Kto kupuje ubezpieczenie? 5 najlepszych powodów, dla których dostajesz jeden, gdy jesteś młody!

Być może zastanawiasz się, kto kupuje ubezpieczenie. Cóż, ludzie w różnym wieku, o różnym pochodzeniu społeczno-ekonomicznym i stanie cywilnym kupują ubezpieczenie na życie.

Należy zauważyć, że jako zasadnicza część planowania finansowego, ubezpieczenie na życie jest opodatkowane osobno. Wartość pieniężna całego ubezpieczenia na życie rośnie z odroczonym opodatkowaniem, a świadczenia z tytułu śmierci nie są opodatkowane na poziomie federalnym lub stanowym.

Kto kupuje ubezpieczenie? 5 najlepszych powodów

W dzisiejszym społeczeństwie ponad 80 procent amerykańskich rodzin posiada różne rodzaje ubezpieczeń na życie. Większość osób, które kupują ubezpieczenie na życie, robi to, aby chronić potrzeby finansowe swoich bliskich na wypadek ich śmierci, takich jak współmałżonek, dzieci lub starzejący się rodzice. Jako alternatywę, wielu kupuje ubezpieczenie na życie, aby zaoszczędzić pieniądze na przyszłe okazje, takie jak wydatki na szkołę, emeryturę lub podatki od nieruchomości.

Kto chce kupić ubezpieczenie?

Więc kto kupuje ubezpieczenie? Oto następujące fakty, które powinieneś wiedzieć:

Mężczyźni i kobiety kupują ubezpieczenie

Zarówno mężczyźni, jak i kobiety wykupują ubezpieczenie na życie, aby zapewnić finansowe bezpieczeństwo swoim bliskim. Niemniej jednak udział kobiet w rynku ubezpieczeń na życie w ostatnich latach systematycznie rośnie. Kobiety coraz częściej przejmują role przywódcze rodziny. Oboje rodzice wykupują ubezpieczenie na życie, aby pokryć koszty utrzymania domu i opieki nad dzieckiem w przypadku ich przedwczesnej śmierci.

Dochodzenie przed uzyskaniem ubezpieczenia

86 procent ankietowanych wskazało, że sprawdziłoby ubezpieczenie na życie przed zakupem go przez Internet, ale tylko 16 procent stwierdziło, że dokona zakupu. Osiem procent ankietowanych stwierdziło, że planuje wykupienie ubezpieczenia na życie w ciągu najbliższego roku. Większość ludzi, którzy twierdzą, że chcą sprawdzić swoje ubezpieczenie na życie lub myślą, że mogą potrzebować więcej, robi to.

Ustalenie priorytetów zgodnie z dostępnymi środkami

Wiele osób twierdziło, że nie mają ubezpieczenia na życie, ponieważ ich na to nie stać. Około 86 procent osób bez ubezpieczenia zdrowotnego, które uważały, że jest im ono potrzebne, stwierdziło, że nie stać ich na to.

W przeważającej mierze ludzie martwili się o swoje finanse. Podstawowym celem finansowym prawie siedmiu na dziesięciu respondentów było posiadanie pieniędzy na przyjemną emeryturę. Wśród ankietowanych mniej niż 40 procent skupiło się na standardowych kwestiach ubezpieczenia na życie, takich jak koszty pogrzebu, wcześniactwo oraz pozostawienie testamentu i majątku. Najczęściej wskazywano na niemożność oszczędzania na cele finansowe z powodu codziennych wydatków, w tym rachunków za media, odzieży, jedzenia i transportu.

Relacje w rodzinie

Kamienie milowe w życiu, takie jak małżeństwo, posiadanie dzieci lub zakup domu, skłoniły 41 procent respondentów do ubiegania się o ubezpieczenie na życie. W czterech na dziesięć rodzin z dziećmi kobieta była jedyną lub główną osobą zarabiającą. Ubezpieczenie na życie kobiety wynosiło średnio 69 procent ubezpieczenia mężczyzny.

