Jak sprawić, by włosy były puszyste za pomocą suszarki? 7-etapowy proces zmieniający życie!

Jak sprawić, by włosy były puszyste za pomocą suszarki? Masz dość puszących się, matowych włosów? Nie martw się, ponieważ zebraliśmy około siedmiu kroków i wskazówek, jak zwiększyć objętość włosów. Dzięki temu możesz przyciągnąć uwagę wszystkich i stać się bardziej pewnym siebie.

Niektórzy mogą powiedzieć, że korzystanie z suszarki jest łatwe, ale wszyscy powinni wiedzieć, że aby osiągnąć swój cel, potrzebna jest ostrożna technika, taka jak ochrona włosów przed uszkodzeniem przez ciepło oraz uzyskanie odpowiedniego połysku i objętości. Jeśli przyjdziesz i przyjrzysz się temu, kroki mogą być przytłaczające i czasami trudno jest wykonać je online. Ale jesteśmy tutaj, aby Cię poprowadzić, więc czytaj dalej!

Jak sprawić

Kroki przygotowania i stylizacji włosów

Jak sprawić, by włosy były puszyste za pomocą suszarki? Zanim będziemy chcieli ułożyć włosy, musimy je odpowiednio umyć i odpowiednio przygotować. Dlatego ten samouczek będzie zawierał trzy etapy: mycie, przygotowanie i suszenie. Na co więc czekamy? Zacznijmy!

Mycie włosów

To, co chcesz najpierw zrobić, to dokładnie umyć włosy. Proces ten jest niezbędny do usunięcia brudu, zapachu i zanieczyszczeń oraz odświeżenia skóry głowy z powodu potu lub dymu, z jakim się dzisiaj styka. Ponadto utrzymuje zimną głowę i zdrowe włosy. W ten sposób wyglądałby na mniej puszysty i suchy.

Krok 1. Nałóż szampon i odżywkę

Najpierw zwilż włosy i nałóż chemikalia, których wymagają twoje włosy. Na przykład istnieją różne rodzaje szamponów, które mają różne cele. Jeśli masz przetłuszczające się włosy, są na to szampony. Istnieją nawet szampony, które mogą usunąć i zabić wszy!

Następnie zmyj wszystkie produkty z włosów i skóry głowy, aby uniknąć łupieżu. Następnie należy nałożyć odżywkę, która chroni włosy przed wysoką temperaturą i innymi czynnikami środowiskowymi. Aby uzyskać zauważalne rezultaty, możesz użyć zimnej wody do uszczelnienia odżywki.

Krok 2. Osusz ręcznikiem

Ten krok ułatwi późniejszą część dotyczącą suszenia. Możesz również owinąć włosy innym ręcznikiem podczas przebierania się w ubranie. Pamiętaj, aby nie pocierać go, ponieważ spowoduje puszenie się włosów. Delikatnie go wklepując, usuniesz nadmiar wilgoci.

Krok 3. Zastosuj piankę zwiększającą objętość

Ten produkt nie jest typowym musem, który je się na deser. Pianka do włosów ma piankową konsystencję, która zapewnia utrwalenie i wyrazistość każdego pasma włosów. Dodatkowo chroni włosy i reguluje niekontrolowane loki. Użyj pianki zwiększającej objętość, która nie zawiera alkoholu.

Przygotowywanie włosów

Mycie włosów można również traktować jako część preparatu przed ich stylizacją. Ale w tym segmencie skupimy się na stosowaniu większej liczby produktów, które mogą zapobiegać uszkodzeniom cieplnym i dzielić włosy na sekcje w celu ciągłej stylizacji. Więc czytaj dalej!

Krok 1. Zastosuj środek termoochronny

Suszarki emitują również promieniowanie podczas stylizacji włosów, a uzyskanie określonego wyglądu zwykle zajmuje godzinę. Dlatego najlepiej byłoby wprowadzić do włosów kolejną warstwę ochronną. Możesz wybrać dowolny produkt, o ile jest niezawodny. Upewnij się, że masz wszystkie strony, w tym te pokryte innymi pasmami, ale nadal odbieraj ciepło.

Krok 2. Podziel włosy na sekcje

Ten krok zapewnia równomierne wysuszenie wszystkich włosów, przyczyniając się do zwiększenia ich objętości. Zacznij od uzyskania części górnych włosów i użyj dużej spinki lub gumki, aby mocno i całkowicie zabezpieczyć pasma. Kontynuuj dzielenie włosów od góry do dołu i upewnij się, że wszystkie pasma są związane.

Jednak pozostaw dolną część włosów niezwiązany, ponieważ najpierw je wysuszymy.

Susz włosy suszarką

W tej części dowiesz się, jak sprawić, by włosy były puszyste za pomocą suszarki. Wszystkie te wcześniejsze preparaty przyczynią się do zwiększenia objętości i zmniejszenia puszenia się włosów, w których możemy powiedzieć, że osiągnęliśmy gładki wygląd. Oto kroki, jak to zrobić:

Krok 1. Zacznij od małego ciepła

Nie chcemy narażać naszych włosów od razu na działanie ekstremalnych temperatur, ponieważ chcemy być jak najdelikatniejsi. Ponadto cieplejsze ciepło uszkodzi włosy i usunie z nich całą wilgoć, powodując, że będą wyglądać na suche i puszące się. Jeśli to możliwe, wybierz najniższe ustawienie. Oto jak używać suszarki do włosów bez uszkadzania włosów.

Jeśli jednak najniższa temperatura jest nieskuteczna, możesz dostosować ją do następnej. W tym momencie twoje włosy powinny być suche ze względu na wcześniejsze przygotowania. W ten sposób suszarka będzie służyć tylko jako narzędzie do stylizacji.

Krok 2. Rozpocznij stylizację

Najpierw chwyć mały fragment z dolnej części włosów. Owiń końce w okrągłą szczoteczkę i zacznij skręcać do końca, jednocześnie susząc. Nie owijaj go do końca, ponieważ później może być trudno usunąć włosy ze szczotki.

Kontynuuj ten proces, a wszystkie podzielone części twoich włosów.

Następnie wykonaj szybki proces suszenia suszarką na wszystkie strony włosów, aby zapewnić cieplejszą temperaturę. Na koniec umieść suszarkę z przodu i wydmuchaj włosy do góry iz powrotem do twarzy. Z drugiej strony, oto artykuł o tym, jak wysuszyć włosy, aby wyglądało na to, że poszedłeś do salonu.

Zawijanie

A oto jak sprawić, by włosy były puszyste za pomocą suszarki. Musisz być podekscytowany tym, jak wyglądał ten wygląd, jakbyś właśnie wrócił z salonu. Poza tym możesz również wyprostować i zakręcić włosy suszarką, więc może spodoba Ci się ten artykuł, który dla Ciebie przygotowaliśmy; Jak kręcić włosy suszarką. Mamy nadzieję, że dzisiaj czegoś się od nas nauczyłaś, zwłaszcza jeśli chodzi o pielęgnację i stylizację włosów.