Jak uzyskać ubezpieczenie, aby zapłacić za zmniejszenie piersi? 3 proste sposoby!

Czy chcesz wiedzieć, jak uzyskać ubezpieczenie, aby zapłacić za redukcję piersi? Jeśli tak, poproś chirurga o napisanie listu opisującego twoje fizyczne wyniki i objawy jako pacjenta. Szacuje to wagę usuwanej piersi. Dlatego wymaga to pokrycia. Należy to zrobić przed planowanym zabiegiem.

Skonsultowanie się z lekarzem jest koniecznością. To znaczy, że jesteś idealnym kandydatem do operacji. Pamiętaj też, że zdrowie piersi jest bardzo różne dla każdej kobiety. Dlatego rozmawiaj tylko z ekspertami w sprawie swoich obaw i pytań.

Jak uzyskać ubezpieczenie

Poniżej znajduje się więcej informacji, o których warto pamiętać o zabiegu i ubezpieczeniu, za które trzeba zapłacić.

Z medycznego punktu widzenia

Ogólnie rzecz biorąc, zmniejszenie piersi jest objęte ubezpieczeniem, jeśli jest to konieczne z medycznego punktu widzenia. Niemniej jednak należy to kontynuować, gdy pacjentka udowodniła swojemu lekarzowi, że jest to stan podstawowy. I pomogłoby, gdybyś zaradził temu, przechodząc przez procedurę naprawczą. Pacjenci muszą również mieć z góry określony próg ubezpieczenia. W ten sposób operacja zostanie objęta polisą ubezpieczeniową.

Bądź jak operacja zmniejszenia piersi

Operacja zmniejszenia piersi zostanie przeprowadzona w warunkach ambulatoryjnych lub szpitalnych. Do tej pory dostępne są różne opcje nacięć. Chirurg weźmie pod uwagę Twoje cechy, takie jak dodatkowa skóra lub zwiotczenie, rozmiar biustu i elastyczność skóry. Po zabiegu będziesz musiał nosić stanik podtrzymujący. Dzieje się tak, dopóki opatrunki nie zostaną ostatecznie usunięte. Po tym, niektórzy lekarze nie będą wymagać ciągłego ich noszenia. Lub może to być tylko w określonym czasie.

Gdy zdejmiesz opatrunki, możesz już nosić wygodny biustonosz. Nie noś stanika, w tym fiszbin, przez sześć tygodni.

Okres rekonwalescencji z domu wyniesie około dwóch do sześciu tygodni. Jest to zatem doskonały czas na szukanie pomocy przy wykonywaniu prac domowych. Limity aktywności fizycznej obejmują nie podnoszenie więcej niż dziesięciu funtów przez dwa tygodnie. Nie angażuj się również w ćwiczenia lub forsowną aktywność przez dwa tygodnie. Na przykład nie trenuj ani nie rozciągaj się nad głową przez dwa tygodnie. Następnie stopniowo zwiększaj aktywność fizyczną. Użyj mięśni górnej części ciała jako ostatnią rzecz do dodania w ciągu czterech do sześciu tygodni. To jest zaraz po operacji.

Prawdopodobne ryzyko zmniejszenia piersi

Operacja zmniejszenia piersi jest rzeczywiście bezpieczną procedurą. Ryzyko infekcji, problemów z gojeniem i krwawieniem jest bardzo powszechne w przypadku zabiegów chirurgicznych. Ale mogą być niskie w przypadku zmniejszenia piersi. Przerażającym powikłaniem jest ryzyko naruszenia otoczki i dopływu krwi do brodawki sutkowej. Ale jest to jakoś bardzo i sporadyczny przypadek. Procedura może wpłynąć na podaż mleka, jeśli karmisz piersią. Tak samo jest, jeśli chcesz zajść w ciążę. W niektórych badaniach wskazano, że inne kobiety muszą uzupełniać formułę karmienia piersią. Trudno przewidzieć, kto będzie uzupełniał, a kto nie. Chodzi o to, że te, które mają zredukowane piersi, produkują mleko matki. Inni będą musieli uzupełnić formułę.

Sposoby uzyskania ubezpieczenia na opłacenie zmniejszenia piersi

Proces uzyskiwania ubezpieczenia różni się w zależności od firmy ubezpieczeniowej. Postępuj zgodnie z poniższymi sposobami, aby ułatwić sobie zadanie. Oto jak uzyskać ubezpieczenie na opłacenie redukcji piersi:

#1. Przygotowanie pisma medycznego

Przygotuj się na list medyczny, ponieważ jest to konieczność. Zazwyczaj musi to być dostarczone z ubezpieczycielem. Musi to stwierdzać, że procedura jest potrzebna do rozwiązania obecnego problemu zdrowotnego. Ubezpieczyciele będą wymagać od sześciu do dwunastu miesięcy pełnej dokumentacji. Obejmuje to leczenie u dermatologa, kręgarza, fizjoterapeuty, ortopedy. Ma to na celu upewnienie się, że leczenie podlega orzeczeniu przed zatwierdzeniem operacji.

#2. Pisanie listu z prośbą

Napisz list z prośbą, w którym określisz, co jest potrzebne do zatwierdzenia. To biorąc pod uwagę twojego ubezpieczyciela, który przyspiesza ten proces. Należy to przedstawić przed operacją rekonstrukcji piersi. Jest to konieczne ze względu na kryteria akceptacji dla każdego towarzystwa ubezpieczeniowego.

