Sprzęt do ćwiczeń na świeżym powietrzu do wyboru na podwórku

Podwórko to jedna z najbardziej lukratywnych przestrzeni, w której można ustawić urządzenia fitness. Sprzęt do ćwiczeń na świeżym powietrzu do treningu podwórkowego jest zróżnicowany pod względem zastosowania i konstrukcji. Ale najpierw, po co wybierać podwórko do treningu?

Przegląd

Czasy pandemii koronawirusa uczą ludzi wielu rzeczy. Zbliżają się do swoich rodzin, spędzają z nimi więcej czasu i na nowo rozbudzają wspomnienia związane z więzią utracone w poprzednich miesiącach, odkąd ludzie zostali wezwani do pozostania w domu.

Sprzęt do ćwiczeń na świeżym powietrzu do wyboru na podwórku

Uczy także zaradności. Dla wielu pominięto dzień bez wykonywania zmian w swoich rutynach. I tak improwizują obiekty, aby ich regularne treningi nadal odbywały się pomimo trwającego kryzysu zdrowotnego.

Świetnym sposobem na utrzymanie dobrej sylwetki i wyrzeźbionej sylwetki jest założenie siłowni na swoim podwórku z zalecanym sprzętem do ćwiczeń na świeżym powietrzu. Wyobraź to sobie jako miejsce do ćwiczeń na podwórku w jednym z teledysków Taylor Swift. Przejdźmy do szczegółów budowy Twojej przydomowej siłowni.

Podwórko to przestrzeń o dużym potencjale użytkowym. Kiedyś były to place zabaw na świeżym powietrzu, które uczą dzieci wartości przebywania na świeżym powietrzu, wspomnień, które zachowują, gdy dorosną.

Te czasy zmieniających się przepisów w Twojej społeczności są idealne do rozpoczęcia domowego programu treningowego. Wielkość sprzętu, który widzisz w swoich klubach treningowych w pomieszczeniach, jest zbyt duży, aby pomieścić wnętrze Twojego domu. W ten sposób zabierasz je na zewnątrz.

Wcześniej poznałeś zalety parków na świeżym powietrzu, a tym razem zostaniesz wprowadzony na podwórkowe tereny treningowe z odpowiednim sprzętem do ćwiczeń na świeżym powietrzu.

Wśród popularnych zajęć na świeżym powietrzu są jazda na rowerze, jazda na nartach i wspinaczka skałkowa w obszarach takich jak hrabstwo San Diego, hrabstwo Riverside, hrabstwo Orange i okolice.

Właśnie tam to widzisz, najważniejszą rzeczą w utrzymaniu dobrego stylu życia nie jest to, gdzie ćwiczysz, ale dyscyplina i inspiracja, która się z tym wiąże.

Posiadanie sprzętu do ćwiczeń na świeżym powietrzu na podwórku zmotywuje Cię do kontynuowania ćwiczeń nawet w czasie pandemii. Dodatkowo jest to bezpłatne i pozwoli Ci spędzić więcej czasu z rodziną, a także wykonywać za nią prace domowe – sprzątanie pokoi, zmywanie naczyń i gotowanie posiłków.

Są tam zalety spędzania czasu na świeżym powietrzu – czyste powietrze, światło słoneczne i radość z możliwości nauczenia swoich bliskich lub dzieci, jak zadbać o formę. Staje się również twoją przestrzenią, dzięki czemu możesz zostać tak długo, jak chcesz (biorąc pod uwagę, że przestrzegasz zalecanych ram czasowych treningu), bez konieczności przeciągania się w poszukiwaniu wolnego sprzętu do ćwiczeń.

Sprzęt do ćwiczeń na świeżym powietrzu na podwórku może znajdować się na patio, altanie i innych przestrzeniach zewnętrznych, które pasują do tego, czego szukasz.

Jak zbudować przydomową siłownię?

Pomieszczenia fitness ze sprzętem do ćwiczeń na świeżym powietrzu do ćwiczeń na podwórku mogą być wykonane samodzielnie lub mogą wymagać pomocy specjalistów budowlanych. Zbudowanie własnej siłowni bezpośrednio na swoim podwórku rozwiąże problemy, w jaki sposób możesz ćwiczyć w ramach kwarantanny społeczności i blokad.

Znajdź miejsce na siłownię

Są domy, w których podwórka zajmują ogród lub kilka mebli. Ważne jest, aby upewnić się, że miejsce jest odpowiednie dla tego sprzętu treningowego. Oczyść otoczenie, ale nigdy nie usuwaj ich, wiedząc, że przestrzenie są wykorzystywane do ważnych celów.

Być może skonsultuj się z rodziną przed zakupem narzędzi i sprzętu do ćwiczeń na świeżym powietrzu do treningu na podwórku. Zapytaj ich, czy podwórko można przekształcić w siłownię.

