Jak ukryć mini lodówkę w swoim pokoju? 8 najlepszych sposobów!

Jeśli nie chcesz, aby podstępny współpracownik lub współlokator ukradł twoją kanapkę, dobrze byłoby, gdybyś wiedział, jak ukryć mini lodówkę w swoim pokoju.

To samo dotyczy sytuacji, gdy chcesz mieć lekarstwa pod ręką lub po prostu chcesz poukładać kilka przekąsek w swoim pokoju lub gabinecie.

Jak ukryć mini lodówkę w swoim pokoju? 8 najlepszych sposobów!

Poza tym możesz być tutaj, ponieważ dążysz do uniwersalnej minilodówki, aby zaoszczędzić miejsce lub uzyskać uporządkowany wygląd, lub po prostu chcesz, aby lodówka uzupełniała wystrój.

Jak więc schować mini lodówkę w swoim pokoju? Czytaj dalej, moi przyjaciele!

Sposoby na ukrycie minilodówki w swoim pokoju

Wiem, że zastanawiasz się, jak schować mini lodówkę w swoim pokoju.

Chociaż minilodówka jest wydajna, wygodna w użyciu i mała, nie jest to dokładnie element, który z łatwością zmieści się w pożądanych dekoracjach.

Ale nie martw się, ponieważ można zrobić wiele sposobów, aby to ukryć, aby każdy, kto przyjdzie do twojego pokoju, wiedział, nawet to zauważył.

Metoda nr 1. Zdobądź mini lodówkę szafkową

Łatwo byłoby ukryć swoje urządzenie, jeśli kupisz takie, które jest już ukryte. Ponieważ wiele osób wolałoby, aby ich lodówka pozostała ukryta, producenci projektują małe lodówki, które można bezpośrednio w nią wbudować.

Zazwyczaj są one ukryte na szafkach nocnych, stolikach bocznych, drewnianych szafkach lub stolikach kawowych. Niektóre inne modele mogą być również wbudowane w szuflady lub komody.

Jeśli masz ograniczony budżet, a alternatywą jest zakup stolika końcowego i wsunięcie do niego minilodówki. To jednak nie ukryje tego całkowicie. Ale ta opcja jest jednocześnie oszczędna i dyskretna.

Metoda nr 2. Głębokie przebranie

Jeśli chcesz pospiesznie schować swoją minilodówkę, możesz po prostu przykryć ją obrusem. Następnie umieść lampę na górze. To zamaskuje lodówkę jako stolik końcowy. Pamiętaj, aby schować jego przewód pod łóżkiem lub za sofą.

Aby uzyskać lepsze przebranie w wynajmowanym pokoju lub pokoju w akademiku, możesz użyć kartonu, aby zakryć jego górę i boki. Następnie umieść kilka pudełek wokół lodówki. To będzie wyglądać jak rozpakowane pudełko.

Metoda #3. Zawiń to

Różne firmy specjalizują się w oklejaniu winylami w celu upiększania lub maskowania minilodówek.

Można znaleźć m.in. owijki, które sprawią, że będzie wyglądać jak pompa benzynowa, model budynku z cegły, stara skrzynia lodowa, skrzynka na listy w stylu vintage. Możesz nawet ukryć minilodówkę w swoim biurze jako szafkę na dokumenty.

Dostępnych jest wiele innych zabawnych folii winylowych, które zamaskują Twoją minilodówkę jako automat z napojami, głośnik, skrzynkę narzędziową lub drewniane pudełko. Po prostu sprawdź różne okłady przeznaczone specjalnie do zamaskowania minilodówki.

Metoda #4. Złota rączka specjalna

W przypadku, gdy dostępne jest drewno, możesz ręcznie dostosować szafkę pod mini lodówkę. Nie zapomnij wyciąć z tyłu koła na sznurek. Upewnij się również, że masz wystarczająco dużo miejsca na przepływ powietrza. Możesz nawet ulepszyć prostą szafkę wykonaną za pomocą farby kredowej, kleju i ozdobnych listew.

Metoda #5. Buduj wokół tego

Ta metoda nie ukryje dokładnie lodówki, ale w ten sposób będzie mniej przeszkodą. Ale upewnij się, że wokół urządzenia masz wystarczająco dużo miejsca na wentylację. Jest to szczególnie ważne, jeśli Twoja lodówka jest modelem wolnostojącym, który nie jest przeznaczony do integracji.

Większość minilodówek jest zaprojektowana głębiej niż zwykłe szafki, dlatego będziesz musiał umieścić je wystarczająco dużo, aby móc całkowicie otworzyć drzwi.

Ale możesz również kupić te, które są specjalnie zaprojektowane, aby oferować mniejszą głębokość, aby zmieściły się w Twoich szafkach kuchennych. Pamiętaj jednak, że te modele mogą być nieco droższe.

Metoda #6. Za drzwiami szafy

Możesz również otrzymać model zintegrowany za drzwiami szafki kuchennej. Ten typ jest szczególnie przeznaczony do ukrycia w szafce. Jego izolacja i wentylacja są wzmocnione, aby nie nagrzewało się zbytnio.

Metoda #7. Połóż się pod okapem blatu

Innym świetnym miejscem do ukrycia lodówki na wino jest wyspa lub bar śniadaniowy, ponieważ ułatwi to dostęp do niej, gdy bawisz się z przyjaciółmi. Niektóre lodówki na wino są wyposażone w szklane drzwi, dzięki czemu nie będą one schowane w taki sam sposób, jak zintegrowane urządzenia.

Ale możesz przemycić to pod krawędź blatu, żeby nie było to tak oczywiste. W ten sposób będzie zarówno przystępny, jak i schludny. Możesz go nawet schować lub schować za stołkiem barowym.

Metoda #8. Dopasowanie kolorów

Możesz dopasować kolorystykę lodówki i szafek oraz ich uchwytów, aby uzyskać jednolity wygląd. To z kolei zapewni schludny schemat, który będzie płynął bez rażących kontrastów.

W dzisiejszych czasach możesz wybierać spośród różnych odcieni i kolorów lodówek. Więc kupując minilodówkę, wybierz tę, która będzie pasować do drzwi twoich szafek.

To okładka!

Z jakiegokolwiek powodu, dla którego chcesz wiedzieć, jak ukryć mini lodówkę w swoim pokoju, wszystkie powyższe metody z pewnością dobrze ją zamaskują. Wybierz ten, który będzie pasował do wystroju Twojego pokoju.