Co oznacza NI w przypadku dawstwa nasienia? 2 wady, o których należy pamiętać!

Czy próbujesz wiedzieć, co oznacza ni w przypadku dawstwa nasienia? Jeśli tak! Następnie musisz uważnie przeczytać ten artykuł, aby zrozumieć, czego chcesz. Cóż, wyjaśniliśmy wszystko na temat dawstwa nasienia i dawstwa nasienia Ni.

Słowo „naturalne zapłodnienie” jest używane w miejsce stosunku płciowego, a także jest definicją zapłodnienia komórki jajowej biorcy od dawcy nasienia. Jest to najbardziej odpowiednia i skuteczna metoda stosowana przez wszystkie pary w celu zajścia w ciążę i poczęcia dzieci we wszechświecie. Teraz zacznijmy wyjaśniać odpowiedź na dawstwo nasienia NI.

Co oznacza NI w przypadku dawstwa nasienia? 2 wady

NI- Naturalne zapłodnienie

Naturalne zapłodnienie to nowy sposób poczęcia dziecka przez kobiety, ponieważ opiera się na dawstwie nasienia. Jeśli chcesz zajść w ciążę poprzez otrzymanie dawstwa nasienia lub współrodzica, masz następujące możliwości zajścia w ciążę.

  • Przeprowadzając leczenie bezpłodności w szpitalu
  • Posiadanie sztucznej inseminacji w domu (samodzielnie)
  • O naturalnym zapłodnieniu (stosunek płciowy)

W tym artykule omawiamy opcję naturalnej inseminacji, jej zalety i wady, a także pomagamy Tobie, badając, czy ni jest najlepsze w poczęciu ciąży, czy nie? Dowiedz się więcej w tym artykule „Jak uzyskać dawstwo nasienia?”

Co to jest naturalne zapłodnienie?

Zastanawiasz się, co oznacza ni w przypadku dawstwa nasienia? Nie zastanawiaj się więcej. Słowo Naturalne zapłodnienie jest używane zamiast stosunku płciowego. Jest definiowany jako stosunek seksualny między biorcą lub dawcą nasienia.

Jest to obecnie najbardziej odpowiednia i skuteczna metoda stosowana przez wszystkie pary, aby zajść w ciążę i urodzić dzieci we wszechświecie.

Co dokładnie oznacza naturalne zapłodnienie?

W podstawowym języku angielskim wszyscy rozumiemy stosunek płciowy, gdy mówimy i mówimy słowo NI. Kiedy jest to związane z połączeniami dawcy nasienia i dawcy nasienia, NI nie stanowi problemu, jeśli jesteś w prostym związku (małżeństwo). Jednak NI stanie się wyzwaniem w produkcji i wytwarzaniu interakcji dawca nasienia i dawca nasienia.

Należy uważnie rozważyć NI(naturalne zapłodnienie)

Nawet jeśli jesteście małżeństwem i chcecie użyć dawcy, ponieważ facet (mąż, mężczyzna lub kobieta) jest bezpłodny; nie mogąc zajść w ciążę lub samotna matka lub para lesbijek miała nadzieję na zatrudnienie dawcy, decyzja o skorzystaniu z NI musi zostać dokładnie rozważona.

To Twoja osobista decyzja i może to być okazja, jeśli masz solidne relacje z darczyńcami i już czujesz się komfortowo.

Kiedy wykonuje się naturalne zapłodnienie?

Wybierz swoje dwa najbardziej płodne dni za pomocą zestawu do wykrywania jajników i harmonogramu BBT. Jeśli naprawdę możesz sobie z tym poradzić wraz ze swoim partnerem (dawcą), odbywając stosunki płciowe przez te dni płodne, czyli dwa dni przed i dwa dni po wzroście LH.

Jeśli nie można sobie wyobrazić seksu przez cztery dni, trzymaj się 48 godzin przed wyrzutem LH, jak sugeruje pomyślny test przewidywania poczęcia.

Jakie jest ryzyko naturalnej inseminacji dawcą nasienia?

Jeśli osoba nie przestrzega tych zasad podczas naturalnego zapłodnienia dawstwem nasienia, będzie musiała zmierzyć się z ryzykiem podczas NI.

  • Nalegaj na wyniki testów zdrowotnych, zwłaszcza na choroby przenoszone drogą płciową i choroby genetyczne
  • Nalegaj na liczbę plemników, ruchliwość i testy morfologiczne pod kątem płodności
  • Sprawdź dowód tożsamości, aby zobaczyć, czy Twój dawca jest tym, za kogo się podaje
  • Zawsze informuj znajomego o swoich planach i z kim się spotykasz
  • Nie czuj się zmuszany do dołączenia do NI i zgłaszaj wszelkich niewłaściwie zachowujących się członków

Zalety naturalnej inseminacji-NI

Naturalne zapłodnienie może wydawać się niektórym bardziej realistycznym sposobem poczęcia dziecka. Wydaje się to trochę racjonalne dla osób, które są zadowolone z pomysłu uprawiania seksu z dawcą nasienia, ponieważ nie wymaga to użycia igły ani żadnej innej nienaturalnej techniki medycznej.

Niektórzy uważają, że naturalne zapłodnienie jest lepsze od sztucznego zapłodnienia i bardziej niezwykłe niż sztuczne zapłodnienie za pomocą strzykawki. Potencjalni dawcy nasienia mogą wykorzystać ten argument, aby uzasadnić zachęcanie do naturalnego zapłodnienia. Jednak nie ma jednoznacznych dowodów na to, że współżycie jest skuteczniejsze niż domowe zapłodnienie za pomocą strzykawki.

W rzeczywistości niektórzy eksperci odkryli liczne przypadki, w których zdolne do życia kobiety zachodzą w ciążę po zaledwie kilku próbach zapłodnienia w domu. Wskaźniki powodzenia wydają się być porównywalne do NI, gdy przeprowadzane są z nowymi plemnikami w optymalnych dniach płodnych.

Inseminacja naturalna (NI) – wady

Każde nasze działanie ma swoje konsekwencje, zwłaszcza jeśli robimy to niedbale. Przy otrzymywaniu komórki jajowej dawczyni istnieje kilka wad stosowania naturalnego zapłodnienia. Omówimy to dalej w tej części artykułu:

#1. Względy prawne

Jeśli użyjesz dawcy nasienia i rozwiniesz się poprzez naturalne zapłodnienie, dawca zostanie uznany przez sądy za prawnego ojca. Nie ma znaczenia, czy jesteś singlem, partnerem, czy jesteś w związku umownym.

W wyniku tego cierpią zarówno biorca, jak i dawca. Dla biorcy oznacza to, że dawca nasienia może zdobyć opiekę nad dzieckiem. Podobnie jak w przypadku dawcy oznacza to, że osoba otrzymująca może starać się o alimenty na dziecko.

#2. Zdrowie

Jeśli nasienie jest oddawane przez naturalne zapłodnienie w sposób ciągły, oznacza to, że dawcy nasienia są bardziej narażeni na choroby seksualne. Warto również zauważyć, że testy STI nie zawsze są pozytywne, jeśli dawca ma obecnie kontakt z chorobą.

To okładka!

Po pomyślnym przeczytaniu tego artykułu „Co oznacza ni w przypadku dawstwa nasienia?” Mamy nadzieję, że wszyscy otrzymacie odpowiedź na temat tego, co oznacza ni w dawstwie nasienia. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o dawstwie nasienia, najpierw wróć do definicji. Oto „Co to jest dawstwo nasienia?”