Gdzie mogę kupić podwójny materac za tanio: Top 4

Ci, którzy chcą wiedzieć, gdzie mogę tanio kupić podwójny materac, mogą sprawdzić cztery marki. Wszystkie łóżka pojedyncze na tej liście kosztują poniżej 900 USD, ale nadal są warte swojej ceny. Mają doskonałe recenzje od wielu kupujących i porozmawiamy o każdej z ich funkcji.

Czy szczególnie interesują Cię łóżka piankowe? Oto najlepsze miejsca, w których można kupić tani materac piankowy.

Gdzie mogę kupić podwójny materac za tanio: Top 4

Gdzie mogę kupić tani materac typu twin?

Nektar

Jedną z najlepszych marek materacy piankowych z pamięcią kształtu jest Nectar, ale czy wiesz, że możesz również dostać od nich niedrogi materac podwójny? Podwójny rozmiar materaca piankowego Nectar z pamięcią kształtu wynosi tylko poniżej 800 USD, ale firma często prowadzi sprzedaż, w której można go kupić za mniej niż 500 USD. Jest to również cenny zakup, ponieważ Nectar będzie zawierał akcesoria o wartości 299 USD, w tym prześcieradło, poduszkę i ochraniacz na materac.

W tym przedziale cenowym materac piankowy Nectar zapewnia łóżko wykonane z pianek z certyfikatem CertiPUR-US o twardości 6,5. Oznacza to, że możesz zapewnić jego jakość i bezpieczeństwo, a ogólne odczucie materaca jest zgodne z większością podkładów. Ponadto możesz skorzystać z 365-dniowego okresu próbnego i gwarancji Forever od Nectar.

Kępek i igła

Jeśli jesteś fanem produktów Serta Simmons, ale masz ograniczony budżet, rozważ materac Tuft and Needle Original. To tylko poniżej 700 USD, ale możesz go dostać z 10% rabatem ze zniżkami i promocjami. Inne dodatki, które sprawiają, że to łóżko jest godny zakupu, obejmują bezpłatną wysyłkę i zwrot, 100-dniowy okres próbny i 10-letnią ograniczoną gwarancję.

Tuft and Needle Original to dwuwarstwowe łóżko piankowe wykonane z unikalnej pianki adaptacyjnej marki. Ten konkretny materiał to pianka chłodząca, która została zaprojektowana w celu zapewnienia najlepszego konturowania i zmniejszenia ucisku. A poza podwójnym łóżkiem, czy wiesz, że Tuft i Needle są również jednymi z najlepszych materacy typu queen-size do kupienia?

Niedźwiedź

Kolejnym wysokiej jakości łóżkiem podwójnym w przystępnej cenie jest materac Bear Original. Kosztuje poniżej 700 USD, ale może spaść nawet do 522 USD dzięki kodowi promocyjnemu marki. Niedźwiedź czasami zawiera zestaw upominkowy o wartości 250 USD wraz z zakupem materaca.

Co sprawia, że ​​materac Bear Original jest opłacalny? Po pierwsze, otrzymasz produkt wyprodukowany w USA, który posiada certyfikat GREENGUARD Gold, certyfikat CertiPUR-US dla Twojego spokoju. To łóżko z pianki z pamięcią kształtu jest również objęte 10-letnią gwarancją, więc wiesz, że jest trwałe i wymaga dużo czasu na wymianę.

Amazon.com

Jednym z najlepszych miejsc, w których można znaleźć tanie materace, jest Amazon. Ale jeśli chcesz mieć podwójne łóżko, które również warto kupić, rozważ produkt Amazon’s Choice; Materac piankowy Vibe z pamięcią kształtu. Jest tak tani, jak poniżej 200 USD i poniżej 250 USD za bliźniaczy XL.

Materac piankowy Vibe ma ponad 37 000 ocen, łącznie 4,6 na 5 gwiazdek. W tej cenie otrzymasz średnio twarde łóżko z certyfikatem CertiPUR-US wykonane z żelowej pianki z pamięcią kształtu, pianki o otwartych komórkach i podstawy o wysokiej gęstości. Vibe obejmuje również 10-letnią ograniczoną gwarancję.

Ile kosztuje dobry podwójny materac?

Dobry podwójny materac może kosztować od 400 do 800 USD, w zależności od marki i materiałów. Jednak nawet podwójne łóżka poniżej 300 USD mogą być dobre, jeśli sprawdzisz ich ogólną jakość i wykonanie. Ponadto, ze względu na swój rozmiar, podwójny materac jest jednym z najtańszych rodzajów łóżek w porównaniu ze zwykłymi materacami typu queen lub większymi, takimi jak Cal king i king.

Czy istnieje materac mniejszy niż bliźniak?

Nie ma materaca mniejszego niż łóżko podwójne, ponieważ łóżko podwójne jest najmniejszym dostępnym rozmiarem. Odnosi się to jednak tylko do standardowych rozmiarów, ponieważ niektórzy producenci mają specjalne rozmiary, które mogą być mniejsze niż zwykły materac typu twin. Podwójne łóżko ma tylko 75 cali długości i 38 cali szerokości, ale nadal sprawdź wymiary marki.

Czy łóżko pojedyncze jest mniejsze niż łóżko podwójne?

Pojedyncze łóżko nie jest mniejsze, ponieważ podwójny i pojedynczy materac są takie same. Marki materacy używają ich zamiennie, ale używają dokładnych wymiarów. Istnieje również podwójny materac, który mieści się między królową a podwójnym łóżkiem, dostępnym u niektórych producentów.

Czy istnieje łóżko większe niż łóżko dla małego dziecka, ale mniejsze niż łóżko podwójne?

Rodzice często przenoszą swoje dziecko z łóżeczka dla malucha na łóżko podwójne, ale jest też rozmiar większy niż łóżko dla malucha, ale wciąż odrobinę mniejszy niż materac w rozmiarze podwójnym. Ten rozmiar nazywa się materacem junior lub materacem junior twin, który ma 75 cali długości i 31 cali szerokości. Jednak nie jest to takie powszechne i bardziej rozsądne może być posiadanie dziecka na materacu o dwóch rozmiarach, aby dłużej korzystać z niego.

Wniosek

I to wszystko! Podsumowując, gdzie mogę kupić tanio podwójny materac, możesz wypróbować Nectar, Tuft and Needle, Bear i Amazon. Przygotuj się na wydatki od 300 do 900 USD, ale możesz konsekwentnie uzyskiwać rabaty i wyprzedaże tych marek.

Mimo to potraktuj materac jako inwestycję. Na dłuższą metę zaoszczędzisz więcej, jeśli zdobędziesz coś wysokiej jakości i trwałego. Oto, ile powinieneś wydać na materac, aby uzyskać więcej wskazówek.