Co to jest prysznic weselny vs prysznic weselny?

Odpowiedź na to, czym jest prysznic weselny, to świętowanie zarówno dla przyszłych nowożeńców. Różni się to od bardziej powszechnego weselnego prysznica zarezerwowanego tylko dla panny młodej.

Porozmawiamy więcej o oczekiwaniach związanych z tym wspólnym świętem, w tym o tym, co zwykle dzieje się w jednym. Ale jeśli jesteś ciekaw wydatków, zalecamy wcześniej poczytać o tym, kto płaci za weselny prysznic.

Co to jest prysznic weselny vs prysznic weselny?

Co to jest weselny prysznic: dla kogo?

Wesele to impreza dla Pary Młodej. Niektóre pary wolą tę wspólną uroczystość niż indywidualne przyjęcie weselne i weselne.

W ten sposób zapraszane są obie płcie w porównaniu z tradycyjnym weselnym prysznicem, na który zazwyczaj zapraszane są tylko druhny, lub weselnym prysznicem, na który świętują tylko pan młody i jego drużbowie. Organizując wesele lub prysznic dla pary, przyjaciele i rodzina zarówno Młodej Pary, jak i Pary Młodej będą mieli okazję spotkać się razem przed wielkim dniem.

Kto rzuca weselny prysznic?

Każdy poza samą parą może być gospodarzem weselnego prysznica. Mogą go również zaplanować wspólnie rodziny pary młodej lub druhna i drużba.

Kiedy należy zorganizować weselny prysznic?

Idealnie jest wziąć prysznic weselny na miesiąc lub dwa przed ślubem. Jeśli jednak harmonogram stanowi problem, może to być również trzy do dwóch tygodni przed dniem ślubu.

Prysznic weselny to zazwyczaj obiad lub przyjęcie po obiedzie. Może to być jednak również uroczystość na siedząco lub na luzie podczas lunchu lub brunchu, w zależności od dostępności gości i budżetu gospodarzy.

Gdzie powinien odbyć się weselny prysznic?

Prysznic weselny może odbywać się w dowolnym miejscu, od podwórka lub domu gospodarza, po miejsce zarezerwowane na uroczystość. Jeśli jesteś odpowiedzialny za znalezienie miejsca na weselny prysznic, rozważ miejsce, które jest sentymentalne dla pary.

Kto zostaje zaproszony na weselny prysznic?

Na weselny prysznic można zaprosić bliskich przyjaciół i rodziny Pary Młodej. Obie płcie są mile widziane, a para może zdecydować, jak intymna lub duża ma być ich uroczystość.

Najlepiej jednak zaprosić na wesele tylko spodziewane osoby. Jeśli ktoś jest zaproszony na weselny prysznic, można założyć, że również wybiera się na wesele.

Co się dzieje podczas weselnego prysznica?

Co robisz na weselnym prysznicu?

Nie ma określonej listy czynności, które należy wykonać, planując weselny prysznic. Jednak gospodarz ma pełną kontrolę nad przebiegiem wydarzenia.

Zwykle może mieć przemówienia, aby życzyć parze wszystkiego najlepszego w nadchodzącym życiu jako nowożeńcom, kolacji, otwarciu prezentów po deserze, piciu i imprezowaniu, aby pomóc wszystkim nawiązać kontakty towarzyskie. Możesz także mieć gry skupione wokół pary.

Czy goście muszą kupić prezent na weselny prysznic?

Podobnie jak w przypadku weselnego prysznica, goście tradycyjnie przynoszą prezent ślubny. Ale jaki jest odpowiedni prezent dla nowożeńców?

Wybierz przedmiot, z którego mogą korzystać zarówno panna młoda, jak i pan młody, lub możesz również sprawdzić ich rejestr. Niektóre pary mogą również preferować prezent pieniężny, który można dodać do ich funduszu na miesiąc miodowy.

Czy musisz dawać upominki na wesele?

Ponieważ bliscy przyjaciele i rodzina pary są zaproszeni i świętują razem z nimi podczas weselnego prysznica, państwo młodzi mogą wybrać dla gości weselne upominki. Może to być okazja dla panny młodej, aby podarować druhenom wyjątkowe prezenty, a pan młody swoim drużbom kilka przysług, aby okazać uznanie.

Jakie są fajne pomysły na ślubny prysznic? Jadalne smakołyki, słodycze lub mini napoje to jedne z najpopularniejszych przysług, ponieważ każdy je lubi.

Czy istnieje różnica między prysznicem dla nowożeńców a prysznicem weselnym?

Główna różnica między prysznicem weselnym a weselnym polega na tym, że ten pierwszy jest zarezerwowany dla Panny Młodej i zapraszane są tylko jej najbliższe przyjaciółki i rodzina. Z kolei prysznic weselny to wspólne świętowanie Pary Młodej.

Dlatego każda płeć może dołączyć do uroczystości. Wybór między świętowaniem osobno lub prysznicem dla pary będzie zależał od pary, więc ktokolwiek goszczący, musi poprosić go o lepsze zaplanowanie uroczystości.

Czy musisz wziąć prysznic weselny?

Wybór należy do pary, jeśli chce wziąć prysznic weselny. Jeśli mieli już wcześniej weselne i weselne prysznice, mogliby nie chcieć kolejnej uroczystości.

Niektóre pary proszą nawet, aby nie brać tych pryszniców i zamiast tego świętują z gośćmi po ślubie. Ale jeśli chcesz być tym, który świętuje swoich gości, przeczytaj, co to jest przyjęcie powitalne na weselu.

Wniosek

I to wszystko! Dowiedzieliśmy się, co to jest prysznic weselny, czyli przyjęcie dla par, które ma uczcić pannę młodą.

Obie płcie są mile widziane na imprezie i może być tak wspaniała, jak i skromna, jak chcą gospodarze. A jeśli chodzi o zajęcia, może działać tak samo jak weselny prysznic, ale skupiamy się zarówno na Pary Młodej.

Mamy nadzieję, że było to pomocne; zostaw nam pytanie, jeśli je masz.