Jak usunąć sierść psa z ubrania w suszarce? 4 niesamowite sposoby!

Czy wiesz, jak usunąć sierść psa z ubrania w suszarce? Jeśli jeszcze nie, naucz się tych czterech doskonałych technik, które pomogą Ci usunąć sierść Twojego zwierzaka. Zdejmij je szybko.

Zwykle widzimy futra w ich łóżkach i oczywiście w naszych ubraniach. Poza tym możesz również złapać niektóre w swoje linie, poszewki na poduszki i inne części garderoby. Wcześniej używałem grzebienia, aby wyjąć je z ubrania, ale na szczęście znalazłem kilka sztuczek, którymi warto się podzielić.

Jak usunąć sierść psa z ubrania w suszarce? 4 niesamowite sposoby!

Jeśli robiłeś to samo, co ja wcześniej używałem na moich ubraniach, musisz spróbować innych technik. Ponadto otrzymasz kilka świetnych wskazówek, jak pozbyć się lepkich i sztywnych włosów. Naucz się szybciej, jednocześnie chroniąc swoje ubrania lub odzież domową. Jest o wiele więcej do nauczenia się, więc najlepiej zagłębić się w ten artykuł!

Sposoby usuwania sierści psa z ubrań w suszarce

Jeśli masz psa lub psa, zwykle skaczą z miejsca na miejsce i kładą się. Ponieważ obszar zwierząt jest inny, włosy opadają i przyczepiają się do kilku części garderoby w domu. Nawet ty upominasz swoje zwierzęta, a one wracają później.

#1. Skubanie

Wcześniej tak trudno było je skubać. Może to zabrzmieć zabawnie, ale skubanie go pozwoli uniknąć twoich ubrań. Niektórzy nawet używali ściągacza, aby się go pozbyć, ale to męczące. Jak widać futro przyczepione do ubrania jest niepoliczalne (choć wolę ich nie liczyć). Proces ten jest czasochłonny, energochłonny i zazwyczaj powtarzalny.

#2. Taśma

Czy próbowałeś taśmy klejącej? Jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś, to też ci pomoże. Wystarczy przykleić taśmę, najlepiej taśmę samoprzylepną, ponieważ nie jest zbyt lepka, zwłaszcza, że ​​użyjesz jej na ubraniach, aby je chronić. Pomoże ci również zdjąć futro, które nie jest dobrze przymocowane. Ale w przypadku innych włosów, które są mocno przyczepione, musisz postępować na różne sposoby.

#3. Grzebień

Tak, możesz też użyć grzebienia! Tylko upewnij się, że grzebień ma cieńsze przestrzenie pomiędzy nimi. Obszary będą odrywać włosy od ubrania. Jeśli nie masz grzebienia z mniejszymi zębami, równie dobrze możesz kupić w najbliższym sklepie. Jest to jedna z najlepszych strategii na uzyskanie sierści Twojego zwierzaka. Załóżmy, że musisz wziąć udział w jakiejś okazji i znajdujesz futerko przyczepione do twojego stroju i wolisz używać tego stroju. Przeczesujesz powierzchnię ubrania, a on się zdejmie.

Ale co, jeśli chcesz zabrać te futra do prania lub w suszarce? Rzeczywiście, techniki wymienione powyżej nie są powiązane z praniem odzieży. Przejdźmy więc do tego, jak zdjąć sierść psów do ubrań w suszarce.

#4. Furzapper

Co zrobić, jeśli ubrania domowe i legowisko zwierzaka wymagają prania? To inna bitwa futrzana. Najpierw dowiedz się, jak usunąć sierść psa z ubrań w suszarce i pralce. Pralka przewraca ubrania w górę iw dół, ale nie gwarantuje to, że pralka lub suszarka usunie sierść psa. Niektórzy skarżą się nawet, że futro mocno przywiera po użyciu suszarki, co jest frustrujące. Problemy z futrami są jednym z powodów, dla których większość osób nie lubi mieć tego rodzaju zwierząt w domu lub ma ograniczone możliwości poruszania się w domu.

Tak więc, jeśli robisz pranie, możesz użyć lepkiego produktu i włożyć go do pralki lub prania. Wolę umieszczać lepki produkt w suszarce niż w pralce, głównie ze względu na wodę. Prawdopodobnie wpłynie to na skuteczność lepkiego materiału. Istnieją różne rodzaje lepkich produktów, które można kupić online, ale niektóre recenzje mówią „niewystarczająco lepkie” lub „niskiej jakości. twoje ubrania.

Ten jest dość popularny. Robi jedno i drugie – zdejmowanie i chronienie ubrań oraz używanie ich w pralce lub suszarce. Ten lepki produkt można kupić głównie w sklepach internetowych lub wypróbować w najbliższym sklepie. Jest łatwy w użyciu i skuteczny. Wystarczy włożyć ubrania do suszarki i produkt. Należy pamiętać, że bardzo ważne jest, aby suszarka nie była przeładowana ubraniami, ponieważ zapobiegnie to zmianie miejsca, gdy suszarka jest włączona. Płyny do zmiękczania tkanin mają gładki wpływ na tkaninę i nie zaleca się ich dolewania podczas tego procesu.

Do myjki, jeśli chcesz zdjąć włosy podczas mycia, do tego również przyda się furzapper. Podobnie jak suszarka, zawsze pamiętaj, że nie może być przeładowana. Dodaj wodę do pralki w co najmniej połowie bębna pralki lub 3/4. W zależności od tego, co wybierzesz między tymi dwoma, będzie dobrze, jeśli nie będzie przeciążony. Następnie dodaj swoje ubrania lub elementy garderoby i furzapper. Naciśnij lub użyj cyklu prania wstępnego lub prania. Po zakończeniu cyklu spójrz na różnicę między cennymi włosami. Jeśli chcesz, możesz również użyć innych lepkich produktów.

To okładka!

Czyszczenie czy zdobycie psiej sierści to już nie problem! Dowiedz się, jak usunąć sierść psa z ubrania w suszarce; nie będziesz się już martwić, ponieważ możesz to szybko zrobić magicznie – jak raz, dwa, trzy! Nie musisz się martwić, gdzie leżą futrzane zwierzęta. Możesz również zainteresować się tym, jak odłączyć suszarkę gazową i dlaczego suszarka wydaje hałas podczas przewracania się.