Co to znaczy dopasować darowiznę? 4 ważne wskazówki dotyczące procesu dopasowywania!

Chcesz wiedzieć, co to znaczy dopasować darowiznę? Cóż, w tym artykule znajdziesz odpowiedź na swoje pytanie dotyczące dopasowania darowizny. Aby zrozumieć wszystko na ten temat, musisz przeczytać ten artykuł od początku do końca. Dopasowanie darowizny to program darowizn, w którym firma porównuje darowiznę od osoby do charytatywnej organizacji charytatywnej, wzmacniając w ten sposób teraźniejszość.

Jeśli życzliwa i hojna osoba przekaże 50 dolarów organizacji non-profit, dopasowanie darowizny będzie o 50 dolarów więcej od uprzejmej.

Zamiast 50 dolarów prezentu od hojnej osoby, organizacja charytatywna otrzymuje 100 dolarów ze względu na pracownika i organizację charytatywną. Firmy, które angażują się we wpłatę mają szereg zasad dotyczących dopasowywania prezentów. Większość, na przykład, może powielać prezenty pieniężne. Dopasowane darowizny Firmy mają ograniczone kwoty i terminy składania wniosków. Ponadto firmy mają wiele wskazówek dla organizacji, którym będą wręczać pasujące prezenty.

Jak dopasowanie darowizn pomaga organizacji charytatywnej?

Ucząc się „Co to znaczy dopasować darowiznę”, musimy najpierw omówić, dlaczego dopasowanie darowizny jest pomocne. Dopasowywanie składek pomaga organizacjom charytatywnym koncentrować się poprzez zwiększenie początkowego prezentu przekazanego przez darczyńcę lub dodatkowego zysku dla organizacji charytatywnej. Ponadto pracownicy, którzy chcą skompensowania darowizn od swoich pracodawców, skutecznie udzielają organizacji bezpłatnej promocji i pomocy finansowej.

Dopasowanie darowizn promujących organizację non-profit (charytatywną) i szukanie pieniędzy na jej koncie było dużym osiągnięciem instytucji charytatywnych.

Przeszukiwanie organizacji, która pasuje do darowizny

Spróbuj skorzystać z Internetu i witryn internetowych, aby znaleźć organizacje charytatywne, które mają listę pasujących darowizn. Wiele firm posiada witryny wyszukiwania. Za pomocą takich stron darczyńcy mogą znaleźć organizację, która pasuje do darowizny.

Proces przesyłania darowizn dopasowywania

Nigdy nie jest za wcześnie ani za późno na wymianę pasujących prezentów. Nie będą też przez krótki czas. Jeśli chodzi o finansowanie charytatywne, organizacje zazwyczaj wykorzystują dopasowane prezenty. Dowiedz się więcej na ten temat w artykule „Wszystko, co musisz wiedzieć o programach dopasowywania prezentów” Niezależnie od tego, oto kilka podstawowych kroków, jakie wykonuje darczyńca, aby przekazać dopasowane prezenty:

  • Darczyńca przesłał pasującą darowiznę
  • Darczyńca określa kwalifikowalność
  • Darczyńca przesyła formularze
  • Firma przekazuje darowizny

#1. Darczyńca przesyła pasującą darowiznę

Dostarczenie początkowego prezentu dla firmy na dopasowanie jest pierwszym krokiem do wypełnienia prośby o mecz. Bez względu na to, czy korzystałeś z najlepszych strategii marketingowych w ramach hojności biznesowej, Twój darczyńca zobaczy informacje charytatywne online w trakcie lub wkrótce po zakończeniu procesu podarunkowego. Darczyńcy mogą zobaczyć przycisk na formularzu darowizny lub ekranie weryfikacji prezentu. Ta wtyczka zapewnia punkt wejścia do procedury prezentów meczowych.

