6 kroków, jak łatwo zdjąć uprząż Bugaboo Bee

Nie jestem pewien co do ciebie, ale nienawidzę, kiedy moja uprząż jest cała splątana. Jak się tak zawiązują? Uprząż Bugaboo Bee Harness jest nieco trudniejsza do usunięcia niż inne uprzęże Bugaboo, ponieważ dwa paski muszą zostać odpięte, aby całość spadła. W tym poście na blogu dowiesz się, jak łatwo zdjąć uprząż Bugaboo Bee Harness!

Kroki, jak usunąć uprząż Bugaboo Bee

Krok 1. Postaw swój Bugaboo Bee Harness na płaskiej powierzchni. Upewnij się, że paski nie są skręcone i że jeden koniec każdego paska zwisa z krawędzi stołu lub blatu.

6 kroków

Uprząż Bugaboo Bee Harness jest nieco trudniejsza do usunięcia niż inne uprzęże Bugaboo, ponieważ dwa paski muszą zostać odpięte, aby całość spadła. W tym poście na blogu dowiesz się, jak łatwo zdjąć uprząż Bugaboo Bee Harness!

Krok 2. Weź oba końce paska na ramię po jednej stronie, unieś je nad tylną belką, a następnie przeciągnij je, aż ich wolne końce zwisają poniżej miejsca, w którym pierwotnie były owinięte (w pobliżu tylnego paska).

Krok 3. Weź drugi koniec paska na ramię po tej samej stronie i zrób to samo na tym końcu. Jak to jest być wolnym? Uprząż jest teraz luźna po obu stronach.

Krok 4. Następnie weź jeden pasek na ramię z każdej strony (w ich najbliższych punktach, w których się spotykają) i przeciągnij je przez tylną belkę tak, aby zwisały poniżej miejsca, w którym pierwotnie owinęły się wokół tylnego paska.

Teraz chwyć wolne końce tych ramiączek zwisających poniżej, a następnie pociągnij je do siebie, aż ich przeciwne końce będą ledwo stykać się z przodu na poziomie klatki piersiowej dziecka – ale nie za blisko, aby spowodować luz lub ryzyko dla dzieci siedzących w prawo obok siebie! Pociągnij je wystarczająco mocno, aby je przytulić.

Krok 5. Teraz chwyć tylny drążek uprzęży i ​​ściągnij go z ramion i klatki piersiowej dziecka, ale jeszcze nie całkowicie spod pach – tylko na tyle nisko, aby można było uchwycić miejsce, w którym zapętliło się w pobliżu przód (blisko poziomu pępka dziecka). Paski będą teraz luźne z każdej strony, ponieważ trochę poluzowaliśmy, aby poluzować te pętle!

Krok 6. Następnie chwyć obie ręce i pociągnij mocno w przeciwnych kierunkach, aż jeden pasek odpadnie, a następnie zrób to samo z drugim. Uprząż wózka Bugaboo Bee została zdjęta na dobre!

Jak zdjąć koła z Bugaboo Donkey?

Krok 1. Możesz zdjąć koła z Bugaboo Donkey, poluzowując obie blokady przedniego koła, a następnie podnosząc blokadę tylnego koła, aby ją zwolnić. Jeśli łożyska wydają dźwięk podczas ich obracania, oznacza to, że są zbyt luźne — spróbuj je delikatnie dokręcać, aż z kół wózka nie będzie już słychać hałasu.

Krok 2. Następnie odkręć po jednej plastikowej śrubie pokrywy z każdej strony za pomocą wkrętaka krzyżakowego (dołączonego do zakupu) przed całkowitym wysunięciem osi przez jej otwór na dole po wyjęciu. Następnym krokiem będzie włożenie tych śrub z powrotem na miejsce!

Krok 3. Bezpiecznie dokręć każdą miseczkę łożyska za pomocą klucza imbusowego (dołączonego do zakupu), aby upewnić się, że są dobrze zamocowane, zanim podniesiesz Bugaboo Bee i przeniesiesz go. Miseczki łożysk powinny mieć trochę luzu, ale nie na tyle, żeby koło się chwiało lub nie obracało prawidłowo.

Krok 4. Odwróć blokadę przedniego koła, po prostu odchylając go w dół, aby utrzymać koła na miejscu dla bezpieczeństwa podczas transportu wózka

Krok 5. Zabezpiecz każdą oś za pomocą klucza imbusowego (w zestawie z zakupem) przed opuszczeniem jej na tylny koniec, aż blokady zatrzasną się na swoim miejscu – zapobiegnie to ich poluzowaniu podczas użytkowania! Możesz sprawdzić ich bezpieczeństwo, sprawdzając, jak mocno są zamocowane obie osie.

Skąd mam wiedzieć, czy mój sprzęt jest wystarczająco bezpieczny?

Możesz sprawdzić ich bezpieczeństwo, sprawdzając, jak mocno są zamocowane obie osie. Dzięki temu nie poluzują się podczas użytkowania!

Jak mocno mogą być zamki i nadal nie odpadają?

Mechanizm blokujący powinien być dokręcony tylko w takim stopniu, w którym nie widać żadnego ruchu w osi, ale nie musi iść tak daleko, aby podczas odciągania nakrętki na każdym końcu był duży nacisk po obu stronach. Odwróć przednie koło: ponownie zapobiega to kołysaniu się kół podczas transportu.

Jak zdemontować wózek Bugaboo Bee?

Najczęstszym sposobem demontażu Bugaboo Bee jest skorzystanie z instrukcji obsługi. Aby rozpocząć, pociągnij dźwignię przedniego koła po jednej stronie, a następnie obróć ją, aby poluzować niektóre części od siebie. Do tego kroku można również użyć narzędzia, takiego jak szczypce lub paski z grzechotką.

Następnie delikatnie unieś tylne podnóżki – powinny się łatwo uwolnić, ponieważ sprężyny przytrzymują je na zawiasach. Kolejne kroki polegają na oddzieleniu kawałków materiału, co będzie wymagało dwóch rąk (jedna ręka na sztukę).

Będziesz musiał używać palców, a także ciągnąć obiema rękami, aby przypadkowo nie rozerwać żadnego szwy podczas rozpinania wszystkich tych haczyków!