Dlaczego kupować ubezpieczenie na życie, gdy jest jeszcze młody

Możesz się zastanawiać, w jakim wieku kupić ubezpieczenie na życie. Zakup ubezpieczenia na życie jako młodzieniec może nie znajdować się wysoko na liście twoich priorytetów. Ze względu na powyższe czynniki prawdopodobnie nie jesteś w związku małżeńskim, nie masz dzieci i ogólnie cieszysz się dobrym zdrowiem. Możesz przetrwać za niewielką pensję, jeśli zdobędziesz pracę na dole drabiny korporacyjnej. Jeśli nie potrzebujesz teraz ubezpieczenia na życie, po co za nie płacić?

Najlepszy czas na zakup ubezpieczenia na życie to czas, gdy masz 20 lub 30 lat. Pomogłoby, gdybyś kupił ubezpieczenie na życie, gdy byłeś młody z następujących powodów:

#1. Gwarantowane niskie oprocentowanie

Twoje składki na ubezpieczenie na życie nie zmienią się, dopóki nie zmienisz zakresu. Na dłuższą metę zaoszczędzisz pieniądze, kupując ubezpieczenie na życie, gdy jesteś młodszy i płacąc niższe stawki. Stawki ubezpieczenia na życie młodych ludzi są po prostu niezrównane.

Na składki ubezpieczenia na życie wpływa wiele czynników, w tym wiek i ogólny stan zdrowia. Jeśli jednak zostaniesz objęty ubezpieczeniem, zanim wystąpią jakiekolwiek problemy zdrowotne, takie jak wysoki poziom cholesterolu lub wysokie ciśnienie krwi, możesz zablokować dziesiątki lat przystępnych składek.

#2. Zapewnij dobre samopoczucie najbliższym

Zakup pierwszego domu może być poza zasięgiem z powodu zadłużenia z tytułu rachunków kart kredytowych, spłat kredytu studenckiego lub pożyczki samochodowej. Twoi rodzice lub osoby, które podpisały pożyczkę, nie będą ponosić odpowiedzialności za Twoje długi, jeśli umrzesz bez ubezpieczenia na życie.

Polisa ubezpieczeniowa na życie może uchronić twojego partnera przed koniecznością spłaty ostatecznej spłaty kredytu hipotecznego lub utratą domu, jeśli umrzesz, wciąż będąc winnym spłaty kredytu hipotecznego. Ponadto, terminowe ubezpieczenie na życie jest popularne wśród młodych par z ograniczonym budżetem, ponieważ jest to niedrogi sposób na uzyskanie ochrony na określony okres, na przykład na okres kredytu hipotecznego.

#3. Stwórz solidną historię kredytową

Oprócz oszczędności, wybór długoterminowego ubezpieczenia zdrowotnego pomaga w ustaleniu kredytu. W miarę wzrostu wartości polisy ubezpieczeniowej będziesz mógł pożyczać pieniądze na poczet wartości gotówkowej polisy ubezpieczeniowej. Kiedy kupujesz polisę ubezpieczeniową, im jesteś młodszy, tym dłużej potrwa wzrost wartości. Możesz również chcieć wiedzieć, kiedy jest najlepszy czas na wykupienie ubezpieczenia samochodu.

#4. Zaplanuj przyszłość, wprowadzając zabezpieczenia

W tej chwili możesz nie mieć żadnych osób na utrzymaniu, ale może się to zmienić w przyszłości. Jeśli masz współmałżonka, dzieci na utrzymaniu lub starszych rodziców, którzy polegają na twoich dochodach, możesz teraz rozważyć zainwestowanie, aby się zabezpieczyć. Opóźnienie może sprawić, że uzyskanie zasięgu będzie trudniejsze i bardziej kosztowne. Najlepiej wiedzieć, dlaczego ubezpieczenie często zapewnia spokój ducha.

#5. Skorzystaj z ofert specjalnych

Łącząc ubezpieczenie na życie z innymi produktami ubezpieczeniowymi kooperantów, takimi jak ubezpieczenie domu lub samochodu, możesz uzyskać większą zniżkę i zaoszczędzić pieniądze na ogólnych wydatkach ubezpieczeniowych. Dowiedz się, jak obliczyć składki ubezpieczeniowe.

To okładka!

Teraz wiesz, kto kupuje ubezpieczenie. Kimkolwiek jesteś, mężczyźni i kobiety, młodzi i dorośli, ubezpieczenie jest zbawicielem. Inwestowanie w to może pomóc na wiele sposobów, zwłaszcza w nieuniknionych okolicznościach, takich jak śmierć, starość i choroba.