Co napisać w książce kucharskiej na prezent ślubny

Jeśli nie masz pewności, co napisać w książce kucharskiej na prezent ślubny, wypróbuj te cztery wskazówki, aby dowiedzieć się, co umieścić. Porozmawiamy również, czy książka kucharska jest lepszym prezentem ślubnym niż inne.

A jeśli chcesz uzyskać inne sugestie, co podarować jako prezent ślubny, zachęcamy do przeglądania naszego bloga w celu uzyskania konkretnych poradników. Na przykład wypróbuj te pomysły na prezent ślubny dla pary, która już mieszka razem.

Co napisać w książce kucharskiej na prezent ślubny

Najlepszy prezent ślubny: co napisać w książce kucharskiej na prezent ślubny

Dowiedz się, jakie potrawy umieścić w prezencie ślubnym w swojej książce kucharskiej

Decydowanie o potrawach, które chcesz napisać i umieścić w swojej książce kucharskiej, prezent ślubny jest zazwyczaj najtrudniejszą częścią, ponieważ może być przytłaczająca. Ale skoro jest to prezent ślubny, bardziej docenimy go, jeśli będzie sentymentalny, dlaczego więc nie zbierać przepisów od rodzin młodej pary?

Państwo młodzi mogą mieć dania, które uwielbiają dorastać, więc możesz zacząć od nich swoją książkę kucharską. Jeśli znasz tę parę od dawna, prawdopodobnie masz wyobrażenie o ich ulubionych potrawach.

Jeśli wybieracie się razem na randki, zastanów się nad menu, które zazwyczaj zamawiają. Możesz nawet dołączyć własny przepis lub danie, o którym ci przypominają, dla dodatkowej troski i sentymentalizmu.

Uporządkuj przepisy, które umieścisz w książce kucharskiej

Po zebraniu i podjęciu decyzji, jakie przepisy wpisać do prezentu na ślubną książkę kucharską, powinieneś uporządkować je w oparciu o to, jak umieścisz je w książce. Ekscytującym pomysłem na prezenty ślubne z książki kucharskiej jest pisanie przepisów na osi czasu.

Zaczynasz od ulubionych potraw pary, zanim się poznali, kiedy się umawiali, w trakcie ich związku i sugerujesz przepisy, które warto wypróbować podczas małżeństwa. Mogą to być również zabawne i dziwaczne przepisy, które we wstępie napiszesz miniopowieść lub krótki cytat.

Możesz również zorganizować prezent ślubny z książką kucharską tak, jakbyś zabierał parę w podróż po całym świecie. Może być tak wciągający i interaktywny, jak tylko chcesz.

Dodaj zdjęcia, aby prezent ślubny z książki kucharskiej był bardziej wciągający

Oprócz zapisania przepisów na prezent ślubny w postaci książki kucharskiej, nie zapomnij umieścić zdjęć na stronach przed przepisami. Dzięki temu prezent ślubny będzie bardziej interaktywny i przyjemny do przeglądania.

Możesz również dołączyć zdjęcia samej pary i sprawić, by książka kucharska była tak ekscentryczna i dostosowana, jak chcesz. Zdjęcia są również mile widziane, jeśli niektóre przepisy cieszą się rodziną i przyjaciółmi.

Oprócz zdjęć potraw z przepisami, w ślubnej książce kucharskiej możesz również umieścić inne zdjęcia. Bądź artystyczny i spraw, aby był wyjątkowy, aby był naprawdę niezapomnianym prezentem ślubnym.

Dostosuj swoją książkę kucharską na prezent ślubny

Po zorganizowaniu przepisów kulinarnych i przygotowaniu obrazków do wykorzystania, możesz rozpocząć tworzenie książki. Najpierw wybierz książkę kucharską w twardej lub miękkiej oprawie, w zależności od tego, ile ma ona stron.

Możesz także pisać strony dedykacyjne i kreatywnie korzystać z kolorów i czcionek. Nie zapomnij napisać z przodu sprytnego tytułu prezentu ślubnego.

Czy możesz wydrukować tę książkę kucharską na prezent ślubny w domu? Drukowanie w domu jest możliwe, a nawet tańsze, o ile używasz do drukarki kompatybilnych papierów.

Co umieszczasz w książce kucharskiej jako prezent ślubny?

Podobnie jak w przypadku innych prezentów ślubnych, bardziej rozważne byłoby napisanie czegoś osobistego na prezent ślubny z książki kucharskiej. Więc bardziej niż przepisy, wypróbuj te wskazówki, co jeszcze napisać w książce:

  • Dołącz krótkie wiadomości od innych przyjaciół i rodziny pary młodej
  • Użyj strony dedykacyjnej, aby przekazać parze sentymentalny list
  • Podaj krótką historię lub ciekawe cytaty do każdego przepisu w prezencie ślubnym z książki kucharskiej
  • Uwzględnij żarty i cytaty podane przez parę
  • Napisz ciekawe fakty na temat każdego przepisu
  • Omów, dlaczego każdy przepis został wybrany na prezent ślubny

Czy książka z przepisami to dobry prezent ślubny?

Książka kucharska to przemyślany i słodki prezent ślubny, zwłaszcza jeśli zestawiłeś specjalne przepisy dla pary. Poświęciłeś również czas na wykonanie i spersonalizowanie prezentu ślubnego.

Gdy para wchodzi w nowy rozdział swojego życia w małżeństwie, mogą od czasu do czasu korzystać z książki kucharskiej. A jeśli dobrze się bawiłeś, będzie to wyjątkowy prezent, ponieważ myśl za nim jest sentymentalna.

Nie jesteś pewien, kiedy wręczyć parze swój spersonalizowany prezent ślubny? Przeczytaj, kiedy wysłać prezent ślubny, aby uzyskać idealny czas.

Ile kosztuje wykonanie ślubnej książki kucharskiej?

Materiały, z których będziesz korzystać i jeśli wydrukujesz weselną książkę kucharską obecną w domu, określą całkowite koszty. Może to być około 20 USD i więcej lub możesz znaleźć firmy specjalizujące się w niestandardowych książkach kucharskich, które będą kosztować Cię za stronę.

Wniosek

Czy ten przewodnik był pomocny? Właśnie dowiedziałeś się, co napisać w książce kucharskiej na prezent ślubny, biorąc pod uwagę cztery wskazówki.

Podsumowując, zbierzesz przepisy z wielu źródeł, uporządkujesz je, dodasz zdjęcia i spersonalizujesz książkę kucharską, aby dodać sentymentu. Para z pewnością doceni ten przemyślany prezent i nie wahaj się dodać poniżej sugestii, którymi chcesz się podzielić podczas robienia prezentu ślubnego DIY.