Sprzęt do ćwiczeń na świeżym powietrzu na podwórku do wyboru

Podwórko jest jednym z najbardziej lukratywnych miejsc do ustawiania urządzeń fitness. Sprzęt do ćwiczeń na świeżym powietrzu do ćwiczeń w ogrodzie jest zróżnicowany pod względem zastosowania i konstrukcji. Ale po pierwsze, po co wybierać ogródek do ćwiczeń?

Omówienie

Czasy pandemii koronawirusa uczą wielu rzeczy. Zbliżają się do swoich rodzin, spędzają z nimi więcej czasu i ożywiają wspomnienia utracone w poprzednich miesiącach, odkąd ludzie mają zostać w domu.

Sprzęt do ćwiczeń na świeżym powietrzu na podwórku do wyboru

Uczy także ludzi zaradności. Dla wielu opuszczony dzień bez ćwiczeń zmienia ich rutynę. I tak improwizują, aby ich regularne treningi nadal odbywały się pomimo trwającego kryzysu zdrowotnego.

Świetnym sposobem na utrzymanie dobrej sylwetki i wyrzeźbionej sylwetki jest ustawienie siłowni bezpośrednio na swoim podwórku z zalecanym sprzętem do ćwiczeń na świeżym powietrzu. Wyobraź sobie, że to ogródek do ćwiczeń w jednym z teledysków Taylor Swift. Przejdźmy do szczegółów budowy Twojej siłowni na podwórku.

Podwórko to przestrzeń o dużym potencjale zagospodarowania. Kiedyś place zabaw na świeżym powietrzu uczą dzieci wartości przebywania na świeżym powietrzu, wspomnień, które zachowują, gdy dorastają.

Te czasy zmieniających się przepisów w Twojej społeczności są idealne, aby rozpocząć program ćwiczeń w domu. Wielkoduszność sprzętu, który widzisz w klubach do ćwiczeń w pomieszczeniach, jest zbyt duża, aby pomieścić wnętrze Twojego domu. W ten sposób zabierasz je na zewnątrz.

Wcześniej poznałeś zalety parków na świeżym powietrzu i tym razem zostaniesz wprowadzony na podwórkowe place treningowe z odpowiednim sprzętem do ćwiczeń na świeżym powietrzu.

Wśród popularnych zajęć na świeżym powietrzu są jazda na rowerze, jazda na nartach i wspinaczka skałkowa w obszarach takich jak hrabstwo San Diego, hrabstwo Riverside, hrabstwo Orange i okolice.

Właśnie tam to znajdziesz, najważniejszą rzeczą w prowadzeniu dobrego stylu życia nie jest to, gdzie ćwiczysz, ale dyscyplina i inspiracja, która się z tym wiąże.

Posiadanie sprzętu do ćwiczeń na świeżym powietrzu na podwórku zmotywuje Cię do kontynuowania ćwiczeń nawet w czasie pandemii. Dodatkowo jest to bezpłatne i pozwoli Ci spędzać więcej czasu z rodziną, a także wykonywać za nią prace domowe – sprzątanie pokoi, zmywanie naczyń, gotowanie posiłków.

Istnieją zalety przebywania na świeżym powietrzu – czyste powietrze, światło słoneczne i radość z tego, że można uczyć bliskich lub dzieci, jak dbać o kondycję. Staje się również Twoją przestrzenią, dzięki czemu możesz zostać tak długo, jak chcesz (biorąc pod uwagę, że przestrzegasz zalecanych ram czasowych treningu), bez konieczności zatrzymywania się w pobliżu wolnego sprzętu do ćwiczeń.

Sprzęt do ćwiczeń na świeżym powietrzu na podwórku może znajdować się na patio, altanie i innych miejscach na zewnątrz, które pasują do tego, czego szukasz.

Jak zbudować siłownię na podwórku?

Przestrzenie fitness ze sprzętem do ćwiczeń na świeżym powietrzu do ćwiczeń w ogrodzie mogą być przeznaczone do samodzielnego wykonywania lub wymagać pomocy specjalistów budowlanych. Zbudowanie własnej siłowni na swoim podwórku będzie odpowiedzią na problemy dotyczące tego, jak możesz ćwiczyć z kwarantannami i blokadami społeczności.

Znajdź miejsce na siłownię

Są domy, w których na podwórkach znajduje się ogród lub kilka mebli. Ważne jest, aby upewnić się, czy miejsce jest odpowiednie dla tego sprzętu do ćwiczeń. Oczyść otoczenie, ale nigdy ich nie usuwaj, wiedząc, że przestrzenie są wykorzystywane do ważnych celów.

