Które z poniższych najlepiej opisuje terminowe ubezpieczenie na życie? Przeczytaj te niesamowite fakty!

Które z poniższych najlepiej opisuje terminowe ubezpieczenie na życie? Cóż, najczystszym rodzajem ubezpieczenia na życie, jakie można znaleźć, jest polisa na życie. Oczywiście nie chcemy, aby tak się stało, ale w przypadku Twojej śmierci świadczenie pieniężne jest wypłacane Twojej rodzinie lub osobie, którą umieściłeś jako swojego beneficjenta.

Dotyczy to sytuacji, gdy zapłaciłeś określoną kwotę składki, zwykle w zależności od warunków Twojej polisy. Moi przyjaciele, otwórzmy nasze umysły, śmierć jest nieunikniona, dlatego ustanowiono ubezpieczenie na życie, aby zmniejszyć Twoje zmartwienia, gdy ci się to przytrafia, dla dobra Twojej rodziny.

Które z poniższych najlepiej opisuje terminowe ubezpieczenie na życie? Przeczytaj te niesamowite fakty!

Takie ubezpieczenie na życie wydaje się być tańsze niż w porównaniu do stałego ubezpieczenia na całe życie, ale znacznie się różnią. Podczas gdy stałe ubezpieczenie na całe życie ma wartość pieniężną, wypłatę po wygaśnięciu polisy i wartość wykraczającą poza wypłatę ubezpieczenia, ubezpieczenie terminowe nie oferuje tych rzeczy.

Z wyjątkiem składki na poziomie, która różni się w zależności od długości ubezpieczenia, większość terminowych polis na życie oferuje składkę na poziomie; a to oznacza, że ​​składka, którą płacisz za cały okres, jest taka sama.

Który najlepiej opisuje terminowe ubezpieczenie na życie: przeczytaj poniższe

Ten rodzaj ubezpieczenia na życie pozwala decydować o długości ubezpieczenia; zwykle zaczyna się od pięciu lat. Masz też dużą swobodę, niezależnie od tego, czy wybierzesz dłuższy okres, może 10 do 20 lat, a nawet 25 do 30 lat – cokolwiek!

Jeśli zastanawiasz się, jakie firmy oferują polisy ubezpieczeniowe na życie na, powiedzmy, od 35 do 40 lat, mamy Protective Life i Banner Life. Dzięki temu masz możliwość decydowania, ile chcesz zasięgu, który może wynosić od dziesiątek milionów dolarów do setek milionów dolarów.

Ponadto, za każdym razem, gdy zdecydujesz się kupić polisę, wymienisz co najmniej jednego beneficjenta. Ważne jest, abyś przywiązywał do tego najwyższą wagę, ponieważ świadczenie z tytułu śmierci jest wypłacane, jeśli umrzesz w okresie ubezpieczenia. Ale wtedy, gdy polisa wygaśnie, nie możesz oczekiwać żadnych wypłat ani zwrotów, nawet jeśli żyjesz po dacie wygaśnięcia.

Cóż, terminowe ubezpieczenie na życie jest znacznie tańszą alternatywą dla pełnego ubezpieczenia na życie. Innym czynnikiem wpływającym na niższy koszt terminowego ubezpieczenia na życie jest to, że nie ma ono wartości pieniężnej; oznacza to, że wypłata lub pożyczka środków z polisy nie jest możliwa.

Terminowe ubezpieczenie na życie a ubezpieczenie na całe życie

Pod względem kosztów początkowych ta pierwsza jest zwykle tańsza niż ta druga, która może być od sześciu do dziesięciu razy wyższa, ale z taką samą korzyścią w momencie śmierci.

Jeśli chodzi o koszty w czasie, koszt może wzrosnąć wraz z wiekiem w przypadku tych pierwszych, podczas gdy w przypadku tych drugich jest tak samo.

Terminowe ubezpieczenie na życie nie jest stałe w porównaniu z ubezpieczeniem na całe życie. Jeśli chodzi o długość ubezpieczenia, to pierwsze może obejmować od 10 do 30 lat, podczas gdy drugie obejmuje dożywotnią opłatę.

Czy potrzebujesz okresowego ubezpieczenia na życie?

Jeśli jesteś kimś, kto potrzebuje ubezpieczenia na życie w celu pokrycia ogromnego zadłużenia lub na czas określony, zazwyczaj wykup terminowe ubezpieczenie na życie. Niewątpliwie ta polisa jest zazwyczaj atrakcyjna dla rodzin dopiero co założonych lub powiedzmy rodziców, którzy mają mniejsze dzieci; to dlatego, że to ubezpieczenie może zapewnić ochronę finansową podczas wychowywania dzieci.

Oto niektóre z głównych powodów, dla których ludzie otrzymują terminowe ubezpieczenie na życie:

  • Aby zapewnić rodzinie zastąpienie dochodu w przypadku nieoczekiwanej śmierci;
  • Zaoferowanie rozwiązania problemu dużego zadłużenia, na przykład kredytu hipotecznego, aby umożliwić ich rodzinie spłatę;
  • Upewnienie się, że dzieci mają zapewnioną ochronę aż do ukończenia szkoły, nawet jeśli ich rodzice już umrą; i
  • Aby zapewnić pomoc finansową na pokrycie kosztów pogrzebu.

Łatwe sposoby na znalezienie najlepszego ubezpieczenia na życie

Kupując terminowe ubezpieczenie na życie, najczęstszym czynnikiem, na który należy zwrócić uwagę, będzie cena. Jednak cena to nie wszystko; powinieneś również przyjrzeć się funkcjom i korzyściom, które zapewni polityka.

Pierwszym krokiem, który powinieneś zrobić, jest poznanie kwoty ubezpieczenia na życie, której potrzebujesz. Kolejnym krokiem jest wybór predefiniowanego okresu gwarancji stawki początkowej. Na czas trwania umowy zostanie zablokowana stawka premium. Prawdopodobnie możesz odnowić po określonym okresie, ale z wyższą stawką.

Całym sercem poznaj korzyści płynące z Twojej polisy, pasażerów, którzy się z nią wiążą oraz wynik, gdy wygaśnie oryginalna gwarancja stawki. Dokładnie zapoznaj się z oknem konwersji i związanymi z nim korzyściami.

To okładka!

Rodzaj ubezpieczenia na życie, który jest dla Ciebie idealny, będzie zależał od wielu kryteriów. To, czy otrzymasz terminowe ubezpieczenie na życie, zależy od Ciebie. W każdym razie zrozumiałeś już różnicę w stosunku do ubezpieczenia na całe życie. Poza tym omówiliśmy już, które z poniższych najlepiej opisuje terminowe ubezpieczenie na życie. Mam nadzieję, że wiele się nauczyłeś z tego artykułu. Powodzenia!