Po otrzymaniu sygnału startowego możesz zainstalować szopy i rozmieścić siłownię pod spodem. Chroni to przestrzeń treningową przed zużyciem i rozdarciem spowodowanym czynnikami zewnętrznymi, takimi jak pogoda.

Pomyśl o krajobrazie

Nigdy nie zaniedbuj reszty podwórka. Jeśli budowa spowoduje rozbiórkę obecnego projektu krajobrazu, musisz skontaktować się z dwoma specjalistami. Pierwszymi są specjaliści od budownictwa, a drugim projektanci krajobrazu.

Po ustawieniu sprzętu do ćwiczeń na świeżym powietrzu do treningu na podwórku może być konieczne przeprojektowanie całego projektu i stworzenie nowego. Czy jest to nadal możliwe dzięki tańszym DIY? Zdecydowanie.

Zdecyduj o sprzęcie cardio i ciężarach

Następnie musisz określić sprzęt. Więcej na ten temat zostanie omówione w następnej części utworu. Aby zwiększyć cele, potrzebujesz hantli, stojaków, sztang i ciężarków. Upewnij się, że podłoga jest wyłożona trwałą gumową wyściółką, na której możesz stopniowo upuszczać ciężarki. Zachowa piękno krajobrazu.

Do celów cardio potrzebne są maszyny – rower stacjonarny, wioślarz i bieżnia. Przeznacz miejsce na te większe urządzenia zewnętrzne. Oddziel obszary lub stacje fitness zgodnie z ich grupą. Z jednej strony masz sprzęt na nogi, az jednej strony masz bieżnię.

Uporządkuj wszystko

Jednym z najczęstszych błędów popełnianych podczas instalowania sprzętu do ćwiczeń na świeżym powietrzu do treningów podwórkowych jest dezorganizacja. Siłownie wewnętrzne lub wewnętrzne odnajdą ciężary w każdym kierunku.

Aranżacja według stacji fitness to jedno. W szczególności wolne ciężary powinny być ustawione na stojaku zbudowanym przy ścianie, podobnie jak w klubie fitness.

Bieżnie muszą być również instalowane przy ścianie. Pionowo ułóż taśmy oporowe i skakanki lub zapewnij hak, na którym można je zawiesić. Sztanga może być również przechowywana w pozycji pionowej.

Ulepsz podłogę

Krajobraz i podłoga razem będą wyglądać dobrze dla Twojej wizji. Samo wyrzucenie sprzętu nie jest praktyczne. W przypadku podłóg zalecanymi materiałami są laminat i drewno, bardzo proste i mogą dodać ciepła do atmosfery na pokładzie.

Na ścianach możesz dodać dzieła sztuki, graffiti, plakaty z inspirującymi obrazami lub zainstalować telewizor dla rozrywki. Musisz tylko upewnić się, że telewizor jest odpowiednio przykryty, aby uniknąć awarii elektrycznych podczas zmieniających się warunków pogodowych. Jeśli potrzebujesz konsultacji z projektantem wnętrz, zaproś go do środka.

Dodanie roślin upiększy również otoczenie.

Idź i dodaj technologię 

Twórz wszystko zgodnie z trendami, korzystając z odpowiedniej technologii — chyba że motywem Twojego podwórka treningowego jest vintage.

W zupełności wystarczy zainstalować najnowsze moduły bieżni, głośniki Bluetooth jako podkład muzyczny, inteligentny telewizor, który zapewni rozrywkę Tobie i rodzinie oraz popularny sprzęt CrossFit.

Punkty do dyskusji

W poniższych akapitach dowiesz się więcej o tym, jaki kompaktowy sprzęt do ćwiczeń nadaje się do treningów w ogródku, o różnych stacjach fitness na świeżym powietrzu, które możesz rozmieścić, o zewnętrznej wieży mocy i podnoszeniu ciężarów na świeżym powietrzu.

Ważne jest, aby zrozumieć te koncepcje w drodze do budowania kolejnych podwórkowych przestrzeni fitness.

Kompaktowy sprzęt do ćwiczeń

Te urządzenia treningowe są kompaktowe, co oznacza, że ​​są łatwiejsze w użyciu i wygodniejsze. Idealne akcesoria do instalacji w domu, urządzenia te są również bardziej przystępne cenowo. Czy martwisz się o opłaty miesięczne? Jeśli sprzęt działa na prąd, może ten, ale generalnie nie ma miesięcznych opłat, o których trzeba myśleć.

