Jak uzyskać ubezpieczenie, aby zapłacić za operację ginekomastii? 2 Ważne kwalifikacje, które należy wziąć pod uwagę!

Jak uzyskać ubezpieczenie, aby zapłacić za operację ginekomastii? Cóż, to zależy od zakupionej polisy. Niektóre polisy mogą wyraźnie określać, że nie obejmują ginekomastii, chyba że spełnione są pewne warunki. Mogę sobie tylko wyobrazić, jak czują się mężczyźni, którzy nie mogą zdjąć koszulek podczas imprez na basenie, bo mają pełne piersi.

Prawdopodobnie wstydzą się, że są widziani nago w szatniach lub na basenach i są dokuczani przez kolegów. Tak więc zakładam, że jesteś mężczyzną lub chłopcem z pełnymi piersiami, tak jak zwykle mają kobiety lub ktoś, kogo znasz.

Możesz je nazwać męskimi piersiami albo murzynami, ale rozumiem, że ty lub twój przyjaciel macie uraz psychiczny i chcecie się go pozbyć. Jakkolwiek chcesz je nazwać, chodzi o to, że w niczym nie pomagają, więc chcesz je usunąć.

Jedyne, co Cię niepokoi, to koszt i czy ubezpieczenie to pokryje, więc jeśli zastanawiasz się, czy masz ginekomastię, jakie leczenie możesz uzyskać, prawdopodobny koszt i czy ubezpieczenie pokryje Twoje wydatki.

Ginekomastia i jej leczenie

Ginekomastia to termin określający stan, w którym mężczyźni rozwijają powiększone piersi podobne do tego, jakie mają kobiety. Twój lekarz może zadać Ci kilka pytań, w tym historię medyczną i leki. Być może będziesz musiał również wykonać pewne testy, aby potwierdzić, że jest to ginekomastia, a nie inna choroba. W zależności od objawów mogą być wymagane dalsze testy.

Ginekomastia jest uleczalna nawet bez specjalnego leczenia i z czasem zagoi się, jeśli jeszcze tego nie wiesz. Jeśli jednak twój stan jest spowodowany innymi stanami, takimi jak niedożywienie i hipogonadyzm, może wymagać leczenia.

Niektóre leki mogą powodować ginekomastię bez Twojej wiedzy. Dlatego może być zalecane zatrzymanie. Jednak okres dojrzewania i dojrzewania również mogą być czynnikiem.

Leki na ginekomastię obejmują leki na raka piersi, takie jak Tamoxifen lub Soltamox i inhibitory aromatazy. Leki te wymagają recepty lekarskiej, aby je kupić. Jeśli leczenie i leki nie są wystarczające, lekarz może zalecić operację. Operacja ginekomastii obejmuje liposukcję lub mastektomię.

Jednym z powodów, dla których firma ubezpieczeniowa nie obejmuje liposukcji, jest to, że jest to niesprawdzona metoda leczenia ginekomastii. Tak, może zmniejszyć rozmiar piersi, ale nie oznacza to, że całkowicie usunęła hormony, które to powodują.

Jak uzyskać ubezpieczenie, aby zapłacić za operację ginekomastii

Jak więc uzyskać ubezpieczenie, aby zapłacić za operację ginekomastii? Sama świadomość, że możesz potrzebować operacji ze względu na swoje schorzenia, sprawia, że ​​martwisz się, czy możesz pokryć koszty. Ale twoją opcją jest wykupienie ubezpieczenia, które je pokryje.

Podczas gdy większość ubezpieczeń, takich jak HealthCare, nie obejmuje operacji takich jak Lipektomia lub Liposukcja. Uważają te operacje bardziej za potrzeby kosmetyczne niż medyczne.

Nie obejmują one operacji ginekomastii, zwłaszcza tylko dla wyglądu lub leczenia dolegliwości i problemów psychologicznych. Zwróć więc uwagę na to wykluczenie, ponieważ może to wpłynąć na zatwierdzenie ubezpieczenia.

Koszt operacji ginekomastii

Według statystyk ASPS lub Amerykańskiego Towarzystwa Chirurgów Plastycznych przeprowadzonych w 2020 roku, operacja ginekomastii może kosztować średnio 4 240 USD.

Ten średni koszt to tylko ułamek jego całkowitej ceny. Koszt może obejmować użycie znieczulenia, koszty placówki i operacji, przeprowadzone badania medyczne, recepty i honorarium chirurga. Jeśli chodzi o wynik ginekomastii, najważniejsze jest zadowolenie pacjenta. Dlatego zaleca się zatrudnienie dobrze doświadczonego chirurga i kogoś, z kim czujesz się komfortowo.

Kwalifikacje do pokrycia

Polisy zdrowotne nie są tak bezduszne, tak, nie obejmują liposukcji, ale są wyjątki. Aby zakwalifikować się do ubezpieczenia swojego gabinetu, należy posiadać następujące kwalifikacje.

#1. Ginekomastia dojrzewania przez 2 lata lub dłużej

Załóżmy, że Twoja ginekomastia została spowodowana przez okres dojrzewania lub dojrzewania, który trwa od ponad dwóch lat i jest już w klasach od 2 do 4. Dowiedz się, jak rozumieć ginekomastię nastoletnią.

Jeśli odczuwasz ból piersi nawet po zażyciu leków, odstaw leki wywołujące ginekomastię na co najmniej rok. Jako dowód możesz przesłać do ubezpieczyciela zdjęcia widoków z przodu iz boku.

#2. Dodatkowe testy do potwierdzenia

Może być konieczne wykonanie badań, takich jak mammografia lub USG, aby upewnić się, że jest to tkanka piersi, a nie tylko tłuszcz na klatce piersiowej. Jeśli cokolwiek innego, powinieneś sprawdzić w swoim ubezpieczycielu, czy wykupiona polisa ma wyjątki, jeśli chodzi o pokrycie operacji ginekomastii.

Podczas gdy większość planów ubezpieczeniowych nie obejmuje wspomnianej operacji, niektórzy chirurdzy plastyczni oferują plany finansowania oprócz ubezpieczeń. Aby skorzystać z tych planów finansowania, należy zwrócić się bezpośrednio do chirurga. Dowiedz się, jak uzyskać ubezpieczenie od żylaków!

Wniosek

Więc jeśli twój lekarz poprosił cię o poddanie się operacji ginekomastii, najlepiej się przygotuj. Nie tylko bądź gotowy fizycznie i psychicznie, ale także finansowo. Koszt może być ogromny, ale jeśli zastanawiasz się, jak uzyskać ubezpieczenie na opłacenie operacji ginekomastii, zapytaj swojego ubezpieczyciela.

Z drugiej strony przeczytaj ten, jak uzyskać ubezpieczenie, aby zapłacić za swoją plastykę nosa! To wszystko!