Jak czyścić filtr do suszarki do włosów Revlon One-Step? 4 proste kroki!

Suszarka Revlon One-Step stała się jedną z najlepszych suszarek, ale jedynym problemem, jaki napotykają użytkownicy, jest sposób czyszczenia jednoetapowego filtra suszarki do włosów Revlon? Możemy rozwiązać tę zagmatwaną sytuację za pomocą niektórych akcesoriów, takich jak nożyczki, detergenty, pędzle i ściereczki.

Powodem popularności suszarki Revlon jest to, że oferuje ona zarówno suszarkę nadmuchową, jak i okrągłą szczotkę w jednym, więc można powiedzieć, że jest to suszarka dwa w jednym.

Czasami możemy czuć, że nasza suszarka nie jest już wystarczająco dobra. Wydaje się uszkodzony i słaby, ale tak nie jest. Od czasu do czasu trzeba go czyścić. Brud, zanieczyszczenia, a nawet nasze włosy mogą spowolnić działanie. Czyszczenie filtra naszej suszarki to oszczędność naszych pieniędzy. Ale jak? Gdy nie przywiązujemy dużej wagi do czyszczenia suszarek, będziemy musieli kupić nową, ponieważ poprzednia się zatkała. Zanim przejdziemy przez tę kłopotliwą sytuację, spróbujmy znaleźć lepsze rozwiązanie: jak wyczyścić jednoetapowy filtr suszarki do włosów Revlon.

Kroki czyszczenia jednoetapowego filtra do suszarki do włosów Revlon

To oczywiste. Nikt nie chce, aby świeżo obmyte czyste włosy zostały zabrudzone brudem. Lepiej go wyczyścić przed użyciem. Możemy również wykonać poniższe czynności, aby wyczyścić narzędzia, takie jak pędzle, podwójne gniazda i inne gorące narzędzia. Oto kroki, jak wyczyścić jednoetapowy filtr suszarki do włosów Revlon:

Krok 1. Zbieranie akcesoriów

Przede wszystkim będziemy potrzebować nożyczek, których używa się do obcinania wszystkich włosów zaplątanych w szczoteczkę. Detergent, którego użyjemy do dokładnego oczyszczenia filtra. Detergent miesza się z wodą. Szampon może być również używany ze względu na piękny zapach, ale ponieważ nie usuwa niektórych plam i tłuszczu, preferowany jest detergent. Trzecia to szczoteczka do zębów. Służy do czyszczenia szczotki suszarki. A ostatni to kawałek szmatki do wycierania wszystkich brudnych rzeczy z filtra.

Krok 2. Strzyżenie splątanych włosów

Przede wszystkim, zanim umyjemy suszarkę detergentem, będziemy musieli usunąć wszystkie włoski, które mają wpływ na działanie naszej suszarki. Czasami robimy to również rękami. Ale nie jest to wygodne, gdy mamy tam dużo włosów, a nie mamy wystarczająco dużo czasu, aby to naprawić. Wtedy lepiej użyć nożyczek. Kierunek do nas jest zarówno pionowy, jak i poziomy. Może być również używany do usuwania pozostałości z gniazd za pomocą końcówki nożycowej. Ten krok wymaga wiele uwagi i uwagi; w przeciwnym razie przez pomyłkę możemy odciąć włosie.

Krok 3. Szczotkowanie detergentem

Zmieszamy detergent w wodzie i rozpylimy go na szczotce filtra. Jeśli użyjemy tego płynu bezpośrednio na pędzel zamiast spryskiwania, to na pewno go zepsuje. Należy pamiętać, że jest to urządzenie elektryczne, dlatego należy z niego korzystać ostrożnie. Dlatego używaj sprayów zamiast moczyć.

Teraz nadszedł czas na rygorystyczne szczotkowanie. Szczoteczki do zębów są najlepsze do tego procesu ze względu na ich idealny rozmiar i położenie szczoteczki na górze. Rodzaj szczotki nie wpływa na jakość szczotki suszarki. Wyczyścimy włosie tak samo, jak wyrywamy z niego włoski. Pędzelek oczyści każde pasmo ze wszystkich stron, czyniąc je świeżym i nowym.

Mimo to, jeśli we włosiu pozostaną włoski, możemy ponownie użyć rąk i nożyczek. Ponieważ po nałożeniu detergentu na coś, brud i wszystko, co tam utknęło, staje się miękkie, więc łatwo je usunąć. Zauważymy, że pozostałości środka piorącego; tutaj nadszedł czas, aby użyć ręcznika lub szmatki do wytarcia, aby uchronić silnik przed zamoczeniem.

Krok 4. Używanie ręcznika do czyszczenia

Używanie wody bezpośrednio na dowolnym urządzeniu elektrycznym jest ryzykowne. Nigdy nie polecalibyśmy tego robić. Zawsze używaj do tego kawałka materiału lub wilgotnego ręcznika. Nie tylko wytrze, ale wyczyści wszystkie pozostałości brudu i detergentu, które tam pozostały, dając zupełnie nowy filtr do suszarki. Do suszenia beczki lepiej jest użyć niestrzępiącego się ręcznika. Po tym procesie suszarkę należy odstawić na jakiś czas, aby wyschła.

Kiedy czyścić?

Ponieważ znaleźliśmy rozwiązanie, jak wyczyścić jednoetapowy filtr suszarki do włosów Revlon, teraz dowiemy się, jak często powinniśmy powtarzać ten proces, aby działał idealnie. Zazwyczaj zaleca się czyszczenie gorących narzędzi do stylizacji dwa razy w miesiącu. Ale suszarka jest często używana, więc lepiej prać ją trzy razy w miesiącu. Dowiedz się również, jak czyścić filtr do suszarki do włosów.

To okładka!

Po przejściu wszystkich kroków, jak wyczyścić jednoetapowy filtr do włosów Revlon, przekonaliśmy się, że może się to wydawać dość wygodne, ale wymaga dużej ostrożności. Jeśli zignorujemy czyszczenie, to z kolei włoży wszystkie zanieczyszczenia do naszych włosów. Wykonaj wszystkie kroki omówione powyżej, aby mieć w rękach zupełnie nową suszarkę. Kliknij te linki, aby przeczytać powiązane artykuły; wiedzieć, jak czyścić filtr suszarki do włosów i jak czyścić suszarkę do włosów.