Być może skonsultuj się z rodziną przed zakupem narzędzi i sprzętu do ćwiczeń na świeżym powietrzu do ćwiczeń w ogrodzie. Zapytaj ich, czy podwórko można przekształcić w siłownię.

Po uzyskaniu sygnału startowego możesz zainstalować szopy i ustawić siłownię pod spodem. Chroni to przestrzeń treningową przed zużyciem i rozdarciem przez czynniki zewnętrzne, takie jak pogoda.

Pomyśl o krajobrazie

Nigdy nie zaniedbuj reszty podwórka. Jeśli budowa zdemontuje obecny projekt krajobrazu, jest dwóch specjalistów, z którymi musisz się skontaktować. Pierwsi to specjaliści budowlani, a drudzy projektanci krajobrazu.

Po ustawieniu sprzętu do ćwiczeń na świeżym powietrzu do ćwiczeń w ogrodzie może zajść potrzeba przeprojektowania całego projektu i stworzenia nowego. Czy jest to nadal możliwe w przypadku tańszych majsterkowiczów? Zdecydowanie.

Zdecyduj się na sprzęt cardio i ciężary

Następnie musisz określić sprzęt. Więcej na ten temat zostanie omówione w następnej części artykułu. Do łączenia celów potrzebne są hantle, stojaki, drążki i ciężarki. Upewnij się, że na podłodze znajduje się trwała gumowa wyściółka, na której możesz stopniowo upuszczać ciężary. Zachowa piękno krajobrazu.

Do celów cardio potrzebne są maszyny – rower stacjonarny, wioślarz i bieżnia. Wyznacz miejsce na te większe urządzenia zewnętrzne. Oddziel obszary lub stacje fitness według ich grup. Z jednej strony masz sprzęt do nóg, az jednej strony bieżnię.

Organizuj wszystko

Jednym z najczęstszych błędów popełnianych podczas instalowania sprzętu do ćwiczeń na świeżym powietrzu do ćwiczeń na podwórku jest dezorganizacja. Siłownie wewnętrzne lub wewnętrzne znajdą ciężary w każdym kierunku.

Porządkowanie według stacji fitness to jedno. W szczególności wolne ciężary powinny być ułożone na stojaku zbudowanym przy ścianie, podobnie jak w klubie fitness.

Bieżnie należy również montować przy ścianie. Ułóż pionowo taśmy oporowe i skakanki lub zapewnij haczyk, na którym można je zawiesić. Sztangi można również przechowywać w pozycji pionowej.

Ulepsz podłogę

Krajobraz i podłoga razem będą dobrze wyglądać dla Twojej wizji. Samo wyrzucenie sprzętu jest niepraktyczne. Zalecane materiały na podłogę to laminat i drewno, bardzo proste, które mogą dodać ciepła do atmosfery tarasu.

Na ścianach możesz dodać dzieła sztuki, graffiti, plakaty z inspirującymi obrazami lub zainstalować telewizor dla rozrywki. Musisz tylko upewnić się, że telewizor jest odpowiednio przykryty, aby uniknąć usterek elektrycznych podczas zmieniających się warunków pogodowych. Jeśli potrzebujesz konsultacji z projektantem wnętrz, zaproś go do środka.

Dodanie roślin upiększy również otoczenie.

Idź i dodaj technologię

Rób wszystko zgodnie z trendami za pomocą odpowiedniej technologii – chyba że motywem przewodnim Twojego podwórka do ćwiczeń jest vintage.

Można zainstalować najnowsze jednostki bieżni, głośniki Bluetooth do odtwarzania muzyki, inteligentny telewizor zapewniający rozrywkę Tobie i rodzinie oraz popularny sprzęt CrossFit.

Punkty do dyskusji

W poniższych akapitach dowiesz się więcej o tym, jaki kompaktowy sprzęt do ćwiczeń jest przeznaczony do ćwiczeń na podwórku, różnych zewnętrznych stanowisk fitness, które możesz rozmieścić, wieży zasilającej na świeżym powietrzu i podnoszenia ciężarów na świeżym powietrzu.

Ważne jest, aby zrozumieć te koncepcje na swojej drodze do budowania kolejnych podwórkowych przestrzeni fitness.

Kompaktowy sprzęt do ćwiczeń

Te urządzenia treningowe są kompaktowe, co oznacza, że ​​są łatwiejsze w użyciu i wygodniejsze. Idealne akcesoria do zainstalowania w domu, urządzenia te są również tańsze. Czy powinieneś się martwić o miesięczne opłaty? Jeśli sprzęt działa na prąd, może ten, ale generalnie nie ma miesięcznych opłat do przemyślenia.

