Jak korzystać z poduszki Snoogle. 2 najlepsze sposoby

Chcesz wiedzieć, jak prawidłowo korzystać z poduszki Snoogle, i będzie to zależeć od tego, jak ją zmodyfikujesz, aby wspomagała sen lub służyła jako rekwizyt. Podobnie jak inne poduszki ciążowe, takie jak poduszka Boppy, możesz maksymalnie wykorzystać poduszkę Snoogle tylko wtedy, gdy używasz jej zgodnie z pozycją do spania.

Pamiętaj, że pozycje do spania, które możesz wykonywać podczas ciąży, będą ograniczone, ponieważ jesteś blisko porodu. Możesz używać poduszki Snoogle na różnych etapach, aby zapewnić ulgę i wsparcie. Gdy Twój brzuch i dziecko rosną, musisz znajdować się w wygodnej pozycji do spania, która jest również optymalna dla krążenia dziecka.

2 główne zastosowania poduszki Snoogle

Szukając sposobów wykorzystania poduszki Snoogle, prawdopodobnie natknąłeś się na różne terminy, jak wykorzystać wyjątkowy kształt produktu. Poniżej znajdują się wskazówki, jak używać poduszki Snoogle jako podpórki do snu i rekwizytu. Jednak zawsze możesz wykazać się kreatywnością dzięki temu produktowi Leachco i używać poduszki w wyjątkowy sposób, gdy ją składasz i skręcasz.

Do obsługi snu

Typowe sposoby, w jakie mamy używają poduszki Snoogle, to podstawa pleców i brzucha. Pierwsza z nich pomaga utrzymać szyję, kręgosłup, biodra i nogi w jednej linii, aby złagodzić ból pleców. Użyj górnej części, aby podeprzeć głowę, podczas gdy możesz użyć dolnej części poduszki między nogami.

Podstawowa pozycja brzucha jest nieco podobna, ponieważ zapewnia podparcie w górnej i dolnej części ciała. Większość matek używa tej pozycji do podtrzymywania brzucha podczas ciąży i po jej zakończeniu. Aby to osiągnąć, poduszka Snoogle dopasowuje się do kształtu szyi, bioder, nóg i brzucha.

Niektóre inne pozycje, które możesz zmodyfikować poduszkę Snoogle do spania, to podwojenie i odpoczynek w gniazdku. Podwojenie pomoże ci podnieść górną część ciała, aby złagodzić problemy z refluksem i zatorami. Jest również podobny do odpoczynku w gnieździe, w którym należy odpowiednio złożyć poduszkę i położyć część ciała, aby złagodzić sztywność i obrzęk.

Do podpierania

Poduszka Snoogle przyda się również po porodzie, ponieważ możesz ją zmodyfikować w kształt zwany wirem, wirowaniem, pączkiem deluxe, a nawet 2-uspokajająco dla Twojego maluszka. Możesz użyć pierwszych trzech pozycji, aby podeprzeć się i uniknąć bólu szyi i pleców, amortyzować górną i dolną część ciała lub dodać ją do pozycji siedzącej. Jednak podniesienie pomoże również podeprzeć dziecko do karmienia i złagodzić kaszel i problemy z oddychaniem.

Te pozycje są łatwe do osiągnięcia dzięki poduszce Snoogle, ponieważ jest ona bardzo elastyczna. Podobnie jak owinięcie jej do ciała, możesz również zwinąć poduszkę z powrotem, aby użyć jej jako wyściełanego podparcia do uniesienia ciała. A ponieważ jest miękki, będzie również bezpiecznym rekwizytem dla Twojego maluszka.

Co to jest poduszka Snoogle?

Poduszka Snoogle to ciążowa poduszka w kształcie litery C firmy Leachco, w której jeden koniec ma wąski haczyk, a drugi jest bardziej płaski i szerszy. Ze względu na swój wyjątkowy kształt można go używać przez cały okres ciąży. Możesz kontrolować jego elastyczność, aby łatwo podeprzeć głowę, szyję, brzuch, plecy i biodra. Jak już wcześniej przeczytałeś, możesz go również zmodyfikować jako rekwizyt dla siebie i swojego dziecka.

Po otrzymaniu poduszki Snoogle powinieneś znaleźć przewodnik, który pomoże Ci dowiedzieć się więcej o konkretnych kształtach i pozycjach, które możesz z nią zrobić. Chociaż możesz go używać jako podstawowej poduszki ciążowej w kształcie litery C, która całkowicie podpiera plecy, możesz również uzyskać pełne podparcie z przodu dzięki poduszce Snoogle. Możesz wykazać się kreatywnością w znalezieniu najwygodniejszej pozycji do spania, aby zmniejszyć napięcie w biodrach i utrzymać kręgosłup w jednej linii.

Wspomniane wcześniej pozycje są osiągalne w poduszce Snoogle niż w innych poduszkach, ponieważ wykorzystuje nie zbrylający się polyfill, który szybko się kompresuje. Zapewnia również wysoki loft, który wyjątkowo dopasowuje się do kształtu ciała. Co więcej, pamiętaj, że poduszka Snoogle ma wysokie loft na wąskim końcu, ale ma również zwężającą się część, dzięki czemu możesz ją modyfikować zgodnie z rozmiarem ciała i pożądaną pozycją.

Jak czyścić poduszkę Snoogle

Czyszczenie i pielęgnacja poduszki Snoogle jest prosta, a poszewkę można prać w pralce zgodnie ze wskazówkami na etykiecie. Nie zaleca się jednak umieszczania samej poduszki w pralce, ponieważ może to spowodować uszkodzenie produktu. Z drugiej strony, możesz zachować puszystość poduszki Snoogle w suszarce, pod warunkiem, że postępujesz zgodnie ze wskazówkami.

Wniosek

Unikalny kształt produktu Leachco Snoogle sprawia, że ​​jest to jeden z najbardziej wszechstronnych produktów na ciążę i połog. Jak już przeczytałeś, wiedza o tym, jak korzystać z poduszki Snoogle, jest nieco nieograniczona dzięki jej elastycznemu kształtowi. Możesz go użyć do owinięcia wokół ciała, aby złagodzić ból ciała i zapewnić prostą pozycję do snu.

Jednocześnie możesz skręcać i składać poduszkę, aby tworzyć inne kształty i używać ich jako rekwizytu. Oprócz wspierania całego ciała lub określonych obszarów ciała, możesz także złagodzić ciśnienie, sztywność, refluks i problemy z oddychaniem, wspierając się za pomocą Snoogle. Może nawet wspierać Twoje dziecko podczas wykonywania innych czynności.