Materac Puffy został uruchomiony, gdy: krótka historia

Odpowiedź na materac Puffy pojawiła się w 2016 roku. Omówimy, kiedy został wprowadzony, kto jest właścicielem marki i inne pytania dotyczące firmy materacy Puffy, aby pomóc Ci lepiej poznać tę markę. Ale co z innymi pytaniami związanymi z Puffy?

Jeśli posiadasz już materac Puffy, możesz również zainteresować się tym, jak prać materac Puffy lub jak dbać o materac Puffy. Zawsze warto zapoznać się z praktykami pielęgnacji i konserwacji, aby przedłużyć żywotność łóżka, zwłaszcza po poznaniu wizji firmy, która za nim stoi.

Materac Puffy został uruchomiony

Jak długo firma Puffy Mattress działa na rynku?

Firma Puffy Mattress została założona w 2016 roku i uruchomiona po szeroko zakrojonych badaniach i testach produktów. Szczycą się również tym, że stworzyli idealny system do spania dzięki czteroletnim formułom pianki, próbom snu i badaniom. Ale w przeciwieństwie do innych producentów łóżek, Puffy jest firmą skierowaną bezpośrednio do konsumenta, co oznacza, że ​​sprzedaje swoje materace wyłącznie przez Internet.

Siedziba marki znajduje się w Los Angeles w Kalifornii, ale mają też lokalizacje w Kanadzie i Dubaju. A ponieważ Puffy nie ma sklepów stacjonarnych ani salonów, nie dziwi fakt, że w porównaniu z innymi firmami zatrudnia tylko kilku pracowników. Niemniej jednak ten brak sprzedawców i marż pozwolił Puffy sprzedawać swoje materace po rozsądnie przystępnych cenach, zaczynając od 899 USD.

Kto jest właścicielem materaca Puffy?

Założycielem i dyrektorem generalnym Puffy jest Arthur Andreasyan i według niego firma zaczęła wiedzieć, jak to jest spać na łóżku chmur. Przed wprowadzeniem Puffy na rynek cały zespół przetestował kilka materiałów i formuł materaców, aby stworzyć ostateczny materac Puffy. A obecnie Puffy oferuje nie tylko flagowy materac Puffy wykonany z pianki, ale także Puffy Lux i Puffy Royal, czyli łóżka hybrydowe.

Kto robi materac puszysty?

Materace Puffy są produkowane w USA, a więcej informacji o tym, gdzie są produkowane materace Puffy, można znaleźć w naszym osobnym artykule. Niezależnie od tego możesz zapewnić sobie trwałe, bezpieczne i wysokiej jakości spanie, czego dowodem są certyfikaty firmy CertiPUR-US i OEKO-TEX Standard 100. Ponadto proces produkcyjny marki jest zgodny ze standardami i protokołami branży.

Czy wiesz, że każdy materac Puffy jest szyty na zamówienie? Oznacza to, że marka wyprodukuje, skompresuje i zapakuje produkt tylko na tydzień lub dwa, zanim go otrzymasz. Nawet zwrócone łóżka nigdy nie są odsprzedawane, ponieważ Puffy współpracuje z organizacjami charytatywnymi na rzecz zwróconych materacy.

Zastanów się nad zapoznaniem się z tym przewodnikiem, jak zwrócić materac Puffy, a będziesz zadowolony z zasad firmy.

Czy oryginalny materac puszysty jest dobry?

Oryginalny materac Puffy jest doskonały i wart zakupu, ponieważ za cenę początkową 899 USD otrzymasz 5-warstwowy materac o grubości 10 cali, który jest kompatybilny ze wszystkimi powierzchniami i pozycjami do spania. Można go używać na sprężynach skrzynkowych, fundamencie, podstawie platformy, listwach, regulowanej ramie, a nawet bezpośrednio na podłodze.

A ponieważ jest średnio twardy, poczujesz się pewnie i wygodnie, niezależnie od tego, czy leżysz na plecach, boku czy brzuchu. Marka udowadnia nawet swoje zaufanie do jakości materaca, udzielając dożywotniej gwarancji. Ale jeśli potrzebujesz więcej informacji o tym, co sprawia, że ​​Puffy jest najlepszym materacem, rozważ przeczytanie naszego artykułu omawiającego jego cechy i skład.

Jaka jest różnica między Puffy Lux a Puffy Royal?

Puffy ma dwa modele hybrydowe, a mianowicie Puffy Lux i Puffy Royal. Ten pierwszy jest ich najpopularniejszym materacem, podczas gdy Puffy Royal uważają za swój luksusowy materac. Cena wywoławcza dla Puffy Lux wynosi 1449 USD, podczas gdy Puffy Royal jest najdroższy w cenie 1649 USD.

Puffy Lux

  • Składa się z 6 warstw z tak zwaną pianką Cooling Cloud, pianką Plush Dual Cloud, pianką Climate Comfort i mocnym wsparciem rdzenia z podstawą cewki Contour-Adapt
  • Czuje się średnio pluszowy i ma w sumie 12 cali grubości
  • Najlepsze na ból pleców i wsparcie kręgosłupa

Puffy Royal

  • Składa się z 7 warstw z pianką chłodzącą marki + pluszowe kontury, odblaskową pianką z pamięcią kształtu, pianką Climate Comfort, pianką Cloud Air Technology i mocnym wsparciem rdzenia z podstawą cewki Contour-Adapt
  • Najbardziej pluszowe łóżko od Puffy i łącznie 14 cali grubości
  • Najlepsze dla gorących osób śpiących i całkowitego wsparcia ciała

Z drugiej strony możesz dowiedzieć się więcej o tym, czym jest materac Puffy, w naszej szczegółowej recenzji piankowego łóżka firmy.

Kiedy pojawił się materac piankowy?

W latach 70. NASA wynalazła piankę z pamięcią kształtu do ochrony przed zderzeniami i amortyzacji siedzeń w liniach lotniczych ze względu na jej właściwości lepkosprężyste. NASA wypuściła go następnie do publicznej wiadomości w latach 80., a materac piankowy z pamięcią kształtu został wprowadzony na rynki w 1991 roku. Ale oprócz pianki z pamięcią, innym materacem piankowym, który cieszymy się dzisiaj, jest pianka lateksowa.

Wynalezienie tego materiału przypisuje się brytyjskiemu naukowcowi z firmy Dunlop. Zabawnym faktem jest to, że naukowiec E.A. Murphy użył miksera do ciast swojej żony do ubijania lateksu. W 1931 roku na rynku pojawia się pierwszy materac lateksowy.

Wniosek

I to wszystko! Ten artykuł odpowiadał na pytanie, kiedy materac Puffy został uruchomiony i ujawniono, że firma rozpoczęła działalność w 2016 roku. Następnie Puffy rozpoczęła działalność w 2017 roku jako firma skierowana bezpośrednio do konsumentów z siedzibą w Kalifornii. Ciekawe, jak powstała firma z myślą o tym, jak to jest spać na łóżku chmur.

Jeśli chcesz dowiedzieć się, gdzie kupić materac Puffy, zapoznaj się z naszym osobnym przewodnikiem, ponieważ ta marka jest dostępna wyłącznie online.