Oto trzy najlepsze:

Wagi do treningu siłowego

Bez sprzętu nie da się zbudować dobrych mięśni. Ciężarki lub hantle do treningu siłowego są bardzo wszechstronne do ćwiczeń cardio i ćwiczeń siłowych. Może zaspokoić wiele grup mięśni, w tym przysiady mięśni nóg, wyciskanie klatki piersiowej, wyciskanie ramion i wyprosty tricepsa.

Tradycyjne mogą być świetne na Twoje podwórko. Możesz jednak zajrzeć do materiału i zobaczyć, które z nich są lepsze na zewnątrz. To, czego chcesz, to najlepszy stosunek jakości do ceny, więc szukasz materiałów odpornych na zmieniające się warunki pogodowe.

Sprzęt do treningu siłowego

Z odpowiednim sprzętem do treningu siłowego nigdy nie możesz się pomylić. Urządzenia te przydają się podczas następujących ćwiczeń: pompek, dipów, podciągania się i podciągania. Możesz je również mieć do podnoszenia nóg, ćwiczeń brzucha i ćwiczeń wiszących kolan.

Pasek do podciągania w drzwiach

Kolejnym niezbędnym sprzętem do ćwiczeń na świeżym powietrzu na podwórku jest drążek do podciągania w drzwiach. Kiedy wieża energetyczna nie może znajdować się na twoich podwórkach, drążek do podciągania w drzwiach działa. Szybko zainstaluj je na framudze drzwi i wykonaj ćwiczenia.

Wiele różnych konstrukcji zapewnia różne pozycje chwytu, z maksymalnym progiem masy wynoszącym około 300 funtów. Bardzo przystępne cenowo i idealne do treningu siłowego urządzenie to powinno znaleźć się na Twojej liście zakupów. Wiele celebrytów prezentuje ten sprzęt na swoich stronach w mediach społecznościowych – Instagramie, Pinterest i Facebooku.

Możesz także posiadać dowolny z tych kompaktowych urządzeń do ćwiczeń na świeżym powietrzu na podwórku:

 • Kettlebells – Cardio i siła
 • Piłka do ćwiczeń – wszechstronny trening
 • Trenażer zawieszenia – wszechstronny trening z własną masą ciała
 • Ab wheel – trening podstawowy
 • Taśmy oporowe – dodawanie oporu do ćwiczeń
 • Skakanka – utrata wagi
 • Drążki do pompek – ramiona i rdzeń
 • Kompaktowy sprzęt do wiosłowania – trening całego ciała
 • Kompaktowe bieżnie – bieganie, chodzenie i cardio
 • Pionowe pnącze
 • Sprzęt treningowy o niskim obciążeniu, taki jak rowery

Zewnętrzne stanowiska fitness

Wcześniej wiesz, że stanowiska fitness na świeżym powietrzu w warsztacie w garażu sprawią, że wszystko będzie lepiej zorganizowane. To prawda.

Ale z drugiej strony nie możesz po prostu ułożyć wszystkiego zmieszanego w jednym rogu, jednym miejscu lub jednym miejscu.

To, co możesz zrobić, to zaadaptować popularne stacje obwodowe i przekształcić je w takie, które są odpowiednie dla Twojej przestrzeni przydomowej. Nie byłoby żadnych znaczących zmian, a może być konieczne dostosowanie tylko w oparciu o obszar i obwód swojego podwórka.

Pierwsza stacja

Cardio – podstawowe ćwiczenie step-up i step-down, 3 minuty

Siła – Pompki z krokiem, 1 minuta

Druga stacja

Cardio – skakanka, 3 minuty

Siła – Lunch na lewej stopie z przodu, uginanie bicepsa, 1 minuta

Siła – Lunch z przodu prawej stopy, wyciskanie z góry, 1 minuta

Trzecia stacja

Cardio – jogging z wysokim kolanem, 3 minuty

Siła – V-ups, 1 minuta

4. stacja

Cardio – loki ścięgniste na kroku, 3 minuty

Siła – Dip na ławce na triceps, 1 minuta

Piąta stacja

Cardio – biegnij w miejscu i skacz na skakance, 3 minuty

Siła – Podnoszenie pułapki i przysiady na stosie, 1 minuta

szósta stacja

Cardio – pajacyki, 3 minuty

Siła – Deska, 1 minuta

Zewnętrzna wieża zasilająca

Wieża zasilająca umieszczona na zewnątrz jest jednym z najczęściej polecanych urządzeń do ćwiczeń na świeżym powietrzu do użytku na podwórku. Urządzenie to ułatwia treningi wzmacniające mięśnie brzucha, w tym poprawiające plecy, klatkę piersiową, barki, biceps, triceps, dolną część ciała i nie tylko. Innymi słowy, jest bardzo dynamiczny.

Wieże mają podłokietniki, drążki poziome i równoległe, uchwyty i wiele innych funkcji do ćwiczeń, z których możesz wybierać.

