Jak uruchomić pralkę Samsung? 7 prostych kroków!

Nie możesz dowiedzieć się, jak uruchomić pralkę Samsung? Wiele rodzajów przycisków i ustawień w pralce Samsung wydaje się mylące. Ale ich obsługa wcale nie jest trudna. Firmy co kilka miesięcy wprowadzają nowe modele.

Rozpoznanie cech i funkcji nowo wydanych modeli pralek jest obowiązkowe, jeśli planujesz je kupić.

Jak uruchomić pralkę Samsung? 7 prostych kroków!

Co więcej, najlepiej byłoby znaleźć właściwy sposób ich wykorzystania, aby uniknąć bałaganu przy maszynie. Pralki Samsung są specjalnie zaprojektowane, aby zoptymalizować poziom komfortu podczas prania. Łatwe w użyciu funkcje pralki Samsung zamieniają męczący obowiązek prania ubrań w zabawne i radosne przeżycie. Dowiedz się, jak uruchomić pralkę Samsung.

Uruchamianie pralki Samsung

Jeśli znajdujesz odpowiedź na pytanie, jak uruchomić pralkę Samsung? W tym artykule zamieściliśmy instrukcję. Pralki ładowane od góry wydają się mieć mniej zaawansowane systemy niż podkładki ładowane od przodu. Pralki ładowane od góry mają szeroką i zróżnicowaną gamę maszyn na rynku i online. Ale przed zakupem pralki oszacuj swoje potrzeby w zakresie prania, aby uzyskać lepszy wybór. Twoje wymagania dotyczące prania zależą od dopływu wody, ładowności pralki i przestrzeni.

Zdecydowanie zalecamy zakup pralki ładowanej od góry, jeśli masz dużą rodzinę, ponieważ urządzenia ładowane od góry mają dużą pojemność, aby poradzić sobie z ciężkimi ładunkami. Ładowacze czołowe zużywają więcej wody niż ładowacze czołowe. Dlatego zmniejsz rachunki za wodę. Jeśli masz mało miejsca w domu, rozważ zakup pralki ładowanej od góry, która zmieści się w jej wnętrzu, ponieważ jest ona zgodna z Twoimi wymaganiami. Więc po zakupie pralki będziesz musiał wiedzieć, jak ją uruchomić.

Kroki uruchamiania pralki Samsung ładowanej od góry

Poniżej znajduje się kilka prostych kroków, aby uruchomić pralkę:

Podłącz pralkę i włącz przełącznik. Dodaj proszek do prania do tacki na proszek w odmierzonej ilości. Następnie wrzuć ubrania do bębna pralki i zamknij pokrywę. Wybierz poziom wody od jednego do pięciu, w zależności od wielkości prania. Wybierz poziom monsunowy, jeśli mieszkasz w miejscu, w którym jest wilgotno. Ta funkcja usuwa wilgoć z ubrań, stosując cykl zimnej wody i wysokie wirowanie.

Naciśnij przycisk prania, jeśli chcesz tylko pranie ogólne. Wybierz cykl płukania lub wirowania w zależności od potrzeb prania. Ustaw zaawansowane ustawienia cyklu, wybierając spośród opcji fuzzy, delikatne, dżinsy itp. Naciśnij przycisk namaczania, jeśli chcesz rozpocząć cykl po namoczeniu ubrań przez jakiś czas w wodzie. Aby nie przeszkadzać maluchom podczas cyklu prania, aktywuj blokadę przed dziećmi, naciskając przyciski prania i wirowania przez trzy sekundy. Poczekaj na zakończenie prania i natychmiast wyjmij ubrania z pralki. Warto również wiedzieć, jak używać strąków na pranie w pralce ładowanej od przodu i jak używać strąków na pranie w pralce ładowanej od przodu.

Kroki uruchamiania pralki ładowanej od przodu

Jeśli mieszkasz sam lub z małą rodziną, myjki ładowane od przodu są dla Ciebie idealne. Wykonaj poniższe czynności, aby uruchomić pralkę Samsung ładowaną od przodu:

Krok 1. Oddziel białe i kolorowe ubrania

Wrzuć ubrania do bębna pralki po wyjęciu przedmiotów, takich jak klucze i śruby, ponieważ mogą one uszkodzić siatkę bębna. Zamknąć drzwi pralki.

Krok 2. Otwórz komorę na detergent

Dodaj detergent, wybielacz i zmiękczacz do tkanin zgodnie z wymaganiami. Możesz również przeczytać o tym, jak prawidłowo używać saszetek z detergentem do prania.

Krok 3. Panel sterowania pokazuje wiele rodzajów cykli

Obróć pokrętło w kierunku żądanego procesu, aby go aktywować.

Krok 4. Ustaw temperaturę wody na ciepłą, zimną, eko zgodnie z wymaganiami

Wybierz również poziom zabrudzenia od wysokiego, średniego i niskiego w zależności od tego, jak brudne są twoje ubrania.

Krok 5. Ustaw minutnik, jeśli chcesz, aby cykl prania rozpoczynał się z opóźnieniem

Naciśnij przyciski opóźnionego zakończenia od 1 do 24 razy, w zależności od tego, ile godzin opóźnienia chcesz przed rozpoczęciem cyklu prania.

Krok 6. Dźwięk maszyny może być czasami denerwujący, a innym razem pomaga zachować czujność

Wybierz go zgodnie ze swoją sytuacją. Pomocne może być przeczytanie o pralce LG głośnej podczas wirowania.

Krok 7. Poczekaj, aż pranie się zakończy

Następnie zdejmij ubranie i odłącz przełącznik.

Środki zapobiegawcze

Przed uruchomieniem pralki Samsung pamiętaj, aby zrównoważyć ją z podłogą; w przeciwnym razie podkładka nie będzie działać poprawnie. Nie dotykaj pralki mokrymi rękami i nie zdejmuj ubrań, chyba że odłączysz włącznik pralki.

To okładka!

Podsumowując, pralkę Samsung możesz uruchomić o wiele szybciej niż myślisz. Te nowe wersje pralek Samsung ułatwiają życie ludziom; wystarczy postępować zgodnie ze wszystkimi instrukcjami, aby Twoja gra w czyszczenie była silna. Miłego prania! Dobrym pomysłem może być również przeczytanie o tym, co oznacza DC na pralce Samsung i pralkach Samsung.