Jak strzyc włosy do darowizny? 4 proste wskazówki!

Chcesz strzyc włosy w celach darowizn i zastanawiasz się, jak strzyc włosy do darowizny? Ten artykuł dotyczy tego wszystkiego; po prostu przeczytaj to uważnie. Darowizny włosów są przetwarzane przez kilka firm w celu wykonania przedłużeń dla osób, które ich potrzebują.

Ludzie noszą swoje włosy i przyczyniają się do wielu czynników. Obejmują one również osobiste motywy, podczas gdy wiele osób po prostu chciałoby skorzystać z mniej szczęśliwych osób.

Jak strzyc włosy do darowizny? 4 proste wskazówki!

Bez względu na powód, oddanie włosów może być prostą procedurą wymagającą zaledwie kilku eksperymentów. Jednak oddanie włosów dzieciom i młodym dorosłym cierpiącym na łysienie to niezwykłe uczucie.

Minimalna długość włosów, która może oznaczać

Maksymalna i minimalna długość włosów, które musisz oddać, zależy od salonu, ale najniższa długość jaką odkryliśmy to 8 cali, a maksymalna długość zaobserwowaliśmy około 12 cali. Oczywiście nie ma ograniczeń co do objętości kucyka lub bułki, która jest dostarczana. Możesz więc przekazać swoje włosy, jeśli masz 8 cali długich włosów.

Wskazówki dotyczące obcinania włosów do darowizny

Szukasz sposobu na przycięcie włosów do darowizny? Oto kilka wskazówek, które pomogą Ci je wyciąć w celach darowizn. Jak więc ściąć włosy do darowizny?

#1. Wymagania dotyczące włosów

Zanim przejdziesz do fryzjera, aby obciąć włosy, pamiętaj, że musisz spełnić wytyczne dotyczące darowizny. Natomiast wymagania dotyczące dawstwa włosów różnią się znacznie i zależą od podkładu.

Aby przekazać włosy, pamiętaj o kryteriach darowizny. . Większość firm chce, aby włosy o długości 12 cali lub więcej tuż poniżej kucyka mogły sobie z nimi poradzić. Żadna organizacja nie przyjmuje darowizn na włosy, jeśli masz włosy farbowane.

Jeśli chcesz przekazać swoje włosy, musisz albo wyrosnąć z farbowanych włosów i nigdy ich nie farbować. Należy podkreślić, że siwe włosy są dopuszczalne. A jeśli Ty i Twój fryzjer zdecydowaliście o długości strzyżenia, użyjcie miary, aby upewnić się, że oddawane włosy spełniają wymagane kryteria długości.

Dla dokładnej oceny należy wyprostować falowane włosy. Według większości organizacji charytatywnych ofiarowane włosy powinny być owinięte w kucyk lub warkocz i mocno spięte gumkami na obu końcach. Niedozwolone są niechlujne i szorstkie włosy lub ścinki podłóg.

#2. Czyste i suche włosy

Następnym krokiem jest usunięcie włosów podczas wyboru miejsca, w którym chcesz je przekazać! Sprawdź, czy twoje włosy wydają się być bardzo umyte przed strzyżeniem, i zleć przycięcie wyszkolonemu fryzjerowi; nigdy nie rób niczego samemu.

W przeciwnym razie Twoje włosy zostaną z powrotem wplecione w warkocz przez fryzjera. Upewnij się, że opaska zabezpieczająca włosy jest wystarczająco ciasna, aby chronić włosy przed wypadaniem po przycięciu. Twój fryzjer następnie przytnie Twoje włosy nieco powyżej opaski.

Pozwól swoim włosom wyschnąć przed owinięciem ich, aby przekazać je wybranej organizacji charytatywnej. Grzyby mogą zacząć tworzyć się po spakowaniu fryzury, jeśli nie jest całkowicie wysuszona, przez co jest bezużyteczna. Gdybym był tobą, wiesz, jak oddać swoje włosy.

#3. Cięcie i przekrój

Przed oddaniem włosów organizacja charytatywna zwykle prosi o podzielenie ich na cztery do sześciu węzłów. Wskazane jest najpierw dzielenie włosów wzdłuż środka, potem z tyłu oka i części na czczo z mocną opaską.

Istnieje zbyt wiele różnic długości, jeśli nie podzielisz włosów na ćwiartki. Ciasna opaska do włosów, aby każdy obszar był schludny, czysty i uporządkowany.

Ta metoda może wydawać się dość prosta do samodzielnego wykonania, ale zamiast tego dobrze jest skonsultować się z fryzjerem. Potrzebujesz kogoś, kto prowadzi sekcję i ścina włosy ostrożnie, tak jakbyś mógł oddać tylko 12 cali włosów; nie ma szans na ich podlewanie.

#4. Pakiety

Po przycięciu i strzyżeniu włosów dobrze jest przenieść je do wyznaczonego centrum charytatywnego. Większość organizacji akceptuje tylko przezroczystą torbę do pakowania z zamkiem błyskawicznym. Przed przekazaniem darowizny nigdy nie zapomnij sprawdzić kryteriów darowizny na stronie internetowej. Niezależnie od tego, czy nie masz pewności, którą organizację charytatywną wesprzeć, rozważ peruki dla dzieci, loki miłości lub peruki, które przekazujemy, i wiele innych centrów organizacji.

Wybieranie organizacji

Często mylące jest to, że firmy oferujące peruki produkują przedłużenia dla młodych ludzi lub rodzin, które cierpią z powodu chemioterapii. Może tak nie być. Kilka organizacji charytatywnych tworzy głównie peruki dla osób cierpiących na nieodwracalne łysienie, takie jak zapalenie skóry, choroba, w której układ odpornościowy organizmu błędnie atakuje komórki włosowe. Za każdym razem, gdy przekazujesz swoje włosy, przeprowadź dokładne badanie organizacji charytatywnej, której chcesz przekazać. Abyś mógł Cię poprowadzić, przeczytaj o organizacjach darczyńców włosów i o tym, jak oddawać włosy.

Wniosek

Mamy nadzieję, że dzięki temu artykułowi wszyscy zrozumiecie, jak strzyc włosy do darowizny. Hair Charity to prosty proces. Przed oddaniem włosów upewnij się, że możesz oddać i jaki jest całkowity wymóg oddania włosów. Możesz przekazać swoje włosy osobom bez ostrzy, które cierpią na mieszki włosowe z powodu zaburzeń hormonalnych. W kolejnych artykułach o darowiznach sprawdź, ile istnień ludzkich uratuje oddanie narządów i jak zbudować skrzynkę na dawstwo odzieży. Dziękuję za Twój czas!