Jaki kolor pasuje do sukni ślubnej w kolorze kości słoniowej?

Jeśli jesteś przytłoczony kolorem sukni ślubnej w kolorze kości słoniowej, wypróbuj dwie grupy odcieni. Możesz wziąć pod uwagę te kolory podczas stylizacji i dodawania dodatków do swojej sukni ślubnej.

Możesz również przeczytać nasz ogólny przewodnik dotyczący dodawania dodatków do sukni ślubnej. Zawiera wskazówki, które możesz zastosować podczas stylizacji dowolnej sukni ślubnej.

Jaki kolor pasuje do sukni ślubnej w kolorze kości słoniowej?

Jaki kolor pasuje do sukni ślubnej w kolorze kości słoniowej?

Pastele

Ciepły odcień sukni ślubnej w kolorze kości słoniowej dobrze komponuje się z pastelowymi kolorami. W szczególności możesz rozważyć pastele, takie jak jasnoróżowy, błękitny, a nawet fioletowy dla swoich butów, jeśli masz na sobie suknię ślubną w kolorze kości słoniowej.

Te pastelowe kolory możesz również mieć w swoim bukiecie ślubnym lub mieć druhny w jednym z wymienionych odcieni. Na zdjęciach panna młoda ubrana w suknię ślubną w kolorze kości słoniowej wśród druhen w kolorze pastelowego błękitu lub fioletu będzie wyglądać fantastycznie.

Skoro o tym mowa, może Ci się spodobać pastelowe kolory tła sesji zdjęciowych z suknią ślubną. Na przykład jasnoróżowy zrównoważy ciepło lub żółtawy odcień Twojej sukni ślubnej w kolorze kości słoniowej.

Ciemne odcienie

Fantastyczne w przypadku kości słoniowej do sukni ślubnej jest to, że nie jest to śnieżnobiała, która może być trudna do połączenia z niektórymi kolorami ze względu na intensywny kontrast. Nie ryzykujesz również, że będziesz wyglądać na wyblakłą, jeśli twoja skóra będzie blada.

Biorąc to pod uwagę, ciemne odcienie będą dobrze komponować się z suknią ślubną w kolorze kości słoniowej. W szczególności biżuteria z kamieniami jubilerskimi w kolorze ciemnozielonym, śliwkowym, granatowym i bordowym.

Możesz włączyć je do swojej biżuterii, akcesoriów do włosów lub ozdób sukienek. Twój pan młody może również nosić te kolory do swojego garnituru, aby uzupełnić twoją suknię ślubną.

Jakiego koloru biżuteria pasuje do sukni w kolorze kości słoniowej?

Najlepszą biżuterią do sukni ślubnej w kolorze kości słoniowej jest złoto lub ta ze szmaragdową zielenią, burgundem, granatem i innymi ciemnymi kamieniami szlachetnymi. Złota biżuteria pasuje do tego koloru sukni ślubnej, ponieważ sama kość słoniowa ma złoty odcień.

W przypadku kolorowych klejnotów pamiętaj, aby nie przesadzać ani nie używać więcej niż jednego koloru. Lepiej jest nosić pasujące kamienie szlachetne, niż łączyć trzy różne rodzaje.

Inne klasyczne elementy biżuterii, które dobrze pasują do sukni ślubnej w kolorze kości słoniowej, to perły i diamenty. Na przykład możesz nosić kolczyki z pereł lub warstwowy naszyjnik z diamentami, w zależności od stylu ubioru i fryzury.

Czy srebro pasuje do sukni ślubnej w kolorze kości słoniowej?

Srebro będzie dobrze komponować się z suknią ślubną w kolorze kości słoniowej. Możesz włączyć go jako swoje buty, a nawet akcesoria.

Jednak najlepiej będzie wyglądać jako biżuteria, jeśli srebro, które nosisz, ma błyszczące kamienie, aby nie wyglądać płasko na sukni z kości słoniowej. Niektóre panny młode łączą nawet złoto i srebro w swoich akcesoriach do sukni ślubnej w kolorze kości słoniowej.

Jeśli nosisz srebrną biżuterię, możesz również dodać ciemne kamienie do innych akcesoriów. Doda to różnorodności i zainteresowania w porównaniu z kombinacją kolorów srebra i kości słoniowej.

Czy różowe złoto pasuje do kości słoniowej?

Czy kość słoniowa jest częścią Twojej ślubnej palety kolorów? Jeśli jeszcze nie planowałeś kombinacji kolorystycznej, możesz połączyć kość słoniową z różowym złotem i innymi odcieniami złota.

Złoty odcień nad różem z żółtawo-białym odcieniem kości słoniowej wydobędzie z siebie to, co najlepsze. Możesz potraktować kość słoniową jako podstawowy kolor, a następnie ozdobić ją akcentami różowego złota.

Dzięki tym dwóm możesz również dodać oliwkę, aby uzyskać gustowny kontrast. Wypróbuj tę kolorystykę, gdy uczysz się udekorować altanę na wesele.

Czy możesz mieszać biel i kość słoniową na weselu?

Na weselu można mieszać biel i kość słoniową, ale najlepiej wybrać konkretny odcień bieli o ciepłym odcieniu. Jeśli jest chłodna biel lub te z niebieskim odcieniem, odcień kości słoniowej może wyglądać obskurnie z powodu wyraźnej różnicy w stosunku do ciepłej tonacji.

Na przykład beżowa biel może dobrze komponować się z kością słoniową, głównie wtedy, gdy w kolorystyce uwzględni się złote i pastelowe odcienie. Jeśli panna młoda ma na sobie suknię ślubną w kolorze kości słoniowej, upewnij się, że białe kwiaty są tylko wypełniaczami, a głównymi są pastele lub ciemne kolory.

Możesz mieć białe dekory, jeśli dekorujesz miejsce weselne w kolorze kości słoniowej, takie jak drapowanie z tkaniny. Dodaj jednak inne ekscytujące kolory, takie jak granat, a nawet stary róż, aby strona nie wyglądała zbyt „biało”.

Czy można założyć suknię z kości słoniowej na wesele?

Można nosić suknię ślubną w kolorze kości słoniowej i jest to obecnie jeszcze bardziej powszechny trend niż klasyczna biała sukienka bez żółtego odcienia. Kość słoniowa to idealny kolor dla Panny Młodej, która chce być inna, ale nie zbyt zboczona, np. nosić kolor niezwiązany z bielą.

Co więcej, kość słoniowa jest idealna, jeśli Twoja skóra jest blada, zamiast nosić śnieżnobiałą suknię ślubną. Pomoże, aby Twoja cera wyglądała na zdrowszą, a nie na wyblakłą.

Wniosek

I to wszystko! Właśnie omówiliśmy, jaki kolor pasuje do sukni ślubnej w kolorze kości słoniowej, gdzie można rozważyć pastelowy kolor lub ciemne odcienie klejnotów.

Możesz również użyć srebra, różowego złota, a nawet bieli z kością słoniową. Uważaj jednak na chłodne odcienie, ponieważ lepiej wybrać ciepłe odcienie, aby połączyć je z ciepłym kolorem kości słoniowej.

Mamy nadzieję, że to pomoże; zostaw nam pytanie o stylizację swojej sukni ślubnej w kolorze kości słoniowej.