W co się ubrać w sukni ślubnej Zakupy jako gość

Jeśli nie masz pewności, w co się ubrać podczas zakupów sukni ślubnej jako gość, pamiętaj, że towarzyszysz pannie młodej, więc chcesz postawić na wygodę. Kontynuuj czytanie tego przewodnika po zakupach sukni ślubnej dla najlepszej przyjaciółki z panną młodą, aby być najlepszym wsparciem w jej wyjątkowym dniu.

Możesz również sprawdzić, kogo zaprosić na zakupy sukien ślubnych, jeśli to ty bierzesz ślub. Oczywiście podczas tych przygotowań chcesz być bezstresowy, więc otrzymasz sukienkę, którą naprawdę chcesz mieć.

W co się ubrać w sukni ślubnej Zakupy jako gość

W co się ubrać na zakupy sukni ślubnej z panną młodą

Wygodny strój

Kiedy panna młoda wybiera się na zakupy sukni ślubnej, spodziewaj się, że zajmie to cały dzień. Może wypróbować różne projekty w jednym sklepie, a możliwe, że umówiła się z innym lub dwoma salonami ślubnymi.

Dlatego chcesz nosić wygodne ubrania, aby nie marnować się przez cały dzień, ponieważ to, co masz na sobie, jest zbyt gorące, swędzące lub ciasne. Możesz na przykład założyć przewiewną sukienkę lub połączyć miękką bluzkę z najwygodniejszymi dżinsami.

Musisz wybrać przewiewne tkaniny, takie jak bawełna, i wybrać jasne kolory, zwłaszcza gdy robisz zakupy od rana do popołudnia, kiedy może być gorąco. Możesz też zabrać ze sobą lekką kurtkę, jeśli w sklepie ślubnym zrobi się zimno.

Niezawodne buty

Będziesz dużo stać i chodzić po zakupach sukni ślubnej z panną młodą. Możesz nawet chodzić od sklepu do sklepu, zwłaszcza w metropoliach, gdzie różne salony ślubne znajdują się w jednym miejscu.

Biorąc to pod uwagę, nie chcesz nosić obcasów ani niewygodnych sandałów, które mogą powodować pęcherze i siniaki. Ponieważ towarzyszysz tylko pannie młodej, możesz nosić buty na płaskim obcasie lub tenisówki, aby Twoje stopy nie znienawidziły Cię do końca dnia.

Wyposażona torba

Panna młoda włącza Cię na swoją małą imprezę na zakupy sukni ślubnych, co oznacza, że ​​ufa Twojemu gustowi i niezawodności. Zawsze możesz przynieść do torby przekąski i napoje, aby nie była zgłodniała, gdy w ciągu dnia przymierza kilka sukienek, które mogą być męczące.

Możesz również zabrać ze sobą niezbędne lekarstwa na wypadek, gdyby Twoja przyjaciółka poczuła dyskomfort podczas kupowania sukni ślubnej. Zawsze może ukoić nerwy przyszłej panny młodej, wiedząc, że może polegać na swojej przyjaciółce, nawet podczas przygotowań.

Czy jesteś częścią przyjęcia weselnego?

Podczas zakupów sukni ślubnych z panną młodą możesz nosić wszystko, co jest wygodne i nieformalne, ale musisz także znać swój harmonogram na dany dzień. Na przykład, czy panna młoda będzie jedyną osobą, która przymierzy sukienki?

Niektóre panny młode przynoszą ze sobą przyjęcie weselne, ponieważ suknie dostaną też z tego samego salonu lub krawca. Więc jeśli tak jest, powinieneś nosić coś łatwego do zdjęcia i zdjęcia.

Jeśli po znalezieniu już sukienek nastąpi później przymiarka, wystarczy zabrać ze sobą dodatki i buty, które założysz w dniu ślubu koleżanki. W ten sposób krawcowa będzie wiedziała o koniecznych zmianach podczas drugiej lub trzeciej przymiarki sukni druhny lub druhny.

A propos, czy wiesz, ile kosztują przeróbki sukni ślubnej?

Co należy, a czego nie należy być gościem na zakupach sukien ślubnych?

Zalecenia

 • Bądź na czas i nie spóźnij się do salonu ślubnego, więc twoja przyjaciółka będzie miała swoją grupę wsparcia, gdy przymierzy sukienki
 • Popieraj to, czego chce panna młoda, ale daj przydatne informacje na temat jej sukni ślubnej
 • Przynieś przekąski, które panna młoda może zjeść podczas odpoczynku między sklepami
 • Delikatnie przypomnij pannie młodej o typie sukienki, która pasuje do konkretnego ślubu, który będzie miała
 • Dobierz odpowiednie słowa, aby delikatnie poprowadzić przyjaciela w najlepszej sylwetce sukni ślubnej, ale nie brzmi to apodyktycznie

Nie wolno

 • Rezygnacja z czasu spotkania wspomnianego przez pannę młodą w celu kupienia sukni ślubnej
 • Nałóż swoje osobiste preferencje na suknię ślubną, która może zrujnować nastrój panny młodej
 • Niejedzenie zbyt dobrze, co może wpłynąć na twój nastrój lub przynosić bałaganiarskie produkty spożywcze wbrew zasadom salonu ślubnego
 • Bycie zbyt biernym wobec tego, czego chce panna młoda
 • Kłótnia z panną młodą

Kto idzie z tobą kupić suknię ślubną?

Na zakupy sukni ślubnej możesz zabrać ze sobą mamę, druhnę i innego bliskiego przyjaciela lub członka rodziny. Wybierz osoby, które będą pomocne i uczciwe, aby uzyskać autentyczne opinie na temat tego, co będzie wyglądać rozsądnie i odpowiednio dla Ciebie i samego ślubu.

Nie chcesz też niepotrzebnego napięcia i stresu, bo przymierzanie sukien ślubnych jest już przytłaczające. W niektórych przypadkach niektóre panny młode wybierają samotne zakupy sukni ślubnych, co również jest w porządku.

W co się ubrać, aby przymierzyć suknie ślubne

 • Wygodna koszula i spodnie, takie jak T-shirt i jegginsy
 • Bielizna Skintone, ale weź ze sobą bieliznę, którą założysz na swój ślub
 • Buty wsuwane, ale weź ze sobą obcasy, które założysz na ślub

Wniosek

I to wszystko! Właśnie dowiedzieliśmy się, w co się ubrać na zakupy sukni ślubnej jako gość, co powinno być czymś wygodnym na cały dzień towarzysząc Pannie Młodej w różnych sklepach.

Możesz także przynieść ze sobą przekąski i lekarstwa, które pomogą Twojemu przyjacielowi zachować komfort, jeśli zajdzie taka potrzeba. Ale jeśli przymierzasz również suknie dla druhny lub druhny, potrzebujesz prostego stroju do zakładania i zdejmowania.