Ile kosztuje materac Helix: Przewodnik po najlepszych zakupach

Ci, którzy chcą wiedzieć, ile kosztuje materac Helix, mogą przygotować od 700 do 1500 USD. Porozmawiamy również o tym, czego można się spodziewać po różnych rodzajach łóżek Helix. Czy w ogóle są tego warte?

Mówiąc o cenach, oto najlepsze tanie materace piankowe do wypróbowania. Są przystępne cenowo bez wpływu na ogólną jakość.

Ile kosztuje materac Helix: Przewodnik po najlepszych zakupach

Ile kosztuje materac Helix?

Materace Helix są dostępne w różnych typach, ale można się spodziewać, że ich cena waha się od 700 do 1500 USD. Te punkty cenowe dotyczą Helix Sunset, Moonlight, Midnight, Dusk, Twilight i Dawn. Jednak materac Helix Plus kosztuje mniej niż 850 USD za cenę początkową.

Czy możesz sfinansować materac Helix?

Podobnie jak większość dużych marek materacy, Helix oferuje finansowanie, aby zakup materaca był jeszcze bardziej dostępny. Możesz wybrać między Klarna i Katapult, gdzie Klarna oferuje cztery nieoprocentowane raty, a Katapult umożliwia finansowanie, jeśli masz niskie wyniki FICO lub nie masz ich wcale. Złożenie wniosku o finansowanie materaca za pomocą dedykowanej strony w witrynie marki powinno być łatwe.

Czy materace Helix są w sprzedaży?

Możesz również zaoszczędzić więcej, kupując materac Helix podczas wyprzedaży Helix Sleep. Czasami będą mieli oferty nawet do 200 USD z bezpłatnymi dwiema alternatywnymi poduszkami Dream down, w zależności od kwoty zakupu. Musisz tylko sprawdzić odpowiednie kody promocyjne w różne święta, takie jak Święto Pracy.

Ewentualnie pisaliśmy o najlepszym czasie na zakup materaca. Ten artykuł pomoże Ci zaznaczyć w kalendarzu rabaty, gratisy i wyprzedaże, aby zaoszczędzić więcej przy zakupie nowego łóżka. Możesz spróbować odwiedzić stronę Helix Sleep w tych wyjątkowych terminach.

Czy są zniżki na materace Helix?

Oprócz specjalnych dni wyprzedaży Helix oferuje liczne zniżki dla różnych osób. Na przykład możesz otrzymać kod rabatowy, który pozwoli Ci zaoszczędzić 15% podczas kasy, jeśli jesteś w wojsku, ratownikiem lub nauczycielem. Po prostu kliknij kod i zaloguj się do VeifyPass.

Ponadto Helix nagradza polecenia, a na Amazon dostaniesz 50 USD. Wspaniałe jest to, że twój znajomy również otrzyma 125 USD zniżki na zakup, a Helix doda nawet dwie poduszki Dream Pillows za darmo.

Czy warto mieć materace Helix?

Materace Helix są tego warte, ponieważ są przystępne cenowo w stosunku do jakości, którą otrzymujesz. Pamiętaj, że większość nowych materacy na rynku kosztuje ponad 1000 USD, zwłaszcza jeśli kupujesz duże, takie jak łóżka typu queen-size i king-size. Co więcej, otrzymasz 100-nocny okres próbny z gwarancją od 10 do 15 lat i bezpłatną wysyłką dla wygody.

Zawsze fantastycznie jest widzieć wydłużone okresy gwarancji i nocną wersję próbną trwającą ponad miesiąc. Te cechy pokazują, że Helix ufa swoim produktom. A dzięki bezpłatnej dostawie możesz nawet więcej zaoszczędzić.

Czy materace Helix są sprzedawane w sklepach?

Materace Helix są dostępne w salonie marki i sklepie z materacami w Nowym Jorku. Helix ma również kilka salonów partnerskich w całych Stanach Zjednoczonych. Ale w chwili pisania tego tekstu Helix ogłosił, że ich salon jest obecnie zamknięty z powodu pandemii, aby zapewnić bezpieczeństwo pracownikom i klientom.

Załóżmy, że masz pytania dotyczące możliwej lokalizacji w pobliżu lub inne pytania dotyczące zakupów bezpośrednio ze strony internetowej Helix Sleep. W takim przypadku dotarcie do obsługi klienta firmy powinno być łatwe.

Ale z powodu pandemii i faktu, że materace Helix są wykonywane na zamówienie, możesz spodziewać się, że Twoje zamówienie zostanie wysłane dopiero po tygodniu lub dwóch od daty zamówienia.

Jak długo trwa łóżko spiralne?

Materace Helix objęte są 10-letnią gwarancją, natomiast Helix Plus i Helix Luxe dłuższą 15-letnią gwarancją. Te gwarancje dają wyobrażenie o oczekiwanej żywotności łóżka Helix do 10 lat lub dłużej. Nie musisz jednak czekać, aż materac osiągnie oczekiwaną żywotność, zanim rozważysz zakup nowego.

Na przykład zrozum, że średnia żywotność materaca wynosi od 5 do 10 lat. Mimo to możesz kupić nowy po 7 lub 8 roku, zwłaszcza gdy jest zdeformowany. Twoje użytkowanie będzie również odgrywać rolę w długowieczności Twojego łóżka, więc utrzymuj i pielęgnuj materac Helix.

Czy Helix to dobra marka?

Helix to dobra firma i są nawet wśród najlepszych marek materacy piankowych z pamięcią kształtu. Możesz znaleźć różne nagrody, które nazywają Helix Najlepszym ogólnym materacem, Najlepszym dla osób śpiących z boku, Najlepszym dla Plus Size, Najlepszym materacem hybrydowym, Najlepszym materacem na ból pleców, Najlepszym materacem chłodzącym dla osób śpiących z boku i Najlepszym niestandardowym materacem hybrydowym dla par. Ponadto marka Helix jest polecana przez lekarzy specjalistów z dziedziny neurobiologii, psychologii i oczywiście medycyny snu.

Gdzie są produkowane materace Helix?

Materace Helix są ręcznie składane i wykonywane na zamówienie w USA.

Czy łóżko Helix jest w pudełku?

Materace Helix i skompresowane i zwinięte w pudełku wielkości torby na kij golfowy. Marka wysyła za pośrednictwem FedEx Ground, ale obecnie nie oferuje dostawy do domu ani usuwania starego materaca z powodu pandemii. Nie możesz również zaplanować terminu dostawy.

Wniosek

I to wszystko! Aby odpowiedzieć, ile kosztuje materac Helix, to poniżej 700 USD do poniżej 1500 USD dla wszystkich modeli z wyjątkiem Helix Plus. Możesz nawet otrzymać zniżki w święta, gdy polecisz znajomego lub jeśli jesteś w wojsku, ratownikiem lub nauczycielem.

Czy myślimy więc, czy Helix jest wart zakupu? Oczywiście! Marki mają wiele nagród, a nawet lekarze polecają te materace.