Jak umieścić nową maszynę do szycia na starym stole?

Jeśli chcesz wiedzieć, jak umieścić nową maszynę do szycia na starym stole, możesz rozważyć trzy kroki. Porozmawiamy o wszystkim od wyboru rozmiaru stołu po montaż maszyny. Dowiesz się również, jak znaleźć najlepszy stół do maszyny do szycia dla swojej maszyny.

Czy wiesz, jak postawić maszynę do szycia na stole, jak również ustawić maszynę do szycia? Właściwy montaż jego części jest kluczowy, aby uniknąć problemów podczas szycia.

Jak umieścić nową maszynę do szycia na starym stole?

Jak umieścić nową maszynę do szycia na starym stole w domu

Krok 1. Przygotowanie

 • Zmierz szerokość nowej maszyny do szycia i sprawdź, czy zmieści się w przestrzeni magazynowej starego stołu
 • Sprawdź, czy stół maszyny do szycia również wspomniał o jego zgodności z maszyną, którą posiadasz, w tym z akcesoriami, które możesz kupić, aby zainstalować nową maszynę
 • Przygotuj narzędzia potrzebne do montażu maszyny do szycia

Krok 2. Dopasuj mocowania do maszyny

 • Sprawdź, czy Twoja nowa maszyna do szycia ma otwory na spodzie lub z tyłu do mocowania jej w mocowaniach na starym stole
 • Stary stół może już mieć zamocowane uchwyty lub musisz je zainstalować samodzielnie
 • Wyrównaj otwory w nowej maszynie do szycia z otworami w mocowaniach
 • Jeśli żadne otwory nie pasują do Twojej maszyny do szycia, musisz same wywiercić mocowania

Krok 3. Zainstaluj mocowania

 • Przymocuj uchwyty do stołu, jeśli nie są jeszcze zainstalowane
 • Użyj odpowiednich śrub lub wkrętów podczas mocowania uchwytów do stołu i upewnij się, że będzie się odpowiednio poruszać
 • Przeczytaj, jak podnieść maszynę do szycia, jeśli chcesz, aby pozycja maszyny była regulowana
 • Zabezpiecz maszynę do szycia za pomocą śrub, które przejdą przez jej otwory, oraz śrub mocujących
 • Po zainstalowaniu sprawdź, czy możesz wygodnie korzystać z maszyny do szycia

Czy nowa maszyna do szycia może zmieścić się w starym stole do szycia?

Nowa maszyna do szycia zmieści się w starym stole do szycia, jeśli znajdziesz w nim otwory na śruby. Jednak najnowsze modele dostępne na rynku są projektowane jako maszyny do szycia stołowego. Na przykład brat wspomniał nawet, że nie produkuje zestawów montażowych do swoich urządzeń.

Jeśli nowa maszyna do szycia ma otwory na śruby, można ją przymocować do wsporników starego stołu do szycia. Jeśli nie, robienie otworów w samej maszynie jest zbyt ryzykowne. Zamiast tego zastanów się nad wyborem odpowiedniego stołu dla twojego urządzenia, aby uniknąć jego uszkodzenia, a następnie po prostu zmień stary stół do szycia na inny rodzaj stołu w domu.

Czy moja maszyna do szycia zmieści się na stole?

Istnieją różne typy maszyn do szycia, co oznacza, że ​​będą się również różnić od kompatybilnego z nimi stołu. Aby zapewnić idealne dopasowanie lub instalację, chcesz, aby szerokość i długość podstawy stołu pasowała do Twojej konkretnej maszyny do szycia. Uzyskaj wymiary swojej maszyny do szycia, aby dowiedzieć się, jak wybrać stół do maszyny do szycia.

Wysokość stołu maszyny do szycia powinna pomóc utrzymać nadgarstki, przedramiona i łokcie na tym samym poziomie, aby uniknąć dyskomfortu podczas szycia. Ponadto najlepiej byłoby, gdybyś nie garbił się podczas pracy, więc wysokość stołu powinna być odpowiednia do Twojego wzrostu. I wreszcie, szerokość stołu powinna pasować do Twojej maszyny do szycia, ale nadal zapewnia wystarczająco dużo miejsca na robocze tkaniny.

Czy możesz usunąć maszynę do szycia ze stołu?

Maszynę do szycia można zdjąć ze stołu, ale trzeba uważać, aby przypadkowo nie uszkodzić obu przedmiotów. Ogólnie rzecz biorąc, wystarczy znaleźć śrubę, która mocuje maszynę do stołu, aby podnieść i zwolnić maszynę. Może być również konieczne przechylenie stołu do przodu i sprawdzenie sprzętu, który należy zdjąć, aby całkowicie wyjąć maszynę do szycia.

Czy chcesz również wiedzieć, gdzie sprzedać swoją maszynę do szycia? Zakładając, że zdemontowałeś urządzenie, aby zmienić jego przeznaczenie lub sprzedać dowolny przedmiot, możesz przeczytać nasz przewodnik dotyczący sprzedaży używanych maszyn.

Jak ustawić stół do maszyny do szycia?

 • Dopasuj otwory maszyny do otworów w stole
 • W razie potrzeby zrób otwory na stole
 • Przykręć i przykręć maszynę na miejscu
 • Połóż inne materiały do ​​szycia na szufladach stołu
 • Sprawdź swoją postawę podczas siedzenia, aby upewnić się, że cała konfiguracja jest wygodna
 • Czy potrzebujesz specjalnego stołu do maszyny do szycia?

  Nie potrzebujesz unikalnego stołu do maszyny do szycia, ale musisz użyć odpowiedniego dla swojej jednostki i pracy. Chcesz mieć wystarczająco dużo miejsca na stole, aby pracować nad swoimi projektami, a dobry wymiar miałby co najmniej 50 cali szerokości i 30 cali wysokości. I oczywiście chcesz, aby stół miał szuflady, dzięki czemu możesz uporządkować swoje materiały do ​​szycia.

  Wniosek

  I to wszystko! Aby podsumować, jak umieścić nową maszynę do szycia na starym stole, zaczynasz od przygotowania narzędzi i sprawdzania kompatybilności stołu i maszyny. Stamtąd po prostu wyrównaj ich otwory i przykręć maszynę na miejscu.

  Ogólnie rzecz biorąc, zainstalowanie maszyny do szycia na stole jest łatwe. Po prostu sprawdź ich rozmiary i czy Twój nowy model jest zgodny z tą konfiguracją.