Jak usunąć kuchenkę mikrofalową nad kuchenką? 5 prostych kroków!

Zastanawiasz się, jak wyjąć kuchenkę mikrofalową nad kuchenką? Usunięcie mikrofalówki nad kuchenką jest proste. Tak, przyjaciele, Twoja kuchnia wymaga aktualizacji! A może znudziła Ci się kuchenka mikrofalowa, która znajduje się na kuchence. W każdym razie będziesz chciał się go pozbyć. Więc jak zamierzasz to osiągnąć? Dowiedzmy się, jak usunąć kuchenkę mikrofalową!

W każdym razie mikrofalówka nad kuchenką jest tak stworzona, aby można ją było łatwo wyjąć. Przedmiot jest jednak stosunkowo duży. W rezultacie prawie na pewno będziesz potrzebować pomocy.

Jak usunąć kuchenkę mikrofalową nad kuchenką? 5 prostych kroków!

Odłącz kuchenkę mikrofalową, poluzuj nakrętki, a następnie ostrożnie wyjmij piekarnik, aby go wyjąć. Techniki opisane powyżej pomogą ogólnie usunąć kuchenkę mikrofalową. W końcu oczywiście nie zawsze będzie tak prosto. Na Twojej ścieżce mogą znajdować się przeszkody. W każdym razie możesz chcieć dowiedzieć się więcej. Czytaj dalej, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na ten temat. Zacznijmy!

Czas potrzebny na wymianę kuchenki mikrofalowej?

Możesz zapytać, ile czasu zajmuje uruchomienie kuchenki mikrofalowej przed rozpoczęciem procesu. Praca może zająć zbyt dużo czasu i spowodować, że spóźnisz się na lot. A może masz napięty harmonogram i musisz go zaaranżować. Niezależnie od tego, ile czasu zajmie wyjęcie kuchenki mikrofalowej, powinno to być szybkie. Może to zająć maksymalnie 60 minut. W zależności od tego, jak dobrze współpracujesz Ty lub Twój towarzysz, może to potrwać dłużej lub krócej. Biorąc pod uwagę wagę kuchenki mikrofalowej, głównym celem powinna być ochrona. W rezultacie powinieneś zaplanować wykonanie pracy w 30 minut więcej.

Kroki, jak usunąć kuchenkę mikrofalową nad kuchenką?

Czas zabrać się do pracy teraz, gdy wiemy, ile czasu potrzeba na wyjęcie kuchenki mikrofalowej. Oto kroki, jak usunąć kuchenkę mikrofalową nad kuchenką:

Krok 1. Pomiary

Jest to wstępny krok nieobowiązkowy. Niezależnie od tego, czy wymieniasz starszą kuchenkę mikrofalową, najpierw zbierz dokładne pomiary. Zanotuj, ile miejsca zajmuje obecny. Ponieważ niektóre firmy chcą określonej ilości zezwolenia, pomiar ten ma kluczowe znaczenie. Najlepiej trzymać kuchenkę z dala od kuchenki. Tutaj między najwyższym końcem a dnem szafy musi być 30 cali miejsca. Podstawa kuchenki mikrofalowej musi znajdować się 13-1/2 cala nad górną częścią kuchenki. Upewnij się, że postępujesz zgodnie z instrukcjami producenta, aby uzyskać odpowiednią ilość wody.

Krok 2. Zlokalizuj gniazdo na ścianie

Pierwszym krokiem jest zlokalizowanie gniazdka elektrycznego kuchenki mikrofalowej. Gniazdko ścienne prawie zawsze znajduje się w górnej szafce. Odłącz przewód i przeciągnij go przez dolny otwór.

Krok 3. Śruby mocujące należy usunąć

Następnie znajdź śruby mocujące. Muszą znajdować się w pobliżu kuchenki mikrofalowej na dole szafki. Średnio muszą być 2 lub 3 śruby mocujące. Pozwól komuś trzymać kuchenkę mikrofalową podczas jej wyjmowania. Zapobiega to upadkowi i spowodowaniu szkód. Ostrożnie poluzuj śruby.

Krok 4. Wyjmij kuchenkę mikrofalową z piekarnika

To chyba czas na całkowite pozbycie się urządzenia. Nie możesz tego jednak tak po prostu odłożyć. Aby wyjąć kuchenkę mikrofalową z uchwytu montażowego, musisz przechylić ją do przodu. Odblokuj mikrofalówkę, a następnie popchnij ją od tyłu, jeśli jest na półce. W zależności od marki pochylenie kuchenki mikrofalowej do przodu może nie wystarczyć do jej wyjęcia. Niektórzy będą musieli zabezpieczyć pręty, aby nie spadły. W tym scenariuszu zaleca się zapoznanie się z instrukcją obsługi kuchenki mikrofalowej, aby uzyskać instrukcje dotyczące wyjmowania urządzenia. Możesz być również zainteresowany, aby dowiedzieć się o typowych problemach z mikrofalami.

Krok 5. Ostrożnie wyjmij kuchenkę mikrofalową

Postaw kuchenkę mikrofalową na ziemi lub na stole, aby zaoszczędzić miejsce. Możesz również zakończyć pracę, usuwając wspornik montażowy. Uwaga: jeśli chcesz usunąć starą kuchenkę mikrofalową od jednego z tych samych producentów, wspornik montażowy może zostać ponownie użyty. Od tego momentu masz całkowitą wolność. Do zaślepiania otworów można użyć środka chemicznego do łączenia płyt kartonowo-gipsowych. Jeśli nie wymieniasz kuchenki mikrofalowej, spróbuj pomalować ściany kuchni. Możesz dodać dodatkowe alternatywy, aby zmieścić się w obszarze teraz, gdy kuchenka mikrofalowa zniknęła.

Być może jest to szansa na zmuszenie okapu z powrotem do gry. Zainstalowanie wypełniacza do garnków sprawi, że Twoja kuchnia będzie wygodniejsza. W każdym razie możesz wyjąć kuchenkę mikrofalową z czymkolwiek chcesz! Na koniec możesz nawet pomyśleć, czy możesz umieścić mikrofale na kuchence, aby zaoszczędzić pieniądze. To może być świetny plan, ale nie wyjdzie. Mikrofale, które mieszczą się na blacie, nazywane są mikrofalami nablatowymi. Wskazuje, że brakuje mu konstrukcji wymaganej do działania w różnych temperaturach.

To okładka!

Chociaż mikrofale nad kuchenką mogą początkowo wydawać się atrakcyjne, ich urok może zniknąć. Musisz dowiedzieć się, jak wyjąć kuchenkę mikrofalową z kuchenki? tak bezpiecznie, jak to możliwe w tym przypadku. W ten sposób możemy zapewnić, że żadne szafki lub urządzenia w okolicy nie zostaną uszkodzone. Cieszymy się, że podobały Ci się powyższe szczegóły! Dziękuję, przyjaciele, że jesteście z nami na końcu! Możesz również przeczytać o tym, gdzie kupić przenośną kuchenkę elektryczną i jak wyczyścić kuchenkę ze stali nierdzewnej.