Ponieważ te wieże są przeznaczone do ćwiczeń z masą ciała, wymaga to siły, którą osoba musi wywierać na uchwyty, podłokietniki, drążki i inne zakresy ruchu. Obejmują one treningi takie jak zanurzenia, pompki, podciąganie, podciąganie i unoszenie nóg.

Korzyści dla zdrowia i dobrego samopoczucia są również przytłaczająco duże. Po pierwsze, zapewnia najbardziej efektywny trening dzięki treningowi z masą ciała na urządzeniach bezpiecznie zaprojektowanych do użytku na świeżym powietrzu.

Odporność na te ciężary ciała przyczynia się do lepszej formy i zdrowszego składu sylwetki. Pozwala również na wykorzystanie różnych ćwiczeń fitness górnej i dolnej części ciała na mniejszej przestrzeni bez inwestowania dużo czasu. Najlepiej nadaje się do mieszkania i użytku domowego.

Podnoszenie ciężarów na świeżym powietrzu

Podnoszenie ciężarów na świeżym powietrzu, na przykład na podwórku, zapewnia mnóstwo korzyści zdrowotnych, podobnych do tego, jak robisz to w pomieszczeniu. Jednak jednym z czynników wpływających tutaj jest sposób budowy i instalacji sprzętu.

Odpowiedni sprzęt do podnoszenia ciężarów na świeżym powietrzu ochroni podłogę podwórka, sprzęt znacznie ułatwi podnoszenie, będzie wygodniejszy i sprawi, że podnoszenie będzie mniej hałaśliwe.

Umieszczenie tego sprzętu w garażu zapewni Ci fizyczną gotowość na powrót do klubu fitness lub po powrocie do pracy po kwarantannie. Zaplanuj to dobrze w swoich planach przed zainstalowaniem tego na podwórku.

Korzyści z posiadania przydomowej siłowni

Tworzy inną atmosferę

Bycie zamkniętym w podobnej klasie każdego dnia sprawia, że ​​zapamiętujesz tę przestrzeń, a bycie tu przez rok szkolny jest trochę nudne. Można więc sobie wyobrazić uśmiech na twarzach uczniów, gdy na przykład wychodzą na wycieczkę.

Podobnie, ćwiczenia z siłownią na podwórku usuwają otępienie i zapewniają przestrzeń, gdy trzeba się odprężyć lub po prostu zrelaksować.

Poprawia samopoczucie poznawcze

Ile razy czułeś monotonię wykonywania tych samych powtórzeń i zestawów każdego dnia? Dzięki siłowni na podwórku możesz mieć inne ustawienie, pobudzając endorfiny lub „hormony szczęścia”, a tym samym poprawiając samopoczucie po każdym treningu.

Zapewnia lepszą odporność

Twoja perspektywa zależy od środowiska, w którym się znajdujesz. Jeśli mieszkasz w pobliżu plaży, może na Ciebie wpłynąć spokój morza.

Kiedy przechodzisz do innej przestrzeni treningowej, masz tendencję do poprawy sposobu, w jaki radzisz sobie w prawdziwym życiu. Atmosfera, jaką zapewnia podwórko, odzwierciedla bardzo odporną osobowość, bardzo zaradną postawę, a także może wzmocnić układ odpornościowy.

Mamy nadzieję, że wyciągnąłeś wnioski z dzisiejszej dyskusji. Trening z odpowiednim sprzętem do ćwiczeń na świeżym powietrzu nigdy nie był tak niesamowity.

Wniosek

Zawsze możesz znaleźć miejsce na podwórku, aby zlokalizować sprzęt do ćwiczeń na świeżym powietrzu zbudowany na twoje podwórko i zaoszczędzić cenne miejsce w wężu. Lub, alternatywnie, możesz umieścić część sprzętu w pomieszczeniu, a część na podwórku. Należy również pamiętać, że cały sprzęt do ćwiczeń na świeżym powietrzu można przykryć namiotem, aby zminimalizować narażenie na opady atmosferyczne.

Ostatecznie zyskujesz tak wiele korzyści z niewielkich pieniędzy, które zainwestowałeś:

 • Nigdy nie opuszczaj siłowni.
 • Nigdy nie płać składek członkowskich;
 • Siłownia dostępna 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.
 • Ekspozycja na zewnątrz.
 • Ograniczenie kontaktu z innymi ludźmi, zwłaszcza w przypadku COVID-19 lub innych możliwych wirusów
 • Zawsze pamiętaj, że Twoje zdrowie jest najważniejsze dla Ciebie i dla nas. Nie musisz iść daleko, ponieważ możesz kupić wszystko pod jednym dachem, a my jesteśmy tutaj, aby Ci służyć na Krostrade.com