Jak zrobić myjkę ciśnieniową ze sprężarką powietrza? 3 proste kroki!

Czy wiesz, jak zrobić myjkę ciśnieniową ze sprężarką powietrza? Cóż, wystarczy zaopatrzyć się w niektóre dodatki, w tym pistolet natryskowy i wąż. Jeśli jesteś jednym z tych, którzy zastanawiają się, czy sprężarkę powietrza, która dobrze odpoczywa w garażu, można przekształcić w coś bardziej praktycznego, ten artykuł jest dla Ciebie.

Rzeczywiście masz duży mózg, by myśleć, że sprężarkę powietrza można przekształcić w myjkę ciśnieniową. Należy jednak pamiętać, że istnieje znaczna różnica między tymi dwoma, jeśli chodzi o ciśnienie uwalnianej wody. Mając to na uwadze, musisz mieć świadomość, że nie może ona całkowicie spełnić wymagań dotyczących myjki ciśnieniowej, ale nadal może być przydatna.

Jak zrobić myjkę ciśnieniową ze sprężarką powietrza? 3 proste kroki!

Możesz użyć tej transformacji do czyszczenia powierzchni, które mają świeże plamy, ponieważ takie plamy są nadal miękkie i łatwe do wytarcia. Może zapewnić tylko ciśnienie wody do 200 psi w porównaniu z typową myjką ciśnieniową, która może wytwarzać do 3000 psi. Aby dowiedzieć się więcej o powyższym zapytaniu, drogi przyjacielu, nie wahaj się dalej przewijać!

Kroki wykonania myjki ciśnieniowej ze sprężarką powietrza

Większość z nas doświadczyła trudności z dotarciem do konkretnej rośliny podczas podlewania w ogrodzie. Następnie mamy tendencję do zawężania otworu węża za pomocą czubka palca, aby zwiększyć ciśnienie wody. Jednak użycie sprężarki powietrza może wykonać lepszą pracę. W tej sekcji skupimy się na nauce tworzenia myjki ciśnieniowej ze sprężarką powietrza.

Oczywiście, zanim to zadanie zakończy się sukcesem, musisz przygotować kilka rzeczy. Przede wszystkim musisz mieć sprężarkę powietrza. Dalej jest dopływ wody, który będzie pochodził z kranu znajdującego się na zewnątrz domu. Potrzebny będzie również pistolet natryskowy, który zostanie omówiony poniżej. Na koniec wąż ogrodowy. Upewnij się, że je masz i możesz zacząć.

Krok 1. Sprawdź manometr

Twoja sprężarka powietrza ma manometr. Zwykle jest wyposażony w dwa manometry – manometr zbiornika i manometr regulatora. Wskaźnik powietrza w zbiorniku wyświetla ciśnienie w zbiorniku, podczas gdy sprężarka powietrza pompuje powietrze pod ciśnieniem. Z drugiej strony manometr regulatora pokazuje wartość, którą ustawia użytkownik. Musisz upewnić się, że ciśnienie ze sprężarki powietrza nie jest mniejsze niż 30 psi.

Krok 2. Podłącz wąż i pistolet natryskowy

Po zapewnieniu ciśnienia w sprężarce powietrza możesz teraz podłączyć wąż i wybrany pistolet natryskowy. Następnie dociśnij drugi koniec węża do kranu. Na rynku dostępnych jest wiele pistoletów natryskowych. Teraz przyjrzymy się niektórym z najczęściej sugerowanych pistoletów natryskowych.

M MINGLE mocowanie myjki ciśnieniowej do sprężarki powietrza

Ten pistolet natryskowy może wytwarzać ciśnienie do 4000 psi. Ponadto jest wszechstronny, ponieważ można go stosować zarówno w zimnej, jak i gorącej wodzie. Atrakcyjną cechą tego modelu jest możliwość regulacji długości. Ponadto nie musisz się martwić, czy ten pistolet natryskowy będzie pasował do myjki ciśnieniowej elektrycznej lub gazowej, ponieważ będzie pasował do każdego z nich. Wreszcie, jeśli zamówisz ten model, będziesz mieć pięć różnych dysz.

Przystawka do myjki ciśnieniowej turbosprężarki do sprężarki powietrza

Jedną z godnych uwagi cech tego dodatku jest jego lekkość. Ponadto ma regulator dyszy węża, który można ustawić pod dowolnym kątem, co jest bardzo wygodne w porównaniu do wymiany końcówki dyszy za każdym razem, gdy potrzebne jest inne ciśnienie. Wreszcie, może przekształcić normalny przepływ powietrza w przepływ o większej mocy, ponieważ ma wbudowany przedział ciśnieniowy.

Przystawka pneumatycznej myjki ciśnieniowej Guardair do sprężarki powietrza

Dzięki temu osprzętowi możesz wykonywać ciężkie zadania, ponieważ może dostarczać do 60 litrów wody na godzinę. Posiada również regulowaną dyszę, co ma duże znaczenie dla wygody użytkownika. Charakteryzuje się również doskonałym uchwytem, ​​dzięki czemu czujesz się mniej zmęczony nawet po długim dniu sprzątania. Jeśli zdecydujesz się na zakup jednego z nich, upewnij się, że dokonałeś niezbędnych korekt – jeśli takie istnieją. Miej świadomość podstawowej wiedzy na temat różnych okuć. Być może będziesz musiał również kupić łączniki, aby wszystko pomyślnie połączyć. Jednak w niektórych przypadkach możesz je od razu dołączyć.

Krok 3. Etap końcowy

Po wykonaniu wszystkich niezbędnych połączeń możesz teraz otworzyć kran, a następnie pociągnąć za spust pistoletu natryskowego. Stabilna ilość wody wypływającej z pistoletu natryskowego, a następnie uważaj się za zwycięzcę. Jeśli chcesz zmienić ciśnienie, po prostu wyreguluj końcówkę dyszy lub miernik sprężarki powietrza. Proszę bardzo! Zrobiłeś myjkę ciśnieniową ze swojej sprężarki powietrza. Dobrym pomysłem może być również przeczytanie o tym, jak uruchomić myjkę ciśnieniową.

To okładka!

Mam nadzieję, że na końcu tego artykułu nauczyłeś się robić myjkę ciśnieniową ze sprężarką powietrza. Niech powyższe pisma dobrze poprowadzą cię do ukończenia pracy i nie zapomnij czerpać radości z nauki. Dziękuję za przeczytanie do tego punktu artykułu. Twój czas i wysiłek są bardzo doceniane. Przeczytaj powiązane artykuły; wiedzieć, jak myć samochód myjką ciśnieniową i jak przechowywać myjkę ciśnieniową.