6 łatwych majsterkowiczów na temat obrębiania zasłon za pomocą maszyny do szycia

Ponieważ zima zbliża się wielkimi krokami, pogoda jest tak chłodna, że ​​wszyscy pozostaną w domu. Najlepszym sposobem na pokonanie nadchodzących niedogodności jest szukanie ciężkich zasłon. Nie tylko utrzymuje ciepło w pomieszczeniu.

Oszczędza koszty poszukiwania grzejnika do salonu, na który większość ludzi nie może sobie pozwolić, i nie pozwala na ucieczkę ciepła. Tę zasłonę otrzymujesz w sklepach z używanymi rzeczami. Nie wyobrażam sobie wydania 50 dolarów na jedną zasłonę, podczas gdy mogę poświęcić swój czas i tylko 10 dolarów w sklepie z używanymi rzeczami.

6 łatwych majsterkowiczów na temat obrębiania zasłon za pomocą maszyny do szycia

Będzie ciekawiej i przyjemniej, gdy wykonasz poniższe kroki, jak obszywać zasłony za pomocą maszyny do szycia.

Materiały wymagane do przeprowadzenia tych procedur obejmują; materiały draperiowe, maszyna do szycia, nici (kolor pasujący do zasłon), igła, nożyczki, szpilki, miarka, kolorowa kreda.

Kroki, jak obszyć zasłony za pomocą maszyny do szycia

Krok 1: Przyjmij wymiary

W tym kroku korzystasz z taśmy mierniczej. Zanim zaczniesz myśleć o dalszych krokach, bierzesz wymiary, takie jak długość i szerokość okien, aby zapewnić odpowiednie cięcie materiałów tkanin. Hej! Mierz dwa razy i tnij raz! Jeśli nie możesz określić rzeczywistej długości w pierwszym pomiarze, drugi będzie dokładniejszy.

Najlepiej jest przymocować karnisze do zasłony, aby upewnić się, że nie popełnisz błędów przy obliczaniu rzeczywistej długości i szerokości zasłony.

Krok 2: Przypnij materiały tekstylne

Przypnij zasłony głównie z boków do środka. Upewnij się, że przypinasz zasłonę do skali, aby uniknąć błędów podczas obrębiania. Po przypięciu zdejmij go i połóż na stole lub innej płaskiej powierzchni.

Krok 3: Sprawdź pomiary przed kontynuowaniem

Po ułożeniu zasłon na płaskiej, gładkiej powierzchni, przed wyprasowaniem należy ponownie ocenić wymiary. Okno, które zamierzam zasłonić ma 40 cali długości, a długość zasłony to 75 cali. Dodałem dodatkowe 2 cale, aby uniknąć żalu z powodu braku miejsca.

Krok 4: Prasuj tkaniny

Ponieważ wykonałeś pomiary okien i zasłon, sprawdziłeś je i ułożyłeś na płaskiej, gładkiej powierzchni, upewnij się, że przypinasz zasłonę przed prasowaniem. Pamiętaj, że jeśli nie ma deski do prasowania, zawsze możesz improwizować — spryskaj firany na podłodze przed spryskaniem zasłon przed prasowaniem.

Krok 5: Wytnij draperię

Po zakończeniu prasowania delikatnie ułóż materiały tkaniny i uzyskaj ostre nożyczki i odetnij wzdłuż zaznaczonych obszarów, które mają być obszyte. Ten krok jest ważnym krokiem przy obrębianiu zasłon za pomocą maszyny do szycia. Gdy nie będziesz dobrze ciąć, wpłynie to na twoje obszycie.

Krok 6: Obszyj materiał i wykończ

Delikatnie przyciąłeś materiał draperii i pozostawiłeś kawałki blisko maszyny do szycia. Następnym krokiem jest obszycie od góry do dołu i upewnienie się, że obszyjesz zaznaczone obszary, aby uzyskać idealną perspektywę, tak jak na poniższym rysunku.

Dlaczego ludzie wolą samodzielnie obszywać zasłony maszynami do szycia?

Z powyższych kroków dotyczących obrębiania zasłon za pomocą maszyny do szycia możemy wywnioskować, że kroki są łatwe. Kto wolałby wydać więcej dolarów na projekt, z którym poradzi sobie przy niewielkiej ilości czasu? Większość ludzi woli stosować te stopnie i obcinać jak najwięcej, zwłaszcza zimą.

Zapewnia cień, zapobiega przedostawaniu się zimna do pomieszczenia i utrzymuje ciepło w salonie podczas mrozów. Jest to łatwe do wykonania, dlatego powinieneś zrobić to sam, zamiast marnować pieniądze.

Czy zasłony obszywane są preferowane w stosunku do innych zasłon?

No tak! Otrzymałeś materiały i masz pewność, że są do zrobienia. Nie ma żadnych otrzymanych od kogoś materiałów. Jesteś pewien, że są legalne, a nie pirackie. Dlatego postępując zgodnie z instrukcjami obrębiania zasłon za pomocą maszyny do szycia, otrzymasz najlepszą zasłonę.

Niektórzy ludzie posuwają się tak daleko, że pożyczają im niektóre z tych podstawowych materiałów, takich jak maszyna do szycia i żelazko, aby wypróbować je. Czy nadal zastanawiasz się nad podjęciem odważnego kroku?

Na co jeszcze czekasz, skoro masz cały sprzęt gotowy? Uzyskaj doskonały wybór, a dzięki krokom, jak obszywać zasłony za pomocą maszyny do szycia, stwórz pożądaną opcję.

Wniosek 

Wykonywanie obszywanych zasłon za pomocą maszyny do szycia nie jest tak dziwne, że każdy chętny nie może tego zrobić. Zaczynasz od przygotowania materiałów i pilnie podążasz za wskazówkami, jak obszyć zasłony za pomocą maszyny do szycia i uzyskać idealną zasłonę.

Wymagania dotyczące zasłon zimowych są zwykle wysokie, zwłaszcza zimą. Aby zaoszczędzić sobie trochę dolarów, możesz oszczędzić swój czas. Ze względu na materiały, z których wykonane są już wykonane zasłony obszyte, nie są one tak przystępne cenowo.

Zrób odważny krok, przygotowując te materiały, rozpoczynając coś nowego i zaufaj mi; podziękujesz mi później za te podżegania.