Jak zabić wszy suszarką do włosów? 5 prostych kroków, aby pozbyć się brzydkich błędów!

Jak zabić wszy suszarką do włosów? Suszarki do włosów są konwencjonalne i można ich używać na wiele sposobów, nie tylko do włosów. Pozbywanie się miotełki do kurzu, usuwanie wosku z różnych przedmiotów, rozciąganie butów, które nie pasują do Twojego rozmiaru buta, usuwanie śladów kredkami ze ścian i wiele innych zastosowań, niż możesz użyć suszarek do włosów, dlatego są one wszechstronne.

Chociaż, nawet jeśli może służyć wielu celom, jego głównym zastosowaniem jest suszenie włosów za pomocą jego ciepła. Jeśli jesteś osobą, której włosy zostały poważnie zaatakowane przez wszy, ta maszyna może ci pomóc.

Jak zabić wszy suszarką do włosów? 5 prostych kroków

Wszy mogą łatwo zostać dotknięte ciepłem i mogą umrzeć w ciągu kilku sekund lub minut, w zależności od ustawienia ciepła, i mogą ulec uszkodzeniu.

Więc jeśli jesteś osobą, która cierpi na plagę wszy, to ta jest dla Ciebie. Teraz nadszedł czas, aby przejść dalej, omawiając ten temat w artykule, aby dowiedzieć się, jak skutecznie je wyeliminować. Gdy dokładnie przeczytasz ten przewodnik, nauczysz się, jak zrobić to we właściwy sposób. Więc kontynuujmy.

Zabijanie wszy suszarką do włosów

Jak zabić wszy suszarką do włosów? Używanie suszarki do włosów w celu wyeliminowania wszy z głowy może wydawać się łatwe, ale w rzeczywistości wymaga to znacznie więcej kroków, niż myślisz. Nie martw się; pomożemy Ci, ponieważ proces usuwania tych błędów nadal Ci przeszkadza:

Krok 1. Dokładnie umyj włosy i skórę głowy

Mycie włosów jest niezbędną częścią tego procesu, aby uniknąć późniejszych uszkodzeń podczas suszenia włosów suszarką. Więc bez zbędnych ceregieli, oto kroki, które musisz zrobić, aby natychmiast rozpocząć proces. Na tym etapie wymagana jest gorąca woda, aby usunąć niektóre nawet podczas prania.

Zwykły szampon jest potrzebny tylko do tego procesu, ale jeśli posiadasz szampon na wszy lub coś podobnego, lepiej użyj go do usuwania wszy.

Opuszkami palców przetrzyj je u nasady włosów, aby usunąć niektóre wszy przylegające do nasady włosów lub u nasady. W ten sposób część z nich może już zostać wyeliminowana.

Stąd założymy, że próbujesz wyeliminować wszystko na powierzchni, a także upartych zakopanych. Po pierwsze, pamiętaj, że im więcej jajek usuniesz z włosów podczas ich mycia, tym mniej wszy głowowych będzie Ci przeszkadzać później. Przypuszczam, że dobrze jest nauczyć się, jak prawidłowo myć włosy.

Krok 2. Suszenie włosów

Teraz, gdy skończyłeś myć włosy, nadszedł czas, aby je wysuszyć, ponieważ mokre włosy mogą nadal być wrażliwym miejscem dla wszy. Daj im co najmniej pół godziny do wyschnięcia, jeśli twoje włosy są zbyt gęste, aby mogła je obsłużyć suszarka. Zawsze będzie zależeć od długości i grubości, więc dostosuj go do pożądanego czasu schnięcia.

W większości przypadków, jeśli chcesz całkowicie wyeliminować wszy, które żyją we włosach, musisz dać im co najmniej trzydzieści minut, w przeciwnym razie skóra głowy nadal zostanie zainfekowana przez wszy wędrujące po okolicy. Po zakończeniu użyj miękkiego, a nie wilgotnego ręcznika, aby wysuszyć mokre obszary włosów. Możesz usiąść przed suszeniem.

W ciągu tych trzydziestu minut oczekiwania będziesz chciał odpocząć, czekając, aż twoje włosy wyschną.

To dużo czasu, zwłaszcza jeśli nic nie robisz podczas kończenia procesu, więc znacznie lepiej jest mieć telefon do przewijania mediów społecznościowych, czekając, aż wyschnie. W rezultacie unikaj używania najwyższych i najniższych poziomów ciepła. Ustawienie średniego ogrzewania jest idealne, w zależności od suszarki, którą posiadasz w domu.

Możesz użyć opcji wysokiej temperatury, jeśli jest to opcja niskotemperaturowa. Wybierz jedną opcję temperatury i mocy do wydmuchiwania włosów, w zależności od potrzeb. Dowiedz się więcej o tym, jak gorące powietrze zabija wszy, czytając ten artykuł: Czy ciepło zabija wszy?

Krok 3. Szczotkowanie włosów

Gdy czas się skończy, nadszedł czas na szczotkowanie włosów grzebieniem na wszy po trzydziestu minutach oczekiwania na wyschnięcie. Twoje włosy mogą wydawać się suche i lepkie, ale po rozczesaniu wygładzą się. Dzięki temu wszystkie pozostałe martwe wszy są usuwane z włosów, ponieważ jedynym zadaniem suszarki do włosów jest ich zabijanie, a nie usuwanie.

Krok 4. Ponownie umyj włosy

Aby zapewnić skuteczność tego procesu, będziesz chciał ponownie umyć włosy i powtórzyć ten sam proces jeszcze raz.

Czemu? Aby metoda suszarki była skuteczna, należy upewnić się, że wszy zostały usunięte z włosów, kończąc w ten sposób proces i zapobiegając powracaniu szarpnięć na włosy. Po zakończeniu wysusz. Oto kolejny ciekawy temat, który warto przeczytać: Jak wyrzucić suszarkę do włosów?

To okładka!

Jak zabić wszy suszarką do włosów? Czy twoje włosy przeszły dużo, a nawet przeszły przez wszy? Jesteśmy pewni, że te kroki są praktyczne, aby wiedzieć, jak zabić wszy suszarką do włosów!

Wyjmowanie ich z włosów może być bardzo trudne, ale wykonanie powyższych kroków nie będzie już dla Ciebie kłopotliwe. Jeśli interesują Cię suszarki do włosów i artykuły na ich temat, mamy dla Ciebie kolejną rekomendację. Możesz przeczytać, jak używać suszarki do prostowania włosów. Dziękuję za Twój czas!