Ile kosztują upominki weselne: pomysły i nie tylko

Jeśli jesteś ciekaw, ile kosztują przysługi ślubne, możesz przygotować budżet tak przystępny, jak dolar za przysługę. Ale aby pomóc Ci lepiej planować, podzielimy się cenami, aby lepiej zarządzać wydatkami na ślub.

Możesz również odwołać się do naszej osobnej dyskusji na temat tego, ile wydać na ślubne przysługi. W ten sposób poznasz rozsądną kwotę, którą możesz przeznaczyć na te przedmioty.

Ile kosztują upominki weselne: pomysły i nie tylko

Oto dokładnie, ile kosztują upominki ślubne

Niedrogie przysługi ślubne

W przypadku par z ograniczonym budżetem nadal możesz okazać uznanie swoim gościom i wdzięczność za przyjęcie weselne dzięki przystępnym cenowo przysługom weselnym. Można wydać zaledwie dolara za przysługę lub co najmniej 1,50 dolara, aby uwzględnić inne wydatki, takie jak torba lub opakowanie przedmiotu.

Pamiętaj, że nie musisz również używać numeru listy gości jako tej samej liczby przysług do zamówienia. Dlatego możesz zaoszczędzić więcej kosztów niż oczekiwano dzięki przysługom.

Ale jeśli nie chcesz czegoś zbyt przystępnego, możesz dostosować budżet i zdecydować się na weselne przysługi o średniej cenie. Rozważ wydanie co najmniej 3 USD na przysługę ślubną, w tym opakowanie.

Drogie przysługi ślubne

Jeśli urządzasz wielkie i wspaniałe wesele, wystarczy mieć większy budżet na weselne przysługi. Możesz także oddać się kosztownym przysługom weselnym na swoje przyjęcie weselne.

Biorąc to pod uwagę, przygotuj się na wydanie 5 USD lub więcej na przysługę ślubną. Jeśli wręczasz je na wesele, upewnij się, że są nieco wyjątkowe dla lepszego sentymentalizmu.

Pan młody może zaplanować przysługi dla swoich drużbów, a panna młoda dla jej druhen. Tylko pamiętaj, aby wcześniej uregulować swoje wydatki na inne potrzeby weselne.

Ile powinny kosztować upominki ślubne?

Nie ma dobrych lub złych cen za ile każda przysługa ślubna powinna kosztować, ponieważ wydatki na każdy ślub są inne. Jednak na początek możesz rozważyć tanie upominki weselne, jeśli Twój budżet weselny jest niewielki.

Pary wydają średnio mniej niż 250 USD na swoje przysługi weselne, koncentrując się na zapewnieniu gościom jak najlepszych wrażeń w weselu i cateringu weselnym. Ale jeśli masz dodatkowy budżet, możesz być zadowolony z wydania 10 USD na przysługę, zwłaszcza jeśli są one przeznaczone tylko dla wybranych gości.

Innym sposobem poznania rozsądnego wydatku na prezenty i przysługi dla gości jest obliczenie 2% całkowitego budżetu weselnego. Następnie wydaj tylko uzyskaną kwotę na przysługi, aby nie zabierać budżetu na pozostałe elementy weselne.

I oczywiście proszę wiedzieć, ile przysług ślubnych zamówić. Rozumiejąc liczbę do zamówienia, nie skończysz z nadmiarem przysług do końca ślubu.

Czy naprawdę potrzebujesz przysług ślubnych?

Żadna etykieta ślubna nie wymaga od par weselnych przysług. Jednak większość par nadal woli przeznaczyć budżet na przysługi, ponieważ jest to sposób na podziękowanie swoim gościom.

Posłużą również jako pamiątka dla każdego gościa, który był obecny na weselu. W przeciwnym razie dopuszczalne jest również wyświadczanie przysług na przyjęciu weselnym.

W dzisiejszych czasach nie wszyscy goście zabierają nawet do domu przysługę weselną przy wyjściu. Więc ogólnie rzecz biorąc, wybór należy do ciebie i twojego partnera, jeśli chcesz wydać na przysługi.

Czy to w porządku nie mieć przysług ślubnych?

Całkowicie w porządku jest nie mieć przysług ślubnych, jeśli skontaktujesz się z budżetem. Niektóre rodzaje wesel są nawet uważane za wystarczające, ponieważ doświadczenie, jakie zapewniają gościom na weselu, że przysługi zabierane do domu są niepotrzebne.

Na przykład, być może częstujesz swoich gości na różnych przyjęciach i uroczystościach przed i po ślubie. Niektóre pary ponoszą nawet koszty podróży i zakwaterowania na ślubie docelowym.

Czy przysługi ślubne są opcjonalne?

Przysługi ślubne są opcjonalne dla gości. Na przykład przy wyjściu z recepcji może znajdować się specjalny stolik, aby każdy z gości mógł skorzystać z przysługi przed wyjściem.

Możesz go nie dostać, jeśli uważasz, że liczby są ograniczone w stosunku do liczby gości. Jednak niektóre przysługi są adresowane do każdego gospodarstwa domowego lub gościa.

W tym przypadku wystarczy zyskać twoją przychylność, ponieważ para już ci ją zadedykowała. Niektóre wesela mają nawet przysługi na każdym stole, aby goście mogli je znaleźć.

Co ludzie zwykle dają jako przysługi ślubne?

Klasyczne przysługi ślubne, które znajdziesz na weselach, to cukierki, czekoladki, smakołyki, słodycze, ciastka, a nawet przekąski. Niektóre pary wręczają nawet mini butelki z alkoholem, szklanki lub spersonalizowane przedmioty, które można wykorzystać w domu, takie jak kubki lub dekoracje, takie jak miniatury.

W dzisiejszych czasach modą jest obdarowywanie gości weselnych nasionami, roślinami, a nawet darowiznami na cele charytatywne. Ale na wesele para zwykle daje im torby z gadżetami, które mogą wykorzystać na weselne afterparty.

Wniosek

Czy ten przewodnik był pomocny? Aby podsumować, ile kosztują przysługi ślubne, tanie mogą kosztować 1 USD, ale możesz wydać nawet 10 USD na przysługę, w zależności od budżetu.

Na koniec porozmawiaj ze swoim partnerem, jeśli uważasz, że konieczne jest wykupienie przysług na wesele. Ponadto upewnij się, że zamawiasz wystarczająco dużo, ale nie za dużo, aby uniknąć niepotrzebnych i zmarnowanych wydatków.