Co to jest podkładka podłogowa? 4 niesamowite rzeczy do zapamiętania!

Zastanawiasz się, co to jest myjka do cokołu? Pralka stojąca jest częścią domowego wyposażenia pralniczego, która podnosi poziom pralki lub suszarki, co znacznie ułatwia podnoszenie ciężkich przedmiotów. Cokoły mają różne wysokości i kształty i są przeznaczone do montażu pod pralkami.

Większość cokołów jest fizycznie podłączona do suszarek i pralek, które obsługują. W wielu przypadkach są one podłączane do myjek przez profesjonalistę, ale można je również samodzielnie zamontować w domu.

Co to jest podkładka podłogowa? 4 niesamowite rzeczy do zapamiętania!

Więc tak, moi przyjaciele, wszystko jest w porządku. Ale jest też więcej informacji o cokołach podkładek, ich funkcjach i materiale, z jakiego są wykonane. Jeśli dowiesz się wszystkiego o cokole pralki, przeczytaj ten temat na końcu!

Co to jest podkładka cokołu?

Podstawy pralek ładowanych od przodu zwiększają wysokość pralek ładowanych od przodu do 10-15 cali, minimalizując możliwość skręcania i wyginania się, które są wymagane do wyładowania i załadowania prania. Postumenty są zalecane wyłącznie do pralek ładowanych od przodu. Zawsze lepiej jest umieścić pralkę ładowaną od góry na postumencie, a rozładowanie lub załadowanie odzieży będzie trudniejsze. W pralce ładowanej od góry możesz łatwo i szybko dotknąć podstawy bębna pralki.

Czy podstawa do pralki nadaje się do pralni?

Załóżmy, że zamierzasz zainstalować podstawę pralki. W takim przypadku musisz pamiętać, że musisz zapewnić dodatkową przestrzeń do swojej pralni bez zapełniania miejsca do przechowywania, instalując pod pralkami postumenty na pranie. Będziesz mógł budować piedestały, o ile twoja pralnia ma wystarczająco dużo pustej przestrzeni nad twoimi oddziałami. W tym miejscu omówiliśmy, dlaczego podstawa do pralki jest niezbędna do prania i jak je zamontować w swojej pralni.

#1. Korzystanie z pralki ładowanej od przodu

Z pomocą prania ich podstawki, pralki ładowane od przodu można podnieść do 16 cali, dzięki czemu proces prania jest bardziej dostępny. Dzięki tym postumentom możesz łatwo i szybko napełnić pralkę, przesunąć ubrania i wyjąć je z pralki bez zginania. Przeczytaj także, jak wymienić gumową uszczelkę na przedniej podkładce ładującej.

#2. Brak miejsca

Podkładki do cokołów są również bardzo skuteczne w przypadku problemów z małą ilością miejsca. Jeśli więc Twoja pralnia ma bardzo mało miejsca, cokół na pralkę z łatwością zmieści się tutaj. Ponieważ podstawa podkładki jest montowana pod podkładkami i nie zajmuje dodatkowej przestrzeni. Możesz umieścić w nich detergenty, zmiękczacze, wybielacze i inny środek do prania. Aby uzyskać ładny i czysty wygląd, postumenty najlepiej nadają się do przechowywania małych produktów, w tym mydła do prania, detergentów, arkuszy suszarki i płynnego płynu do zmiękczania tkanin, ułożonych i zwykle ukrytych na postumencie, który jest odpowiedni dla Twoich pralek.

Rzeczy do zapamiętania przed zakupem podstawy pralki

Teraz wiesz, co to są podkładki podłogowe. Czas wiedzieć, co wziąć pod uwagę przy zakupie dla siebie, oto co następuje:

#1. Rozmiar

Pamiętaj, że Twoja pralka jest podparta na stojakach na pranie. Lepiej wybrać markę taką jak Twoja pralka i sprawdzić, czy dostępna jest porównywalna podstawa. Jeśli odpowiednia marka nie jest dostępna, dokładnie sprawdź wymiary każdego produktu, aby upewnić się, że są zgodne. Sprawdź wagę stojaka na pranie w stosunku do używanej pralki z wagą.

#2. Wysokość

Upewnij się, że stojaki podnoszą pralkę ładowaną od góry na wyższy i odpowiedni poziom dla Ciebie i innych osób zajmujących się praniem w Twojej pralni. Pamiętaj, że twoja pralnia ma wystarczającą ilość dodatkowej przestrzeni na górze pralki z umieszczonym cokołem, aby sprawdzić, czy całkowita wysokość zainstalowanego nie wpływa na powyższe szuflady, półki lub cokolwiek innego. Maytag ma do wyboru 10,0-calowe i kilka 15,50-calowych postumentów na pranie, dzięki czemu możesz znaleźć idealne dopasowanie.

#3. Kolor

Aby stworzyć jednolitą estetykę, upewnij się, że pralka ładowana od przodu i od góry idealnie pasują pod względem wykończenia i koloru do Twoich postumentów do prania. Podstawa do pralek ma wiele różnych kolorów i z łatwością dopasujesz ją do swoich pralek. Na przykład cokół na pranie ma czarny, srebrnoszary i biały metaliczny kolor.

#4. Koszt

Podesty do pralek, które są po prostu wyższymi platformami, będą tańsze. Jednak dodatkowe udogodnienia w postaci szafki lub szuflady nieco podniosą cenę, a podstawa na pranie do pralek znajduje się już w maksymalnym zakresie spektrum cenowego. Możesz również przeczytać o tym, ile kosztuje pralka i suszarka Whirlpool Cabrio i za ile powinienem sprzedać swoją pralkę i suszarkę.

Czy podkładka cokołu jest niezbędna do najlepszej pralki ładowanej od góry

Nie wszystkie pralki są kompatybilne ze stojakami na pranie. Najdoskonalsze pralki ładowane od góry zostały stworzone, aby Twoje pranie było czyste w łatwiejszy sposób. Ponieważ zbliżasz się do podkładki w górnej części maszyny, nie musisz tak bardzo się pochylać ani pochylać. Zwiększenie długości urządzenia ładowanego od góry o kilka cali może prawdopodobnie sprawić, że procedura będzie bardziej złożona, a proces prania będzie trudny i czasochłonny.

To okładka!

Mamy nadzieję, że przeczytanie tego artykułu nie będzie dla Ciebie trudne i zrozumiesz wszystkie punkty za jednym razem. Cieszymy się, że wiesz, co to jest myjka stojąca, jaką ma funkcję i jaki rodzaj postumentu jest odpowiedni dla Twoich myjek. Dziękuję za trzymanie się tego artykułu na końcu! Możesz również przeczytać o poradach dotyczących zakupu pralki.