Gdzie jest etykieta produktu na materacu tempurpedic?

Jeśli nie masz pewności, gdzie znajduje się etykieta produktu na materacu Tempurpedic, powinieneś ją łatwo znaleźć na pokrowcu materaca. Dlaczego tag ma znaczenie? Ponieważ możesz go użyć, aby dowiedzieć się więcej o produkcie, który otrzymujesz.

Pamiętaj, że zabrania się nawet usuwania metek z łóżek i może zawierać właściwy sposób czyszczenia produktu. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o gwarancji i wymianie materaca Tempurpedic, zapoznaj się z tym artykułem. Więc bez zbędnych ceregieli, oto wszystko, co musisz wiedzieć o metkach na materacach.

Gdzie jest etykieta produktu na materacu tempurpedic?

Gdzie znaleźć tag produktu na materacu Tempurpedic?

Etykieta prawa materaca na łóżku Tempurpedic znajduje się pod osłoną na zamek błyskawiczny. Ale dlaczego musisz wiedzieć, gdzie to jest znalezione? Ta zawieszka zawiera numer rejestracyjny Twojego materaca i datę produkcji. Te informacje będą potrzebne podczas składania roszczenia gwarancyjnego, w tym kopia dowodu zakupu, rama łóżka i informacje o fundacji.

Gdy już je zdobędziesz, możesz zadzwonić do Tempurpedic lub złożyć wniosek online, aby rozpocząć proces roszczenia. Możesz również oczekiwać dostarczenia kopii paragonu i zdjęcia wady gwarancyjnej za pośrednictwem poczty elektronicznej. Jednak gwarancja będzie ważna tylko wtedy, gdy dostałeś łóżko bezpośrednio od Tempurpedic lub autoryzowanego sprzedawcy.

Dlaczego metki na materace są ważne

Powinieneś wiedzieć, gdzie znaleźć metkę na swoim materacu, niezależnie od marki czy typu. Sprzedawca nie powinien również go usuwać dla ochrony klienta. W rzeczywistości usuwanie etykiet i tagów jest dla nich nielegalne.

Chociaż nikt cię nie aresztuje, jeśli usuniesz zawieszkę z nowo zakupionego łóżka, stracisz w ten sposób ważne informacje. Obejmuje użyte materiały, kraj pochodzenia, daty produkcji, palność i ostrzeżenie, żeby wymienić tylko kilka. Znajdziesz tu również procenty materiałów, aby dowiedzieć się, jak prawidłowo pielęgnować i czyścić materac.

Jak zarejestrować mój materac Tempurpedic?

Wracając do tego, jak możesz wykorzystać tag produktu na materacu Tempurpedic, musisz wiedzieć, jak zarejestrować swój produkt. Otrzymasz korzyści z rejestracji, a proces jest stosunkowo prosty. Pamiętaj, że możesz zarejestrować materac tylko wtedy, gdy pochodzi bezpośrednio od Tempurpedic lub autoryzowanego sprzedawcy.

Po prostu wejdziesz na ich stronę internetową i wypełnisz formularz. Zawiera imię i nazwisko, adres, adres e-mail, numer telefonu, szczegóły dotyczące materaca i datę zakupu. Musisz również wskazać konkretny produkt, umieszczając numer seryjny znajdujący się na metce.

Czy materace Tempurpedic mają dożywotnią gwarancję?

Łóżka Tempurpedic oferują 25-letnią ograniczoną gwarancję, jeśli zostały zakupione przed 1 marca 2014 r. Obecnie zarówno materace, jak i płaskie fundamenty są objęte 10-letnią ograniczoną gwarancją na wymianę. Dopóki gwarancja obejmuje wadę, firma naprawi ją lub wymieni bez potrąceń.

Pamiętaj, że gwarancja Tempurpedic nie obejmuje problemów zgodnie z Twoimi preferencjami dotyczącymi komfortu lub jeśli miękkość łóżka wzrosła, ponieważ nie wpływa to na zmniejszenie nacisku oferowane przez materac. Możesz również spodziewać się uszkodzeń fizycznych spowodowanych plamami, rozdarciami lub niewłaściwą podstawą i ramą. A jeśli kupiłeś łóżko jako wstępnie przygotowane lub wcześniej posiadane, nie zostanie ono wymienione ani naprawione.

Jaka jest polityka zwrotów materacy Tempurpedic?

Tempurpedic może pochwalić się zadowalającą oceną 95% swoich łóżek. Niemniej jednak firma oferuje 90-dniowy okres próbny swoich materacy. Możesz przetestować produkt, a jeśli w ciągu pierwszych 90 nocy nie będziesz zadowolony, możesz zadzwonić po rekomendacje.

Tempurpedic może zasugerować Twoje obawy i zwróci Ci pieniądze pomniejszone o koszty wysyłki, jeśli nadal nie będziesz zadowolony z jakości produktu. Ale co, jeśli zdecydujesz się na produkt? Po zakończeniu pierwszych 90 nocy obowiązuje 10-letnia gwarancja.

Jak często należy wymieniać materac Tempurpedic?

Przy odpowiedniej pielęgnacji i konserwacji materac Tempurpedic może wytrzymać nawet 15 lat. Uważamy, że jest to imponujące w porównaniu z tym, czego zwykle można oczekiwać od innych łóżek. Nie musisz jednak czekać tyle lat, zanim rozważysz wymianę materaca.

Pamiętaj, że niezależnie od rodzaju materaca, zawsze musisz zadbać o to, aby dobrze podtrzymywał Twoje ciało. Jeśli często budzisz się z bólem ciała, może to oznaczać, że nie śpisz na płaskiej powierzchni. Twój kręgosłup nie jest już w neutralnej pozycji w nocy, więc nie jesteś w prawidłowej pozycji do spania.

Zawsze sprawdzaj, czy nie ma zwisów, wgnieceń lub grudek, aby wiedzieć, kiedy wymienić łóżko. Plamy i zapachy, których nie możesz usunąć, mogą również sygnalizować, że nadszedł czas na nowy materac. Ogólnie rzecz biorąc, zawsze dbaj o swoje łóżko, aby służyło dłużej.

Wniosek

Kupując łóżko Tempurpedic, sprawdź jego etykietę. Ale gdzie jest etykieta produktu na materacu Tempurpedic? Powinieneś go znaleźć na okładce i zawiera informacje, których możesz użyć do gwarancji i rejestracji.

Przypominamy, że niezależnie od marki zawsze sprawdzaj, czy kupowany materac ma nienaruszoną metkę. Sprzedawanie czegoś bez metki lub usuwanie go jest niezgodne z prawem. Potraktuj to jako część ochrony kupującego.