Jak puchnąć poduszki w suszarce? 2 proste kroki!

Chcesz wiedzieć, jak puchnąć poduszki w suszarce? Można to zrobić w dwóch krokach: najpierw sprawdź etykietę poduszki i włóż poduszki do suszarki. Należy ściśle przestrzegać instrukcji producenta. Następnie włóż kilka piłeczek tenisowych do suszarki obok poduszki.

Dzięki temu pomagasz rozbijać grudki i przywracasz puszystość spłaszczonej poduszki.

Jak puchnąć poduszki w suszarce? 2 proste kroki!

Naucz się tych dwóch kroków jako najlepszego sposobu korzystania z suszarki w puchowych poduszkach. Różni się znacznie między wygodną i napowietrzoną poduszką a grudkowatą lub płaską poduszką. Przywróć strukturę poduszki i uzyskaj komfort snu.

Kroki, jak puchnąć poduszki w suszarce

Zastanawiasz się, jak puchnąć poduszki w suszarce? Oto dwa kroki wymienione w puchowych poduszkach w suszarce:

Krok 1. Sprawdzanie etykiety poduszki

Sprawdzenie etykiety poduszki jest niezbędne przed włożeniem poduszki do suszarki. Nie wszystkie materiały na poduszki pozostają w suszarce. Ciepło uszkadza również zawartość poduszki i deformuje ją. Co więcej, niektóre poduszki sugerują suszenie w suszarce bębnowej lub najniższą formę wiązania. Pamiętaj jednak, że nie wszystkie materiały są w stanie wytrzymać wysokie temperatury przez krótki czas. Nigdy nie pomijaj metki znajdującej się na poduszce, zanim włożysz ją całkowicie do suszarki.

Krok #2. Ustawianie suszarki

Dowiedz się, czy dobrze jest umieścić poduszkę w suszarce. Należy dokładnie zapoznać się z instrukcjami producenta. Dodaj kilka piłek tenisowych do suszarki obok poduszki. Zrób to, aby przywrócić puszystość poduszki lub wstrząsnąć grudkami poduszki. Umieść poduszkę cokolwiek przywiązane do niej, aby odpowiednio rozmieścić grudki, aby poduszka była puszysta. Użyj ubrań lub skarpetek rurkowych, które mogą uderzyć w poduszkę. Ruch wnętrza spowoduje również przepływ powietrza w nim. W tym sensie wybierz zalecane ustawienia, w tym czas umieszczania poduszki w suszarce. Niektóre poduszki mogą schnąć w suszarce bębnowej poniżej trzydziestu minut. Dostosuj ustawienie czasu, jeśli uważasz, że poduszka wymaga więcej powietrza.

Zmiń poduszki ręką

Nie martw się, jeśli nie masz suszarki, ponieważ nadal możesz puchnąć poduszki. Wciąż można wrócić z puszystą poduszką. Ręcznie wprowadź powietrze do poduszki, jednocześnie rozbijając grudki dłonią. Nie ma potrzeby używania w tym celu siły. Naśladuj grę na akordeonie, gdy chwytasz te dwa końce poduszki. Wciskaj je do środka i na zewnątrz tak szybko, aby napowietrzały wnętrze. Daj grupom kilka ciosów i ciosów, pozwalając odejść frustracji.

Ściśnij poduszki i potrząśnij nimi

Ściskanie poduszek i potrząsanie nimi nie tylko rozbija te grudki. Pomogą nawet całkowicie wyschnąć poduszce. Wilgoć może sklejać nadzienie, zwłaszcza pióra i puch. Ściśnij poduszkę, a następnie potrząśnij obiema stronami. Poczekaj, aż się poczują, a potem znów wyglądaj tak puszysto.

Czasy wymiany poduszek

Jeśli już puchniesz poduszkę, ale nie przywraca ona jej formy i loftu, może dobrze jest wymienić ją na nową. Kup trochę nowego farszu. Poduszki nie mogą być uszyte na płasko i nie mogą być grudkowate, w przeciwnym razie nie będą wygodne i nie będą stanowić podparcia. Będzie to zależeć od materiału używanego do wymiany poduszek co kilka lat, na przykład po 4 do 6. Postępuj zgodnie z zalecaną praktyką, aby uniknąć używania poduszek z nagromadzonymi alergenami i patogenami. Niektóre testy będą musiały zostać wykonane, zanim ostatecznie wymienisz poduszkę. Sprawdź również poduszkę pod kątem ewentualnych grudek i wgnieceń. Jeśli nie znikną po spulchnieniu poduszki, możesz ją złożyć, aby zobaczyć, czy znowu wyskoczy. Ale jeśli obudzisz się z tymi bolącymi mięśniami, to sygnał, że potrzebna jest nowa poduszka lub wypełnienie. Dowiedz się, jak często powinieneś wymieniać poduszki.

Inny sposób, aby poduszka była puszysta

Oprócz posiekania poduszki ręką lub wyrzucenia jej na suszarkę, najlepiej zastosować jedną sztuczkę. Dzięki tej metodzie pozostanie bez grudek i napowietrzone. Pozwól naturze zrobić za Ciebie spulchnienie poduszki, ponieważ nie będzie to wymagało od Ciebie żadnego wysiłku. Po prostu pozwól poduszce wywietrzyć się na zewnątrz przez kilka godzin w słonecznej porze roku. Ten właściwy przepływ powietrza pomaga wysuszyć poduszki i zapobiega ich zbijaniu. Ta technika pomaga również dezodoryzować i odświeżać poduszkę. Nawet światło słoneczne dezynfekuje poduszkę, co może być bardzo pomocne, ponieważ jest to szczególnie ważne, jeśli nie można było wyprać jej materiału.

To okładka!

Teraz nauczysz się puchnąć poduszki w suszarce w dwóch krokach, aby najpierw to sprawdzić, a następnie ustawić suszarkę. Możesz postępować zgodnie z instrukcjami producenta, o ile masz już sygnał startowy. Opanuj również spulchnianie poduszek za pomocą dłoni. Ściskaj i potrząsaj poduszkami, ile chcesz. Wybierz, czy chcesz suszyć w suszarce bębnowej, czy ustawić niską temperaturę poniżej trzydziestu minut. Włóż do poduszki kilka piłeczek tenisowych, które napowietrzą poduszkę i ugniataj te grudki. Dzięki temu nie ma problemu z puszeniem się poduszek w suszarce! Pomocne może być przeczytanie o tym, jak szybko suszyć ubrania bez suszarki i jak obkurczać dżinsy bez suszarki.