Jaki jest najlepszy materac dla osób cierpiących na zapalenie stawów: Top 5

Ci, którzy chcą wiedzieć, jaki jest najlepszy materac dla osób cierpiących na artretyzm, mogą rozważyć pięć modeli materacy. Pochodzą od renomowanych marek, więc wiesz, że nie zawiedzie Cię jakością. Porozmawiamy również o idealnych łóżkach dla osób z zapaleniem stawów.

Mówiąc o łóżkach w określonych warunkach, możesz sprawdzić tę listę najlepszych materacy na fibromialgię. To kolejna kwestia, która może sprawić, że sen będzie niewygodny, więc znajomość idealnego łóżka zawsze będzie pomocna.

Jaki jest najlepszy materac dla osób cierpiących na zapalenie stawów: Top 5

Jaki jest najlepszy materac na zapalenie stawów?

Saatva klasyczna

Saatva Classic to jedno z najlepiej sprzedających się łóżek w USA i jest nawet idealne dla Ciebie, jeśli masz zapalenie stawów. Jest to flagowy materac sprężynowy marki i możesz wybierać spośród pluszowych miękkich, luksusowych twardych i twardych. Ktoś z artretyzmem może skorzystać z luksusowej firmy Saatva Classic, aby zmniejszyć nacisk na stawy.

Co więcej, Saatva Classic jest na początek wyposażona w wyprofilowany wierzch poduszki Euro, dzięki czemu gwarantowana jest redukcja ucisku. Inną cechą Saatva Classic, która przyniesie korzyści osobom cierpiącym na artretyzm, jest utrzymanie równowagi ciała. Wykorzystuje piankę z pamięcią o dużej gęstości, aby utrzymać kręgosłup w stanie neutralnym i zapobiegać nasilaniu się bólu i stanu zapalnego.

Pościel Brooklyn Aurora Hybrid

Łóżko hybrydowe jest idealne dla pacjentów z zapaleniem stawów, ponieważ łączy w sobie wsparcie sprężyny wewnętrznej i odciążenie materaca piankowego. Jednym z najpopularniejszych łóżek hybrydowych, a nawet jednym z najlepszych materacy online do rozważenia, jest Aurora Hybrid firmy Brooklyn Bedding. Jest miękki, średni i twardy, dzięki czemu pacjent z zapaleniem stawów może wybrać najbardziej komfortowy.

Brooklyn Aurora Hybrid to również fajny materac dzięki pokrowcowi i piance z dodatkiem miedzi. Pamiętaj, że obszar objęty stanem zapalnym może wydawać się farmą, co znacznie utrudni spanie. Rozważ to łóżko hybrydowe, jeśli czujesz się gorąco w nocy.

Hybryd Casper Wave

Kolejnym materacem hybrydowym, który przyniesie korzyści osobom z zapaleniem stawów, jest hybryda Casper Wave. Jest również fajny do spania, więc ten materac Casper może pomóc osobom z zapaleniem stawów, które są gorące z powodu zapalenia stawów. Dodatkowo Casper Wave Hybrid ma strefową warstwę pianki z pamięcią kształtu, dzięki czemu poczujesz ją bardziej miękką na ramionach i twardszą w talii, biodrach i dolnej części pleców.

Ostatnią rzeczą, jakiej chcesz, jest zachęcanie do bólu pleców, ponieważ twoje ciało nie jest wyrównane. Oczywiście zawsze dobrze jest spać na materacu strefowym, niezależnie od zapalenia stawów. Ale jeśli już masz ten stan chorobowy, strefowe łóżko piankowe z pamięcią może być dla Ciebie idealne.

Krosno i amp; Liść

Wśród najtwardszych materacy, jakie można kupić, jest materac Loom and Leaf firmy Saatva. Ale nawet jeśli jest stanowczy i wspierający, ludzie żyjący z zapaleniem stawów mogą wybrać zrelaksowaną, twardą wersję, aby złagodzić ból stawów. A jako bonus, Loom and Leaf to hipoalergiczny i antybakteryjny materac wykonany z ekologicznych materiałów.

Materac Loom and Leaf jest również wykonany z pianki z pamięcią kształtu o dużej gęstości. Dlatego osoby z zapaleniem stawów nie powinny się martwić, że łóżko ugina się już po kilku latach. W końcu chcesz, aby Twoje łóżko było trwałe, aby uniknąć niewłaściwej postawy, która może pogorszyć dyskomfort związany z zapaleniem stawów.

Kępek i amp; Materac igłowy miętowy

Materac adaptacyjny sprawi, że ból i zapalenie stawów będą łatwiejsze do opanowania. A jednym z najlepszych, jakie można dostać na rynku bez rozbijania banku, jest materac Tuft and Needle Mint. Wykorzystuje tak zwaną piankę adaptacyjną marki ze wzmocnionymi krawędziami podtrzymującymi, aby zapobiec zatonięciu niezależnie od tego, gdzie śpisz.

Spersonalizowany komfort uzyskasz leżąc w materacu Tuft and Needle Mint, a także nie musisz się martwić o spanie w upale, dzięki przewodzącemu ciepło grafitowi i żelowi ceramicznemu. A co najlepsze, to łóżko jest idealne dla pacjentów z zapaleniem stawów, którzy dzielą łóżko ze względu na ograniczone przenoszenie ruchu. Ostatnią rzeczą, jakiej pragniesz, jest przeszkadzanie i odczuwanie większego bólu za każdym razem, gdy twój partner zmienia pozycję lub wchodzi/wychodzi z łóżka.

Jaki rodzaj materaca jest najlepszy dla osoby z zapaleniem stawów?

Średnia twardość

Średni poziom twardości materaca jest najlepszy na zapalenie stawów, ponieważ pasuje do wszystkich pozycji do spania i typów ciała. Możesz poruszać się w nocy, nie tracąc komfortu, a ta ocena twardości może sprawić, że osoby dzielące łóżko odczują ulgę. Jednak zawsze możesz uzyskać coś delikatniejszego lub twardszego w zależności od preferencji.

Zapewnia zmniejszenie ciśnienia i wsparcie

Materac powinien dopasowywać się do twoich stawów, aby zmniejszyć nacisk, który może powodować więcej stanów zapalnych i bólu. Jednak łóżko musi nadal utrzymywać kręgosłup w jednej linii, aby uniknąć dalszego obciążania ciała. Aby to osiągnąć, możesz zdecydować się na indywidualnie owinięte kręgi lub łóżka z pianki o dużej gęstości.

Doskonała regulacja temperatury

Osoby żyjące z zapaleniem stawów mogą czuć się gorętsze z powodu stanu zapalnego. Zdecyduj się na materiały z oddychającymi osłonami i warstwami lub te nasycone żelem lub miedzią.

Wniosek

I to wszystko! Odpowiedź na to, jaki materac jest najlepszy dla osób cierpiących na artretyzm, jest dostępna i możesz wybierać spośród pięciu marek. Są to Saatva, Brooklyn Bedding, Casper, Loom and Leaf oraz Tuft and Needle.

Przeczytaj ponownie trzy czynniki, które sprawią, że materac będzie odpowiedni dla zapalenia stawów, aby dowiedzieć się, w jaki sposób przygotowaliśmy tę listę. A czy interesują Cię również materace polecane przez lekarzy? Zastanów się nad zapoznaniem się z naszym osobnym artykułem na temat tych łóżek dla swojego zdrowia.