#3. Przesyłanie wymaganych dokumentów

Prześlij niezbędną dokumentację ze średnim czasem realizacji od trzech do sześciu miesięcy. W tym czasie umożliwia ubezpieczycielowi dyskusję z lekarzem. Wiąże się to również z poszukiwaniem drugich opinii od świadczeniodawców. Ci świadczeniodawcy obejmują kręgarzy. Ma to na celu jak najlepsze potwierdzenie potrzebnej operacji medycznej. Ponadto koniecznie należy poinformować lekarza o zamiarze objęcia zabiegu ubezpieczeniem. Zapewni to, że pismo medyczne jest konieczne. Wyślesz również inne dokumenty do ubezpieczyciela.

Rzeczy oczekiwane podczas operacji

Operacja zmniejszenia piersi zawsze odbywa się w znieczuleniu ogólnym. Przeprowadza się go również w szpitalu lub placówce ambulatoryjnej. Podczas zabiegu chirurg będzie stosował jedną z dwóch metod. Pomoże to usunąć nadmiar tłuszczów. Obejmuje to również całkowity rozmiar piersi pacjentki, liposukcję lub nacięcie chirurgiczne. Chirurg prowadzący będzie wykonywał nacięcie w całej otoczce. To jest pierścień zabarwiony wokół brodawki sutkowej. Następnie schodzi wzdłuż piersi, zanim tłuszcz, tkanki i skóra zostaną usunięte.

W efekcie najlepiej zmniejsza piersi i ich całkowity rozmiar. Piersi zostaną ponownie ukształtowane przed zmianą położenia otoczki. Dotyczy to nowej i zmienionej piersi.

Zmienisz kształt piersi podczas zmiany pozycji otoczki. Ma to najlepiej uzupełnić nowy rozmiar biustu.

Inne warunki objęte ubezpieczeniem zmniejszenia piersi

Operacja zmniejszenia piersi należy do zabiegów kosmetycznych objętych ubezpieczeniem zdrowotnym. Wymagania mogą się różnić w zależności od planów ubezpieczeniowych i firmy. Jednak zazwyczaj powinno być tak, że kobieta doświadcza następujących rzeczy:

  • Ból szyi, ramion, pleców lub głowy, którego nie zmniejszają regularne wizyty u terapeuty
  • Duży biust można zmniejszyć o trzy rozmiary miseczek lub nawet więcej. Może to być 500 gramów lub więcej.
  • Problemy dermatologiczne, takie jak bolesne bruzdy, nie są leczone lub leczone prawidłowo. Można je znaleźć na ramionach z powodu noszenia dwóch staników lub ramiączek, które podtrzymują duże piersi, a nawet wysypki.
  • Osoba nie utrzymuje prawidłowej masy ciała z powodu ograniczeń w ćwiczeniach fizycznych. Albo może się zdarzyć, że nie uprawia się sportu z powodu rozmiaru biustu.
  • Udokumentowano utratę wagi i nie poprawia ona rozmiaru piersi. W ten sposób kobieta uzyska ulgę, której prawdopodobnie potrzebowała.

Prześlij pismo preautoryzacji w firmie ubezpieczeniowej. To powinno się udać do lekarza ogólnego lub chirurga plastycznego. Będzie to w jakiś sposób wymagało zdjęć dokumentujących problemy, takie jak wygląd masywnych piersi i wysypki skórne. Inni, którzy mogą zapłacić za zabieg prywatnie, mogą poczekać. Nie żądają więcej preautoryzacji od firmy ubezpieczeniowej. Zamiast tego czekają, aż procedura zostanie zakończona, aby swobodnie wybrać chirurga plastycznego. Jest to również informacja o ilości masy piersi lub tkanki do usunięcia.

Polityka ubezpieczeniowa wymagałaby zatwierdzenia określonej ilości tkanki. Lekarz ogólny lub chirurg plastyczny przedłoży zdjęcia przed i po w ramach dokumentacji do firmy ubezpieczeniowej. Obejmuje to problemy zdrowotne, których również doświadczasz.

Koszt zmniejszenia piersi bez ubezpieczenia

Proces redukcji piersi objęty ubezpieczeniem pozwala zaoszczędzić pieniądze. Wystarczy podać roszczenie, które zostało zatwierdzone. Jest to oparte na zestawieniu danych Amerykańskiego Towarzystwa Chirurgów Plastycznych. Koszt operacji zmniejszenia piersi wynosi średnio 5482 dolarów. Obejmuje to również dodatkowe opłaty, takie jak:

  • Znieczulenie
  • Koszty obiektu
  • Leki na receptę pooperacyjne
  • Opłaty za chirurga

Och, możesz również chcieć wiedzieć, ile kosztuje MRI piersi bez ubezpieczenia.

To okładka!

Nie wahaj się dłużej, ale zachowaj wskazówki dotyczące tego, jak uzyskać ubezpieczenie na opłacenie redukcji piersi. Następnie żyj najlepiej w swoim życiu, usuwając ciężką lub zbyt dużą tkankę piersiową. Opiekuńczy personel będzie nawigował przez cały proces. Sięgnij po poradę i umów się na konsultację dotyczącą redukcji piersi. Możesz przeczytać o tym, ile kosztuje Bactrim bez ubezpieczenia, a ile kosztuje Penicylina bez ubezpieczenia.