mnóstwo, aby każdy mógł sobie pomóc! Pieluchy są niezbędnym elementem każdego nowego rodzica, więc upewnij się, że Twoi goście mają to, czego potrzebują!

Jeśli nie jesteś pewien, ile pudełek dostać, zawsze lepiej przeszacować niż niedoszacować. Nie chcesz, aby Twoim gościom zabrakło pieluch w środku prysznica! Dodatkowo dodatkowe pieluchy zawsze się przydadzą w drodze. Bez względu na to, ile pudełek potrzebujesz, pamiętaj, aby odebrać je przed prysznicem!

Ile pieniędzy powinieneś zaoszczędzić przed urodzeniem dziecka?

Powinieneś mieć w banku co najmniej 500 000 $. (lub jakąkolwiek zapisaną liczbę).

To dobre pytanie! Gdybym miał to wszystko zrobić jeszcze raz, moja żona i ja zaoszczędzilibyśmy blisko pół miliona dolarów przed urodzeniem naszej córeczki w zeszłym roku, ponieważ po prostu nie byliśmy przygotowani po jej urodzeniu.

Ale na szczęście dla nas oboje nasi rodzice hojnie pomogli w wydatkach na opiekę nad dziećmi, abyśmy mogli skupić się na budowaniu nowych firm, zamiast martwić się o płacenie komuś innemu za obserwowanie jej podczas pracy.

Na szczęście istnieje wiele innych sposobów na zaoszczędzenie pieniędzy przez pary, jeśli nie chcą lub nie potrzebują, aby członkowie rodziny opiekowali się dziećmi za darmo – ale to rozmowa na inny czas.