Gdzie przekazać maszyny do szycia: 7 opcji do wypróbowania

Wymieniliśmy siedem opcji, gdzie przekazać maszyny do szycia. Porozmawiamy również o zastawianiu lub recyklingu maszyny do szycia, więc nie musisz myśleć o jej natychmiastowym wyrzuceniu. A co najważniejsze, są to miejsca, które znajdziesz niezależnie od tego, gdzie mieszkasz w USA.

Nie wiesz, co zrobić z zepsutą maszyną do szycia? Przeczytaj również nasz artykuł, aby uzyskać rekomendacje.

Gdzie przekazać maszyny do szycia: 7 opcji do wypróbowania

Gdzie przekazać maszyny do szycia w mojej okolicy

Przede wszystkim pamiętaj tylko, aby rozważyć przekazanie maszyny do szycia, jeśli nadal jest w dobrym stanie. Wtedy kolejni użytkownicy nadal powinni móc z niego korzystać.

organizacje charytatywne

Pierwszym miejscem do sprawdzenia są najbliższe organizacje charytatywne w Twojej lokalizacji. Skontaktowanie się z różnymi organizacjami charytatywnymi w celu sprawdzenia, czy akceptują maszyny do szycia, powinno być łatwe. Na przykład The Sewing Machine Project ma kilka lokalizacji w USA, które można znaleźć na ich stronie internetowej.

Centra opieki

Rozważ wizytę w ośrodkach opieki dla seniorów Twojej społeczności. Często prowadzą zajęcia związane ze sztuką i rzemiosłem, dzięki czemu mogą korzystać z przedmiotów takich jak maszyny do szycia. Inne ośrodki opieki dla potrzebujących mogą również przyjąć maszyny do szycia.

Kościoły

Twój lokalny kościół może mieć zajęcia i projekty zarówno dla seniorów, jak i dla dzieci. Spróbuj się z nimi skontaktować, jeśli zaakceptują twoją starą maszynę do szycia. Kościoły mogą również organizować zbiórki pieniędzy, gdzie posiadanie maszyny do szycia może pomóc w robieniu różnych przedmiotów.

Schroniska

Szycie może również pomóc ludziom zarabiać pieniądze. Mając to na uwadze, dlaczego nie zapytać schroniska w Twojej okolicy, gdzie mieszkańcy są często uczeni o sposobach uzyskania źródła dochodu. No i oczywiście szycie może być zajęciem rekreacyjnym dla osób przebywających w schroniskach.

Szkoły

Szkoły, zwłaszcza te, które oferują rzemiosło i szkolenie zawodowe, mogą zaakceptować twoją maszynę do szycia. Niektórzy mogą chcieć wziąć nawet maszyny z problemami jako potencjalną możliwość szkolenia dla swoich uczniów. Możesz również rozważyć skontaktowanie się z Sewing Doc w Gruzji, ponieważ zgodnie z nimi przyjmą „wszelkie maszyny do szycia”.

Szpitale

Szpitale mają zajęcia dla swoich pacjentów. Na przykład możesz skontaktować się z lokalnym szpitalem, jeśli mają projekty rzemieślnicze, w których można użyć maszyny do szycia. Z radością przyjmą twoją jednostkę, o ile jest w stanie roboczym.

Więzienia

Podobnie jak ośrodki opieki i szpitale, więzienia mają zajęcia i zajęcia, w których Twoja maszyna do szycia może być pomocna. Wypróbuj lokalne więzienie, jeśli przyjmują datki, takie jak maszyny do szycia. Jeśli mają zajęcia z mody i sztuki, prawdopodobnie z przyjemnością otrzymają twoją maszynę.

Czy firma Goodwill akceptuje maszyny do szycia?

Goodwill akceptuje maszyny do szycia, będąc odsprzedawcą charytatywnym. Dobrą wiadomością jest to, że znalezienie najbliższej witryny darowizn Goodwill powinno być łatwe, ponieważ organizacja charytatywna ma różne lokalizacje społecznościowe. Jeśli jesteś fanem starych maszyn do szycia, możesz nawet przeglądać ich sklep.

Możesz znaleźć różne marki maszyn do szycia na sprzedaż w sklepie Goodwill za mniej niż 10 USD, potencjalnie więcej w zależności od stanu i modelu. Przeczytaj, jak kupić maszynę do szycia, aby uzyskać wskazówki dotyczące zakupu nowego lub używanego modelu. Zawsze dobrze jest nie tylko przekazywać darowizny, ale także wspierać organizacje charytatywne, kupując w ich sklepach.

Jak przekazać maszynę do szycia bieżni

Nawet jeśli posiadasz maszynę do szycia z pedałami, nadal możesz ją przekazać. Organizacje takie jak Sew Much Hope, które dostarczają maszyny do szycia za granicą iw Stanach Zjednoczonych, udowodniły, że potrzebne są nawet maszyny do szycia z pedałami. Ogólnie rzecz biorąc, nie ma dużej różnicy między podarowaniem nowoczesnych maszyn do szycia a modeli z pedałami.

Zawsze jednak sprawdzaj aktualny kształt swojej maszyny. Następnie zdecyduj, gdzie go przekażesz, aby wiedzieć, gdzie go zostawić i czy musisz wziąć pod uwagę inne kwestie podczas przekazywania przedmiotu. Możesz nawet spróbować opublikować posty w swoich mediach społecznościowych, ponieważ możesz mieć przyjaciół lub rodzinę uczących się obsługi maszyny do szycia z pedałami i możesz skorzystać z ćwiczeń ze starą maszyną.

Czy lombardy przyjmują maszyny do szycia?

Możesz sprzedać maszynę do szycia w lombardzie, ale pamiętaj, że te sklepy są nastawione na zarabianie pieniędzy. Dlatego Twoja maszyna do szycia nie tylko musi być w dobrej kondycji, ale powinna być również pożądanym modelem za rozsądną cenę. Możesz również dołączyć akcesoria i porozmawiać o jego funkcjach, aby było bardziej kuszące.

Co więcej, zrób rozeznanie, czego możesz się spodziewać po cenie swojego modelu. Skonsultuj się z innymi właścicielami tego samego modelu, aby nie był niedoceniany. Możesz lepiej sprzedać maszynę innym entuzjastom, jeśli nie masz doświadczenia w sprzedaży do lombardów.

Tutaj możesz sprzedać maszynę do szycia, aby uzyskać więcej informacji.

Gdzie oddać maszynę do szycia w pobliżu

Rozważ znalezienie centrum recyklingu przez All Green Electronics Recycling. Mają różne miejsca wysiadania w Kalifornii, ale nadal obsługują w całych Stanach Zjednoczonych. Działają nawet ciężarówki do recyklingu, które mogą odebrać twoją maszynę do szycia w całej Ameryce Północnej.

Wniosek

I to wszystko! Znaleźliśmy, gdzie przekazać maszyny do szycia, w tym organizacje charytatywne, ośrodki opieki, kościoły, schroniska, szkoły, szpitale i więzienia. Pamiętaj tylko, aby sprawdzić stan swojej maszyny do szycia, jeśli nadal będzie to pomocne.

Jeśli nie, znalezienie centrum recyklingu powinno być łatwe. Mamy nadzieję, że ci to pomogło; zostaw nam pytanie, jeśli nadal je masz.