Jak przygotować zwierzęta do zwalczania szkodników: 5 wskazówek

Podstawowym kluczem do wiedzy, jak przygotować zwierzęta do zwalczania szkodników, jest wcześniejsze przygotowanie się przed usługą zwalczania szkodników w domu. Chociaż zwierzęta nie są tak poważnie dotknięte, dobrze jest wiedzieć, że środki zwalczania szkodników mogą w pewnym stopniu im zaszkodzić.

Dlatego musisz znaleźć przyjazne zwierzętom usługi zwalczania szkodników, które mogą zapewnić bezpieczeństwo Twoim zwierzętom.

Jak przygotować zwierzęta do zwalczania szkodników: 5 wskazówek

Przyjazny dla zwierząt środek zwalczający szkodniki

Zwierzęta takie jak zwierzęta domowe mogą sprawić, że dom będzie piękny i kompletny, ponieważ dla niektórych zwierzęta domowe są częścią rodziny. Dlatego posiadanie wzorowej usługi zwalczania szkodników jest koniecznością, aby zapewnić im bezpieczeństwo.

Wiele metod zwalczania szkodników oferuje usługi zarządzania problemami zdrowotnymi i usługi przyjazne zwierzętom.

5 wskazówek, jak chronić zwierzęta i chronić je przed szkodnikami

Jako właściciel zwierzaka możesz się zastanawiać, jak zapewnić swoim ukochanym, dużym lub małym przyjaciołom, bezpieczeństwo w dniu zwalczania szkodników. Oto kilka podstawowych rzeczy, które należy zrobić, aby zapewnić im bezpieczeństwo.

1. Poinformuj tępicieli

Plaga szkodników może być frustrująca i wyczerpująca. Czasami chęć ich natychmiastowego wytarcia sprawia, że ​​zapominasz wspomnieć tępicielom o swoich przyjaznych dla człowieka zwierzętach w domu.

Wcześniej powinieneś porozmawiać ze swoim specjalistą od zwalczania szkodników o swoich zwierzętach i ich rodzajach, aby podjąć dla nich specjalne środki ostrożności.

2. Przenieś swoje zwierzęta w bezpieczniejsze miejsce

Jako najlepsi przyjaciele człowieka, zwierzaki będą ciekawe tego, co się wydarzy, i jak małe dzieci lubią poznawać nowe zapachy i dźwięki w domu. Upewnij się, że przenosisz swoje zwierzęta w bezpieczniejsze miejsce, wystarczająco daleko od materiałów do zwalczania szkodników.

3. Nie zapomnij o swoich rybich i pierzastych zwierzakach

Zwierzęta domowe, takie jak ptaki, gady i ryby, mogą wymagać specjalnego przygotowania do zabiegów zwalczania szkodników w pomieszczeniach dla szkodników, takich jak pluskwy, pchły i termity. Aby zapobiec unoszącej się w powietrzu mgle, kropelkom lub wszelkim rozpryskom, możesz użyć ręcznika lub koca, aby przykryć ich klatki i zbiorniki, lub możesz również umieścić je przynajmniej niezbyt blisko domu.

4. Usuń ich rzeczy

Właściciele zwierząt, zwłaszcza miłośnicy psów, lubią kupować przedmioty osobiste dla swoich pupili, aby wyglądały bardziej uroczo. Pamiętaj, aby usunąć pojemniki z jedzeniem i wodą, zabawki i pościel dla zwierząt domowych (tutaj jest wskazówka, jak myć legowisko dla zwierząt) przed dniem zwalczania szkodników, aby uniknąć zanieczyszczenia szkodliwymi chemikaliami lub sprayami.

5. Zrób plan na jeden dzień

Plan jednodniowy może być dobrym pomysłem, aby trzymać zwierzęta z daleka, zwłaszcza psy (tutaj jest przyjazny przewodnik na temat tego, jak długo psy mogą wejść do środka po zwalczaniu szkodników) i koty, od obszarów domu za pomocą chemicznych sprayów. Możesz zapytać techników zajmujących się zwalczaniem szkodników, ile czasu zajmie chemikaliom osadzanie się w środku i kiedy najlepiej jest, aby zwierzęta wróciły.

6 środków ostrożności, aby chronić swoje zwierzęta

Możesz myśleć jak właściciel zwierzęcia, czy zwalczanie szkodników może być bezpieczne dla twoich zwierząt. W dziedzinie zwalczania szkodników istnieją usługi kontroli szkodników, które zapewniają bezpieczną i skuteczną kontrolę szkodników, które można stosować w domu ze zwierzętami, ale musisz podjąć pewne środki ostrożności:

Krok 1. Podczas gdy Twoi specjaliści od zwalczania szkodników przeprowadzają zabiegi zwalczania szkodników w domu, musisz trzymać swoje zwierzęta w pozycji rozłożonej lub z dala od tego miejsca.

Krok 2. Przed zabiegiem usuń terraria z płazami, akwaria i klatki dla gadów, aby uniknąć zanieczyszczenia chemikaliami.

Krok 3. Przenieś karmę swojego zwierzaka w inne miejsce i upewnij się, że jest szczelnie zamknięty.

Krok 4. Nie pozwól im jeść resztek jedzenia, które znajdziesz po zabiegu.

Krok 5. Dobrze wykąp swoje futrzane dzieci.

Krok 6. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości, możesz je zgłosić swojemu technikowi ds. zwalczania szkodników, aby uzyskać jasność.

Czy zwalczanie szkodników może zaszkodzić twoim zwierzętom?

Jeśli zastanawiasz się, czy wszelkie zwalczanie szkodników może zaszkodzić twoim zwierzętom, zwłaszcza zwierzętom domowym, zabiegi zwalczania szkodników są korzystne, ale mogą zaszkodzić zwierzętom, jeśli nie są odpowiednio przechowywane lub używane. Głównie zwierzęta, takie jak psy i koty, są bardziej podatne na wchłanianie i połykanie pestycydów oraz wdychanie zapachu chemikaliów, jeśli tylko pozwolisz im pozostać w obszarze leczenia.

Jak długo po rozpyleniu pestycydów jest to bezpieczne dla zwierząt?

Po zabiegu zwalczania szkodników najlepiej pozostawić chemikalia w domu i pozostawić do wyschnięcia, zanim zwierzęta będą mogły chodzić po obszarach poddanych działaniu środka. W większości przypadków zwalczanie szkodników zajmuje około 30 minut do godziny w przypadku zabiegów na zewnątrz, podczas gdy zabiegi zwalczania szkodników wewnątrz zajmują 2-3 godziny.

Wniosek

Większość właścicieli domów zazwyczaj ma mniej pomysłów na przygotowanie zwierząt do zwalczania szkodników, ponieważ ich główna troska o bezpieczeństwo spada na małe dzieci i innych członków rodziny.

Właściwa wiedza i prawidłowe informacje mogą pomóc chronić Twoją rodzinę i zwierzęta przed możliwymi skutkami ubocznymi zwalczania szkodników.