#2. Darczyńca określa kryteria kwalifikacyjne

Kiedy ofiarodawca zdecyduje się wypełnić prośbę o dopasowanie, musi najpierw ustalić, czy jego darowizna kwalifikuje się do dopasowania przez jego firmę, czy nie. Następnie darczyńca wpisuje nazwę swojego pracodawcy do narzędzia wyszukiwania rekordów. Jeśli firma ma program charytatywny, zostanie on uwzględniony w opcji jesiennej. Wszystko, co darczyńca musi tutaj zrobić, to kliknąć nazwę swojej firmy!

#3. Przesłanie formularza

Darczyńcy mogą sprawdzić, czy ich pracodawca pasuje do prezentów składanych przez pracowników takich jak oni na wynikowej stronie z informacjami o prezentach biznesowych (np. w pełnym wymiarze godzin, w niepełnym wymiarze godzin lub na emeryturze). Organizacja, do której wpłacają, jest uprawniona do dopasowywania prezentów od swojego pracodawcy. Ich wkład kwalifikuje się do darowizny od firmy. Gdy darczyńcy są już zdecydowani przekazać darowiznę, klikają łącze do odpowiednich formularzy online dostarczonych przez witrynę.

Wypełniają formularze i naciskają przycisk przesyłania! Ponad 80% firm potrzebuje próśb o dopasowanie w trybie online. Połączenie darowizn z formularzami online przyspiesza ten proces.

#4. Darowizna wpłacana przez firmę

Pracodawca ofiarodawcy musi sprawdzić złożone dokumenty i skontaktować się z organizacją, aby upewnić się, że darczyńca dokonał początkowego prezentu. Jeśli wszystkie dane i zapisy są poprawne, firma zapłaci Twojej organizacji! Ten etap procesu to doskonały czas na wysłanie e-maila lub listu do pasującego dawcy.

Z drugiej strony, ponieważ większość działań związanych ze zbieraniem funduszy odbywa się obecnie online, chciałbyś dowiedzieć się, jak dodać przycisk darowizny w Paypal, który będzie służył jako sposób płatności dla darczyńców. Teraz czytaj dalej i dowiedz się więcej o dopasowywaniu darowizn, w tym o ich proporcjach, limicie i kwalifikowalności.

Wskaźniki dopasowania darowizn

Koniec z zastanawianiem się, co to znaczy dopasować darowiznę; pisaliśmy wszystko o dopasowywaniu darowizn. Najpierw omówmy współczynnik dopasowania darowizn. Wskaźnik dopasowania darowizny to kwota, którą korporacja przekaże, odpowiadająca kwocie wniesionej przez pracownika. Najczęstszy jest współczynnik dopasowania wynoszący około 1:1, co oznacza, że ​​pracodawca wpłacałby taką samą kwotę do tej samej organizacji, co jego osoba.

Dopasowanie maksymalnej i minimalnej darowizny

Maksymalna i minimalna kwota za mecze darowizny będzie zależeć od firmy. Minimalna darowizna to kwota, którą pracownik musi przekazać, aby kwalifikować się do wpłaty darowizny. Maksymalne dopasowanie darowizn to ilość dopasowanych prezentów, które firma przekaże każdemu pracownikowi każdego roku. Przeczytaj więcej na ten temat tutaj, „Dopasowanie programów upominkowych: proporcje, maksima i minima”.

Kwalifikacja dla organizacji non-profit

Organizacja wybrana przez pierwszego kontrybutora może mieć wpływ na dopasowanie firmy. Na przykład korporacja może oferować dopasowane darowizny instruktażowym organizacjom pozarządowym w proporcji 3:1, podczas gdy dopasowanie darowizn dla grup kulturowych tylko w proporcji 1:1.

Wniosek

Aby dowiedzieć się, co to znaczy dopasować darowiznę, musisz dokładnie przeczytać ten artykuł. Mam nadzieję, moi przyjaciele, że nauczycie się wszystkich zasadniczych punktów dotyczących dopasowywania darowizn, procesu dopasowywania darowizn i wszystkich innych rzeczy związanych z dopasowywaniem darowizn. Następnie przeczytaj więcej artykułów, takich jak ten „Co napisać na karcie darowizny?” nauczyć się dużo o darowiznach!