Gdzie kupić materac w rozmiarze europejskim w USA? 2 marki

Jeśli chcesz wiedzieć, gdzie kupić materac w rozmiarze europejskim w USA, oto dwa sklepy, które je oferują. Porozmawiamy również o tym, jak różne rozmiary europejskie różnią się od rozmiarów amerykańskich. Powinieneś łatwo zrozumieć wymiary każdego rodzaju materaca.

Możesz również skorzystać ze znajomości najlepszych sklepów, aby kupić materac. Chociaż nie noszą europejskich rozmiarów, oferują łóżka, które mają wiele nagród i pochwał. Zastanów się nad ich sprawdzeniem, ponieważ możesz znaleźć model, który będzie dla Ciebie najbardziej odpowiedni.

Gdzie kupić materac w rozmiarze europejskim w USA? 2 marki

Gdzie kupić materac w rozmiarze europejskim w USA?

Twórcy materacy na zamówienie

Najwygodniejszy materac, jaki możesz kupić, powinien być dostosowany do Twoich potrzeb, a nazwa tego sklepu z materacami szybko daje wskazówkę, co może zaoferować. Jeśli interesują Cię europejskie rozmiary materacy, sprawdź Custom Mattress Makers. Ten producent ma siedzibę w Massachusetts i przyjmuje nawet prośby.

Możesz podać długość i szerokość swojego łóżka zgodnie z wymiarami rozmiaru europejskiego. Kupujący zauważają również, że producenci materacy na zamówienie oferują konkurencyjny przedział cenowy dla swoich materacy. Jednak przetworzenie większości łóżek od produkcji do pakowania zajmie kilka tygodni, a po wysłaniu materaca możesz poczekać do 5 dni roboczych.

Axel Bloom

Jeśli jesteś w Los Angeles w Kalifornii, możesz spróbować odwiedzić showroom firmy Axel Bloom. Oferują zarówno amerykańskie, jak i europejskie rozmiary, a także mogą dostosować się do preferowanych wymiarów. Ale jeśli nie możesz odwiedzić ich salonu, Axel Bloom dostarcza również z LA lub z ich fabryki w Austrii.

Kolejną fantastyczną rzeczą w Axel Bloom jest to, że mają również ramy łóżek. Ponieważ materace w europejskich rozmiarach mają unikalne wymiary, będą również wymagały specjalnych systemów nośnych. Możesz uzupełnić swoje łóżko o Axel Bloom, aby oszczędzić Ci kłopotów ze znalezieniem ramy łóżka, która będzie uzupełnieniem Twojego europejskiego materaca.

Czym są materace europejskie?

Materace europejskie odnoszą się do materacy zgodnych z europejskimi normami pomiarowymi. I podobnie jak USA i Europa różnią się systemami miar i innymi rozmiarami przedmiotów takich jak odzież, znajdziesz również różnice w rozmiarach materacy między tymi dwoma. Warto jednak zauważyć, że rozmiary w Wielkiej Brytanii i Irlandii różnią się również od rozmiarów kontynentalnych w Europie.

Rozmiary materacy w Wielkiej Brytanii i Irlandii są dostępne w rozmiarach pojedynczych, podwójnych, king i super king. Ponadto pamiętaj, że znajdziesz europejskie rozmiary materacy mierzone w centymetrach niż amerykańskie rozmiary w calach.

Jaki rozmiar ma materac europejski?

Materac europejski wykorzystuje rozmiary europejskie, które są pojedyncze, podwójne, king i grand king. Pojedynczy materac europejski ma wymiary 90 na 200 cm lub 35,5 na 79 cali, a podwójny materac europejski ma wymiary 140 na 200 cm lub 55 na 79 cali. Łóżka typu king-size i grand king-size mają wymiary odpowiednio 160 na 200 cm i 180 na 200 cm lub 63 na 79 cali i 71 na 79 cali.

Czy europejskie rozmiary łóżek są takie same jak w USA?

Europejskie rozmiary łóżek różnią się od rozmiarów łóżek amerykańskich, nie tylko pod względem wymiarów, ale także dlatego, że niektóre nazwy materacy nie są nawet używane w każdym regionie. Na przykład materace europejskie są pojedyncze, podwójne, królewskie i wielkie, podczas gdy materace amerykańskie to podwójne, pełne, królowe i królewskie. Porównując rozmiar tych materacy według rozmiaru, zauważalne są również różnice w ich wymiarach.

Najmniejszy europejski materac jest pojedynczy i ma wymiary 35,5 na 79 cali w porównaniu z najmniejszym materacem amerykańskim, który jest bliźniakiem o wymiarach 38 na 75 cali. Europejski podwójny materac ma wymiary 55 na 79 cali w porównaniu do pełnego materaca w USA na 53 na 75 cali. Ale podczas gdy amerykańskie i europejskie łóżka mają materace typu king-size, łóżko amerykańskie ma wymiary 76 na 80 cali, podczas gdy europejskie łóżko typu king size ma tylko 63 na 79 cali.

Co to jest europejski materac typu queen-size?

Nieczęsto widuje się europejski materac typu queen-size, ale jego odpowiednik dla amerykańskiego łóżka typu queen-size jest odrobinę krótszy i szerszy. Na przykład amerykańskie materace typu queen size mają 80 na 60 cali, podczas gdy odpowiednik tego łóżka w Europie kontynentalnej ma 79 na 63 cale. Wielka Brytania i Irlandia również mają swoje łóżko typu king-size o wymiarach 78 na 60 cali bliżej wymiarów materaca typu queen-size w USA.

Czy jesteś zainteresowany kupnem łóżka małżeńskiego? Oto najlepsze marki materacy typu queen-size.

Co to jest europejski materac typu king-size?

Europejski materac typu king-size ma wymiary 63 na 79 cali w porównaniu do łóżka typu king-size w USA, które ma 80 cali długości i 76 cali szerokości. Co więcej, często porównuje się z grubsza łóżko super king w Wielkiej Brytanii i Irlandii o wymiarach 78 na 72 cale do króla Kalifornii w USA, który ma 72 cale szerokości i 84 cale długości. Ogólnie rzecz biorąc, amerykański materac typu king-size będzie dłuższy i szerszy niż europejskie łóżka typu king-size.

Wniosek

I to wszystko! Aby podsumować, gdzie kupić materac w rozmiarze europejskim w USA, możesz wypróbować Custom Mattress Makers i Axel Bloom. Mamy nadzieję, że rozumiesz również różnice między wymiarami i nazwami materacy w UE i USA.

Proszę wziąć pod uwagę długość i szerokość podanych przez nas wymiarów i nie mylić. Ale jeśli masz inne pytania, zostaw nam komentarz. Możesz również skorzystać z naszej bazy wiedzy w przypadku innych pytań związanych z materacami.