W co się ubrać na pustynny ślub: rozważ te 3

Istnieją trzy kwestie dotyczące tego, w co się ubrać na ślub na pustyni. Po pierwsze, decydując się na strój, musisz postawić na wygodę i praktyczność ze względu na wyjątkową lokalizację.

Pamiętaj jednak, że nadal uczestniczysz w weselu i chcesz się dobrze ubrać na tę okazję. A jeśli potrzebujesz również innych wskazówek dotyczących strojów na różne rodzaje ślubów, możesz przejrzeć nasz wybór blogów.

W co się ubrać na pustynny ślub: rozważ te 3

Na przykład winiarnia to kolejna lokalizacja, w której to, co nosisz, powinno być praktyczne. Przeczytaj, w co się ubrać na wesele w winnicy, aby odpowiednio się ubrać.

W co się ubrać na pustynne wesele jako gość

Sukienka na pogodę

Możesz założyć, że skoro miejsce ślubu znajduje się na pustyni, nie musisz zabierać ze sobą czegoś ciepłego. Jednak pustynia może być przewiewna i zimna, zwłaszcza gdy ślub trwa do zachodu słońca.

Biorąc to pod uwagę, najlepiej nosić oddychające tkaniny, które można nakładać na inne ubrania, na wypadek, gdybyś poczuł się cieplej. Na przykład goście płci żeńskiej mogą przynieść chusty, które można dodać do swoich sukienek, a goście płci męskiej mogą otrzymać kurtkę, którą można dodać do zapinanych na guziki koszul.

Podczas gdy nadal musisz sprawdzić zaproszenie na ślub pod kątem ubioru, śluby na pustyni nie są tak formalne ze względu na praktyczność w tej lokalizacji. Nie ubieraj się jednak zbyt swobodnie, bo to wciąż wyjątkowa okazja.

Rozważ sezon

Poza ogólną pogodą panującą na pustyni, na to, jak należy się przebrać za gościa weselnego, ma wpływ pora daty ślubu. Na przykład para może wykorzystywać kolory i chcieć jasnego tła na swój ślub.

Prawdopodobnie zorganizują letni ślub na pustyni, co oznacza, że ​​musisz się spodziewać, że będzie gorąco i spocone. Unikaj więc ciemnych strojów i zbyt ciasnych na ciele.

Kobiety mogą rozważyć zwiewne sukienki lub szykowne bluzki i spódnice w jasnych kolorach. Z drugiej strony mężczyźni mogą zdecydować się na koszule z krótkim rękawem i spodnie khaki, które są bardziej miękkie niż inne spodnie.

Jeśli spodziewasz się chłodu lub chcesz osłonić się przed słońcem, oto jak założyć szal na wesele.

Spodziewaj się piasku i kaktusów

Chociaż ślub odbędzie się oczywiście w miejscu na pustyni, gdzie teren nie jest zbyt trudny, nadal chcesz założyć, że napotkasz piasek i kaktusy. Dlatego bardzo wskazane jest noszenie butów z zakrytymi palcami zarówno dla gości płci męskiej, jak i żeńskiej.

Wyjątkiem jest sytuacja, gdy nie spodziewasz się dużo chodzić, a niektóre pary, które mają ślub na pustyni, chcą motywu boho. Sandały i buty z odkrytymi palcami pasują do tego tematu, ale nadal najlepiej jest zrezygnować z wysokich i spiczastych obcasów, które nigdy nie są przyjazne dla piasku.

Jeśli chodzi o gości płci męskiej, chcesz również mieć coś wygodnego dla swojego obuwia, ponieważ odczuwanie piasku w butach może być irytujące. A jeśli chodzi o przebieranie się dla kaktusów, goście powinni uważać na długość ich ubrań, ponieważ nie chcesz, aby materiał zahaczał o ciernie i krzaki.

Jeśli nie możesz zdecydować, jakie buty założyć, wypróbuj ten poradnik, jak założyć płaskie buty na wesele.

Jaki jest strój na ślub na pustyni?

Praktyczność

Typowy dress code na wesela na pustyni to pół formalny lub swobodny. Jednak panna młoda i pan młody nadal mogą ubrać się na tę okazję i założyć coś bardziej formalnego wśród prostszych strojów swoich gości.

Pamiętaj tylko, że nie organizujesz ślubu w pomieszczeniu, w którym pogoda jest bardziej kontrolowana. Panny młode mogą zdecydować się na porzucenie obcasów i długich trenów, aby uzyskać swobodę ruchów, podczas gdy pan młody może rozważyć jasny garnitur i spodnie niż klasyczny czarny strój, który może być gorący.

Osobowość

Kolejną wartą uwagi rzeczą jest motyw ślubu na pustyni. Sprawdź zaproszenie na ślub, ponieważ niektóre wesela na pustyni podążają za motywem boho, gdzie możesz zastosować te wskazówki, jak się ubrać na ślub w stylu boho.

Są też śluby na pustyni, które wskazują na pustynny szyk. Już sama nazwa wskazuje, że stroje, które będziesz nosić, są odpowiednie na pustynię, ale nadal mają w sobie pewien styl.

Mężczyźni mogą nosić chustę, koszulę zapinaną na guziki i spodnie w kolorach ziemi. Z drugiej strony kobiety noszą luźne wzorzyste sukienki maxi, kapelusz i kowbojskie buty.

Co nosisz na gorące wesele na świeżym powietrzu?

Oddychające stroje

Uczestnicząc w gorącym weselu w plenerze, poszukaj w swojej garderobie przedmiotów wykonanych z przyjaznych latem tkanin. Należą do nich bawełna, len i sztuczny jedwab, które są oddychające i idealne, zwłaszcza gdy jest gorąco i wilgotno.

Chcesz również, aby ubrania luźniejsze na ciele wygodnie się pociły. Oczywiście bierzesz udział w weselu, więc noszenie bardzo krótkich ubrań jest tandetne, ale są też półformalne ubrania, które są krótkie, ale nadal pełne szacunku.

Akcesoria zwiększające komfort

Pamiętaj, aby zaopatrzyć się w akcesoria dla dodatkowej ochrony przed ciepłem i słońcem podczas ślubu w plenerze. Okulary przeciwsłoneczne, czapki z rondem, a nawet szaliki i szale powinny pomóc Ci zachować komfort podczas gorącego wesela na świeżym powietrzu.

W przypadku biżuterii noszenie zbyt wielu warstw może być niewygodne, gdy jest gorąco. Nie chcesz też pocić się na niektórych rodzajach biżuterii.

Wniosek

I to wszystko! Jeśli chodzi o strój na ślub na pustyni, warto wziąć pod uwagę warunki i ukształtowanie terenu w tego typu lokalizacji.

Wybierz lekkie tkaniny, jasne kolory i wygodne obuwie. Sprawdź ubiór, aby mieć pewność, ale śluby na pustyni są prawdopodobnie bardziej półformalne.