Co to jest dwuosobowa kanapa do smokingu?

Czy słyszeliście kiedyś o określeniu „Loveseat do smokingu”? Jeśli nie, to zapewnimy Ci ochronę! Zajmiemy się wszystkim, co trzeba wiedzieć, co to jest dwuosobowa kanapa do smokingu, wraz z kilkoma zaleceniami.

Co to jest dwuosobowa kanapa do smokingu?

Podobnie jak w przypadku smokingu, uważa się, że sofa do smokingu została wynaleziona po raz pierwszy w latach dwudziestych XX wieku. Jego nazwa pochodzi od Tuxedo Park w Nowym Jorku. Dlatego często zdarza się, że ludzie myślą o nim jako o elemencie, który pomógł zapoczątkować erę nowoczesnych mebli.

Jednak termin „sofa do smokingu” jest nieznany wielu osobom, które posiadają kanapę lub kanapę. Dlatego, mimo że styl jest popularny, niewielu jeszcze o nim wiedziało. Ramiona sofy w smokingu muszą mieć taką samą wysokość jak plecy.

Tak więc większość poduszek na plecy i niektóre poduszki boczne unoszą się powyżej rozmiaru pleców i ramienia. W zależności od rodzaju sofy poduszki można doczepić lub luzem. Często zdarza się, że nowoczesne wersje sofy w smokingu mają elementy wyginające się na zewnątrz.

Jeśli chodzi o współczesne wzornictwo, prawdopodobnie największą popularnością cieszą się proste ramiona tapicerowane i wyściełane. W zależności od stanu, sofy vintage w smokingu mogą być drogie, ale można też znaleźć nowe egzemplarze. Ale znowu zmienne, takie jak rodzaj użytych materiałów, nazwa marki i indywidualne ceny w sklepie mogą wpływać na cenę.

Na przykład, aby zakwalifikować się jako sofa do smokingu, musisz mieć plecy i ramiona tej samej wysokości. Jeśli kanapa należy do tej kategorii, ma to niewiele wspólnego z jej długością, szerokością lub wyborem materiału. W rezultacie, jeśli lubisz styl, będziesz mieć wiele opcji, w tym rozkładane sofy.

Mówią, że sofa jest łatwiejsza w pielęgnacji, gdy ma luźne poduszki na plecy niż jakiekolwiek luźne poduszki na plecy. O wiele łatwiej jest wyczyścić podkładkę niż wyściełane, wysokie oparcie sofy. Doniesiono, że poduszki po obu stronach oparcia kanapy ulegają zniekształceniu.

Wynika to z wywieranego na nich nacisku. Pozostanie świeży i pulchny, jeśli będziesz go regularnie obracać i używać dobrej jakości poduszek. Usunięcie poduszek z tyłu lub boków sofy pozwoli również na dokładniejsze odkurzanie.

Mogą być trudniejsze do przykrycia niż standardowe kanapy z wysokim oparciem lub kanapy z dołączonymi poduszkami. Pokrowce mogą być za długie, ponieważ tył jest krótszy. Niestandardowe okładki mogą być drogie.

Zrób swoje pozory, aby zaoszczędzić pieniądze, jeśli planujesz również zakrywać pojedyncze poduszki. Sofa w smokingu to produkt z epoki Art Deco, jeśli nie można powiedzieć po jej eleganckiej geometrii. Zamiast poduszek jego plecy i ramiona są często pikowane.

Ponadto oparcie i elementy składowe są zwykle wyższe niż w większości innych sof, co zwiększa ich atrakcyjność. Więc chociaż możesz być trochę zbyt formalny dla swojego pokoju rodzinnego, jego obecność natychmiast podnosi nastrój. Istnieje jednak wiele odmian sofy smokingowej.

To, co wyróżnia smoking na tle innych fasonów, to pudełkowaty kształt, który czyni go wyjątkowym. Przez większość czasu ramiona i plecy są tej samej wysokości, a nogi są albo tapicerowane, albo gołe. Sofa jest geometryczna i czysta, i zwykle jest tapicerowana tkaniną.

Rekomendacje dotyczące smokingów dla osób podróżujących

Niemeyer 51,5-calowy od Hashtag Home

Nie musisz rezygnować ze stylu z powodu braku miejsca. Na rozstawionych drewnianych nogach w naturalnej plamie ma nowoczesny design z połowy wieku. Drewniana rama jest amortyzowana piankowym wypełnieniem i tapicerką z poliestru, co zapewnia bardziej przystępny wygląd.

Poduszki oparcia mają subtelne detale z guzikami, które dodają szczypty wyróżnienia. Nogi tego dwuosobowego fotelika można łatwo przymocować. Do czyszczenia zalecamy użycie szmatki i łagodnego mydła do przetarcia powierzchni.

Thurlow 46-calowe dwuosobowe podłokietnik do smokingu autorstwa George’a Olivera

Każdy docenia meble, które w domu służą wielu celom. Jest niezbędny dla osób mieszkających na małej przestrzeni, takiej jak mieszkanie lub pokój w akademiku. Ta podwójna sofa George Oliver zapewnia również dodatkowe miejsce do przechowywania, które pomoże Ci zachować porządek.

Ta sofa dwuosobowa ma miękką tkaninę, która jest łatwa do czyszczenia. Posiada również grubą wyściółkę z gąbki, która zapewnia wyjątkowy komfort podczas siedzenia. Dziś ulepsz swoją przestrzeń dzięki tej sofie z miejscem do przechowywania i zyskaj dodatkowe miejsce do przechowywania.

Siedzisko Croyd z 62-calowym aksamitnym podłokietnikiem do smokingu od Everly Quinn

Jeśli chodzi o Croyd Loveseat, design z połowy wieku spotyka się z nowoczesną estetyką. Ponadto, ten fotelik ma wykończenia z gwoździami na kwadratowych podłokietnikach i drewnianą toczoną nogę. Oprócz wygodnych poduszek do siedzenia, wygląd tego krzesła w stylu vintage jest idealny do każdego pomieszczenia.

Lodowe siedzisko Persinger 47,2 cala w smokingu autorstwa Orrena Ellisa

Kolekcja Orren Ellis łączy duży styl z najnowszymi trendami. Ta kolekcja nada Twojej przestrzeni wygląd, łącząc subtelne, nowoczesne inspiracje z eleganckimi sylwetkami, przyciągającymi wzrok wzorami i bezpłatnymi wzorami. Ponadto posiada dwuosobową sofę wykonaną z wysokiej jakości sztucznej skóry.

Ten kawałek zapewnia najwyższy komfort siedzenia. Jeśli chcesz dodać klasy do swojego domu, jest to świetny wybór. Proste linie i niewielkie rozmiary sprawiają, że ta dwuosobowa sofa jest idealna do każdego pomieszczenia.

Wniosek

Jeśli więc jesteś ciekawy, co to jest dwuosobowa kanapa do smokingu, ten artykuł da ci wyobrażenie o tej sprawie. Istnieją różne foteliki miłosne; wypróbuj ten, a może ci się spodoba. Dołączyliśmy również najlepiej sprzedające się dwuosobowe foteliki do smokingu, które możesz mieć na oku, gdy planujesz zakup.