Oto trzy najlepsze:

Ciężarki do treningu siłowego

Bez sprzętu nie da się zbudować dobrych mięśni. Obciążniki do treningu siłowego lub hantle są bardzo wszechstronne do treningów cardio i ćwiczeń siłowych. Może zaspokoić wiele grup mięśni, w tym przysiady mięśni nóg, wyciskanie na klatkę piersiową, wyciskanie ramion i wyprosty tricepsa.

Te tradycyjne mogą być świetne na Twoim podwórku. Możesz jednak zajrzeć do materiału i zobaczyć, które z nich są lepsze na zewnątrz. To, czego oczekujesz, to najlepszy stosunek jakości do ceny, więc szukasz materiałów, które są odporne na zmieniające się warunki pogodowe.

Sprzęt do treningu siłowego

Z odpowiednim sprzętem do treningu siłowego nigdy się nie pomylisz. Urządzenia te przynoszą korzyści podczas następujących treningów: pompki, dipsy, podciąganie i podciąganie. Możesz je również stosować do podnoszenia nóg, ćwiczeń mięśni brzucha i ćwiczeń w podwieszaniu kolan.

Drążek do podciągania drzwi

Następnym niezbędnym sprzętem do ćwiczeń na świeżym powietrzu w przestrzeniach podwórkowych jest drążek do podciągania w drzwiach. Kiedy wieża mocy nie może znajdować się na twoim podwórku, drążek do podciągania drzwi wykonuje swoją pracę. Szybko zainstaluj je na framudze drzwi i wykonaj ćwiczenia.

Wiele różnych konstrukcji zapewnia różne pozycje chwytu, z maksymalnym progiem wagi około 300 funtów. Bardzo przystępne cenowo i idealne do treningu siłowego, to urządzenie powinno znaleźć się na Twojej liście zakupów. Wiele celebrytów prezentuje ten sprzęt na swoich stronach w mediach społecznościowych – na Instagramie, Pintereście i Facebooku.

Możesz także posiadać dowolny z tych kompaktowych urządzeń do ćwiczeń na świeżym powietrzu na podwórku:

 • Kettlebells – cardio i siła
 • Piłka do ćwiczeń — wszechstronny trening
 • Trener podwieszenia – Wszechstronny trening z własną masą ciała
 • Kółko Ab – trening podstawowy
 • Taśmy oporu — dodawanie oporu do ćwiczeń
 • Skakanka – utrata masy ciała
 • Push up drążki — ramiona i rdzeń
 • Kompaktowy sprzęt do wiosłowania – trening całego ciała
 • Kompaktowe bieżnie – bieganie, chodzenie i cardio
 • Wspinaczka pionowa
 • Sprzęt treningowy o niskim wpływie, taki jak rowery

Stacje fitness na świeżym powietrzu

Dowiedziałeś się wcześniej, że zewnętrzne stacje fitness w garażu sprawią, że wszystko będzie lepiej zorganizowane. To prawda.

Ale z drugiej strony nie możesz po prostu ułożyć wszystkiego pomieszanego w jednym rogu, jednym miejscu lub jednym miejscu.

To, co możesz zrobić, to zaadaptować popularne stacje i zamienić je na takie, które będą pasować do Twojego podwórka. Nie byłoby żadnych znaczących zmian, a wystarczyłoby dostosować się do obszaru i obwodu swojego podwórka.

Pierwsza stacja 

Cardio – Podstawowe ćwiczenie ze wchodzenia i schodzenia, 3 minuty

Siła – Pompki z krokiem, 1 minuta

Druga stacja

Cardio – Skakanka, 3 minuty

Siła – Obiady z przodu lewej stopy, uginanie bicepsa, 1 minuta

Siła – Obiady na prawą nogę z przodu, wyciskanie nad głową, 1 minuta

Stacja trzecia

Cardio – jogging na kolanach, 3 minuty

Siła – V-upy, 1 minuta

Czwarta stacja

Cardio – Podkręcenie ścięgien podkolanowych na kroku, 3 minuty

Siła – dip na ławce na triceps, 1 minuta

Piąta stacja 

Cardio – Biegaj w miejscu i skacz przez skakankę, 3 minuty

Siła — podnoszenie pułapki i przysiady na stosie, 1 minuta

Szósta stacja

Cardio – Pajacyki, 3 minuty

Siła – Deska, 1 minuta

Zewnętrzna wieża energetyczna

Wieża energetyczna umieszczona na zewnątrz jest jednym z najczęściej polecanych urządzeń do ćwiczeń na świeżym powietrzu do użytku na podwórku. To urządzenie ułatwia treningi wzmacniające mięśnie brzucha, w tym poprawiające plecy, klatkę piersiową, ramiona, bicepsy, triceps, dolne partie ciała i inne. Innymi słowy, jest bardzo dynamiczny.

Wieże mają podłokietniki, poziome i równoległe poręcze, uchwyty i wiele innych funkcji do ćwiczeń, z których możesz wybierać.

