Jak czyścić kulki do suszenia wełny? Przeczytaj te niesamowite fakty!

Jak czyścić kulki suszarki do wełny? Wynika to z dwóch metod prania ręcznego przy użyciu środka dezynfekującego lub roztworu mydła i czyszczenia kulek pralki wełnianej suszarki.

Od Ciebie zależy, który z nich jest skuteczny i łatwy do wypróbowania. Pamiętaj, że konieczne jest naładowanie lub wyczyszczenie tych kulek do suszenia wełny. Przeprowadzaj czyszczenie raz na tydzień lub dwa tygodnie. Poznaj właściwy system czyszczenia i polegaj na nim podczas sesji prania.

Jak czyścić kulki do suszenia wełny? Przeczytaj te niesamowite fakty!

W jakiś sposób niektóre znaki mogą powiedzieć, czy kulki do suszenia wełny wymagają czyszczenia. Sprawdź je, czy działają dobrze, aby służyły jak najlepiej. Naładuj je przez czyszczenie, ale wymień je, jeśli uważasz, że to nie jest właściwe rozwiązanie i jeśli uważasz, że nie są cenne w użyciu. Moi przyjaciele, jest więcej rzeczy, o których powinniście wiedzieć, więc bez zbędnych ceregieli zacznijmy!

Jak czyścić kulki do suszenia wełny: metoda prania w pralce

Ta technika czyszczenia kul suszarki do wełny wymaga zabrania kulki suszarki do wełny. Po drugie, weź golarkę do swetra lub brzytwę, która usuwa kłaczki. Przesuwaj golarką wokół kulek suszarki, aby wyeliminować meszek. Po usunięciu kłaczków wrzuć je do pralki. Ustaw pralkę w ustawieniu z wysoką temperaturą. Pozwól, aby kulki suszarki do wełny dokładnie się w niej namoczyły. Umieść łagodny detergent na pralce.

Używaj pralki w delikatnym cyklu, który eliminuje zabrudzenia na powierzchni kul suszarki. Następnie załaduj kulki suszarki do wełny, aby wyschły w dużym ogniu. Chwyć suchy ręcznik, w którym toczą się kulki suszarki. Dodaj kilka kropli terapeutycznego olejku eterycznego, aby kulki suszące nabrały dobrego zapachu.

Jak czyścić kulki do suszenia wełny: Metoda prania ręcznego

Wyczyść kulki suszarki do wełny zgodnie z ręczną metodą prania. To tak, jakbyś wrzucał je do pralki. Zabierz kulkę suszarki do wełny. Chwyć trochę golarki do swetra lub brzytwy, aby wyeliminować kłaczki. Po usunięciu kłaczków umieść wannę z gorącą wodą. Umieść kulki suszarki w wannie z gorącą wodą. Pozwól im zanurzyć się w wodzie. Usuń powietrze z kulek suszarki, mocno je naciskając. Ściśnij je, aż bąbelki przestaną pękać. Następnie dodaj trochę łagodnego detergentu do wanny z gorącą wodą.

Dobrze to połącz. Ściskaj kulki suszarki, dzięki czemu staną się czyste. Namocz te kulki w czystej i gorącej wodzie, aby wyeliminować wodę z mydłem. Weź trochę suchych ręczników. Następnie pozwól kulkom suszarki toczyć się w nim. Następnie dodaj kilka kropli organicznego i terapeutycznego olejku eterycznego. W ten sposób kulki suszarki osiągną dobry zapach.

Kulki lub arkusze do suszenia wełny

Zawsze lepiej mieć kule do suszenia wełny, ponieważ są przyjazne dla środowiska. Nie zawierają toksycznych chemikaliów, co oznacza, że ​​są czysto organiczne. Ponadto zmiękczają materiały, oszczędzając do dwudziestu pięciu procent energii. Ale prześcieradła do suszenia powodują tylko choroby skóry lub alergie, takie jak egzema.

Typy kulek do suszenia wełny do kupienia

Wykorzystaj tylko sto procent kulek do suszenia wełny organicznej. W ten sposób osiągniesz lepsze wyniki. Nigdy nie wybieraj niedrogich alternatyw, takich jak kulki do suszenia wełny z poliestrem lub tworzywem sztucznym.

Czas wymagany do wymiany piłek do suszenia wełny

Kulki do suszenia wełny mają tendencję do dłuższej żywotności w porównaniu do alternatywnych kulek do suszenia. Zużycie suszarki do wełny wzrosło do około 1000 wsadów. Nie ma po nim ani jednego uszkodzenia. Zmień kulkę suszarki do wełny po całkowitym zużyciu. Kulki do suszenia wełny mogą trwać od dwóch do czterech lat lub dłużej. Będzie to zależeć od sposobu, w jaki go użyjesz.

Znaczenie ładowania przez czyszczenie kulek do suszenia wełny

Naładuj kulki suszarki do wełny, czyszcząc je, aby zmniejszyć stres. Jeśli będziesz nadmiernie obciążać te kulki bez regularnego czyszczenia, mogą tylko stracić swój potencjał wysychania. Później stają się mniej chłonne. Ponadto nie suszą wsadu prania. Dlatego myj je, a następnie czyść raz w tygodniu lub po dwóch tygodniach. Postępuj zgodnie z odpowiednim systemem czyszczenia. Ale oczywiście zależy to od sesji prania.

Oznaki, że kulki do suszenia wełny wymagają czyszczenia

W końcu nadszedł czas, aby wyczyścić lub naładować kulki suszarki do wełny, gdy zaczną wydawać się szorstkie. Jeśli nie jest to widoczne, sprawdź, czy nadal działają dobrze, zgodnie ze swoim przeznaczeniem. Jeśli suszarka zaczyna się pogarszać, należy rozważyć proces jej ponownego ładowania. Jeśli nie ładują się podczas czyszczenia, ich wymiana jest jeszcze bardziej niezbędna, ponieważ nie spełniają już swojego celu.

Właściwy sposób używania kulek do suszenia wełny

Kulki suszące okazały się proste w użyciu. Po umieszczeniu ich na suszarce zapewniają odstępy między tymi ubraniami. Przechodzi w nim wtedy gorące powietrze. Pochłaniają nawet wilgoć pochodzącą z ubrań, które przyspieszają proces suszenia. Dowiedz się, jak używać kulek do suszenia wełny.

To okładka!

Teraz dowiesz się, jak czyścić kulki suszarki do wełny, ponieważ ich wymiana nie jest jeszcze możliwa. Czyszczenie może ożywić potencjał suszących kulek. Upuść te kulki suszarki na sekcję suszącą i poczekaj, aż czas suszenia zostanie dość skrócony. Wiedz, że kulki do suszenia wełny wytrzymują około tysiąca ładunków. Tak więc postępuj zgodnie z dwiema metodami wymienionymi w czyszczeniu kulek do suszenia wełny! Możesz również zainteresować się tym, jak wyczyścić gumę z suszarki i jak czyścić suszarkę LG.