Ponieważ te wieże są przeznaczone do ćwiczeń z ciężarem ciała, wymaga to siły, którą osoba musi wywierać na uchwyty, podłokietniki, drążki i inne zakresy ruchu. Należą do nich treningi takie jak pompki, pompki, podciąganie, podciąganie się i unoszenie nóg.

Korzyści dla zdrowia i dobrego samopoczucia są również przytłaczające. Po pierwsze, zapewnia najskuteczniejszy trening dzięki temu treningowi z masą ciała na urządzeniach bezpiecznie zaprojektowanych do użytku na świeżym powietrzu.

Opór powodowany tymi ciężarami ciała przyczynia się do lepszej formy i zdrowszej budowy ciała. Pozwala także na wykonywanie różnych ćwiczeń fitness górnych i dolnych partii ciała na mniejszej przestrzeni bez poświęcania dużej ilości czasu. Najlepiej nadaje się do użytku w mieszkaniu i domu.

Podnoszenie ciężarów na świeżym powietrzu

Podnoszenie ciężarów w plenerze, na przykład na podwórku, zapewnia mnóstwo korzyści zdrowotnych podobnych do tego, jak robisz to w pomieszczeniu. Jednak jednym z czynników, które się tutaj przyczyniają, jest sposób budowy i instalacji sprzętu.

Właściwy sprzęt do podnoszenia ciężarów na świeżym powietrzu ochroni podłogę podwórka, sprzęt, znacznie ułatwi podnoszenie, będzie wygodniejszy i sprawi, że podnoszenie będzie mniej hałaśliwe.

Umieszczenie tego sprzętu w garażu zapewnia fizyczną gotowość, gdy wrócisz do klubu fitness lub gdy wrócisz do pracy z kwarantanny. Zaplanuj to dobrze w swoich planach, zanim zainstalujesz to na podwórku.

Korzyści z posiadania przydomowej siłowni

Tworzy inną atmosferę

Codzienne przebywanie w podobnej klasie sprawia, że ​​zapamiętujesz przestrzeń, a przebywanie tutaj przez rok szkolny jest trochę nudne. W ten sposób możesz sobie wyobrazić uśmiech na twarzach uczniów, gdy na przykład wybierają się na wycieczkę.

Podobnie ćwiczenie z przydomową siłownią usuwa nudę i zapewnia przestrzeń, gdy potrzebujesz się zrelaksować lub po prostu zrelaksować.

Poprawia samopoczucie poznawcze

Ile razy czułeś monotonię wykonywania tych samych powtórzeń i serii każdego dnia? Dzięki przydomowej siłowni możesz mieć inne ustawienie, pobudzając endorfiny, czyli „hormony szczęścia”, a tym samym poprawiając samopoczucie po każdym treningu.

Buduje lepszą odporność

Twoja perspektywa zależy od środowiska, w którym się znajdujesz. Jeśli mieszkasz w pobliżu plaży, może mieć na Ciebie wpływ spokój morza.

Kiedy przenosisz się do innej przestrzeni treningowej, masz tendencję do poprawy sposobu radzenia sobie w prawdziwym życiu. Atmosfera, jaką zapewnia podwórko, odzwierciedla bardzo prężną osobowość, bardzo zaradną postawę, a także może wzmocnić układ odpornościowy.

Mamy nadzieję, że wyciągnęłaś wnioski z dzisiejszej dyskusji. Praca z odpowiednim sprzętem do ćwiczeń na świeżym powietrzu na podwórku nigdy nie była tak niesamowita.

Wniosek 

Zawsze możesz znaleźć miejsce na podwórku, aby zlokalizować sprzęt do ćwiczeń na świeżym powietrzu zbudowany dla twojego podwórka i zaoszczędzić cenne miejsce w wężu. Alternatywnie możesz umieścić część sprzętu w pomieszczeniu, a część na podwórku. Należy również pamiętać, że cały sprzęt do ćwiczeń na świeżym powietrzu można przykryć namiotem, aby zminimalizować narażenie na opady.

Ostatecznie otrzymujesz tak wiele korzyści z niewielkich pieniędzy, które zainwestowałeś:

 • Nigdy nie opuszczaj siłowni.
 • Nigdy nie płać składek członkowskich;
 • Siłownia dostępna 24/7.
 • Ekspozycja na zewnątrz.
 • Ograniczenie kontaktu z innymi ludźmi, zwłaszcza w przypadku COVID-19 lub innych możliwych wirusów
 • Zawsze pamiętaj, że Twoje zdrowie jest najważniejsze dla Ciebie i dla nas. Nie musisz jechać daleko, możesz kupić wszystko pod jednym dachem, a my służymy Ci pomocą na Krostrade.com